Як Залучити Чоловіка Риби

Якщо ви шукаєте романтичного і уважного коханого, здатного задовольнити ваші духовні потреби, то чоловік Риби для вас ідеально підходить. Чоловіки Риби справжні чаровники і невиправні романтики, які здатні перетворити мрії відповідного їм жінки в реальність.

Вміння вести ласкаві і беруть за душу мовлення основна перевага чоловіків Риб. Чоловіки Риби наділені рідкісним чарівністю. Секрет їхньої привабливості в тому, що вони глибоко цінують душевні гідності жінок. Їм властиво ідеалізувати своїх жінок чи закохуватися в недосяжний ідеал. Риби дуже чутливі, їм необхідно ніжність і розуміння, будь грубе або споживацьке ставлення до них може погасити в їх серці любов. Вони часто живуть подвійним життям і залежні від чужої думки. Ці чоловіки найбільше цінують спокій і міркування на загадкові теми. Свій внутрішній світ Риби цінують більше всього на світі, тому хто намагається їх переробити, заздалегідь приречені на невдачу.

Чоловіки Риби від жінки чекають розради та підтримки, так як весь час відчувають себе невпевненими. Для того щоб зацікавити чоловіка Рибу необхідно йому допомагати подолати зневіру, не сміятися над ним, не лаяти його і уважно слухати його скарги і фантазії.

Чоловіки Риби, як правило, дуже соромливі і не можуть першими познайомитися з жінками. Вони чекають першого кроку від жінки. Щоб закохати в себе Рибу необхідно підійти до неї самої і зав’язати цікаву бесіду. Тема вітається будь-яка, від розваг до розповіді віршів. Особливо цікавиться чоловік Риба фантастикою і містикою. Не бійтеся цьому чоловікові розповісти свої проблеми і переживання. Він щиро поспівчуває вам і пожаліє. Але не забувайте, що чоловіки Риби самі шукають опору і жінку, яка поставить йому плече. Він повинен повірити, що ви та жінка, поруч з якою він повірить у свої сили і перетвориться в ніжного супутника життя.

При розмові як би ненароком робіть йому компліменти про його зовнішність, вони обожнюють. Будь-які приємні слова на його адресу піднімають Рибам настрій. Особливо чоловікові Рибі подобається, якщо жінка дарує йому подарунки і вітає його з святами. Цей чоловік любить, коли жінка влаштовує йому романтичні вечори і зізнається йому в коханні. Визнання в любові можна повторювати йому кожен день. Він повинен бути впевнений в тому, що ви його любите. І якщо ви один з романтичних вечорів під неголосну мелодійну музику в розслаблюючій обстановці зізнаєтеся йому про вашу любов, то серце чоловіка Риби відповість вам взаємністю. Закоханий чоловік знака зодіаку Риби відповідає вдячністю за щиру любов і намагається бути турботливим чоловіком. Цінує він тільки справжню любов, фальшивими почуттями прив’язати до себе чоловіка Рибу не вдасться. Він також швидко втече, як і приплив до вас.

Якщо чоловік Риба зрозуміє, що ви сильна жінка, здатна вирішувати свої проблеми сама і по-справжньому любите його, то дуже скоро він запропонує вам руку і серце. Однак після весілля не сподівайтеся, що чоловік у вас стане здобувачем. Будувати кар’єру і забезпечити вам багате життя він не в змозі. Проблема чоловіків Риб у тому, що вони шукають легкий шлях, а як відомо, йдучи по такому шляху, кар’єру не побудуєш. Вони не здатні самостійно впоратися з труднощами. Однак це зовсім не означає, що вони дуже скупі і не відрізняються щедрістю. Чоловік Риба — емоційний донор. Він готовий все віддати заради коханої жінки. Одружившись, він буде безмежно віддавати свою любов, енергію і все, що у нього є жінки, яку любить. У цьому йому немає рівних серед чоловіків інших знаків зодіаку.

Щоб відчувати себе щасливим у шлюбі з чоловіком Рибою, треба навчитися його терпляче слухати і стати йому близьким другом. Все, чим цікавиться цей чоловік, повинно бути вам небайдуже. Риби небайдужі до напоїв, тому влаштовуйте спільні чайні церемонії і насолоджуйтеся разом розпиванням вишуканих сортів кави. Проте остерігайтеся того, щоб йому не сподобалися алкогольні напої. Чоловіки Риби дуже податливі на вплив алкоголю.

Емоційний комфорт у родині — найголовніше для чоловіків Риб. Якщо у вас вдома буде максимум романтики, ласкаві воркочущие фрази, поїздки на берег моря під час відпустки і не буде різких висловлювань, докорів, оцінок і порівнянь, то спокійна і щаслива сімейне життя вас чекає до старості. Від таких дружин чоловіки Риби в захваті і ні за що з ними не розлучаються. А якщо вони люблять, то будуть піклуватися про кохану жінку не шкодуючи сил і часу.


Залишити відгук