Як Залучити Чоловіка Ваги

Ваги Чоловіки мають характер, витканий з протиріч, між якими Ваги коливаються. Вони постійно намагаються знайти рівновагу. Чоловіки Ваги інтелектуальні, у той же час наївні, вони перебувають у вічному русі, але прагнуть до стабільності, вони обожнюють сперечатися, проте не виносять конфліктів. Характер чоловіків Ваг являє собою дві протилежні натури, які не дають йому прийняти правильне рішення і змушують постійно болісно сумніватися. Тому чоловіки Ваги невпевнені в собі, що робить їх дії нерішучими і уповільненими. Всі ці якості характеру часто заважають їм добитися успіхів у житті.

З-за свого м’якого характеру Ваги чоловіки практично не вміють сваритися, тому вони віддають перевагу спокійних і врівноважених жінок. Найбільше їх притягують ерудовані та упевнені в собі жінки. Тому, щоб зачарувати чоловіка Ваги, жінці треба бути готовою взяти на себе роль лідерства у відносинах і спільного життя. Чоловікові Ваги потрібна жінка, за спиною якої він буде відчувати себе як за кам’яною стіною.

Чоловік Терези ніколи не захопиться жінкою, яка також сумнівається, як він сам. Нерішучі й боязкі жінки не в його смаку. Тому, зачарувати цих чоловіків можна тільки тоді, якщо не будеш показувати йому своїх коливань в ухваленні рішень і станеш цікавитися усіма тими проблемами, які його хвилюють. Жінка з елегантними манерами, граціозна і сповнена зрілих емоцій збуджує чуттєвість чоловіків Ваг. Ці чоловіки не люблять легковажних і вульгарних жінок, їм подобаються лише ті жінки, які сповнені душевної краси і твердо знають, чого вони хочуть.

не Можна допускати у відношенні чоловіків Ваг навіть найменшого прояву агресивності. Будь-які звинувачення і критика виводять її зі стану рівноваги. Оборонятися Ваги чоловіки не вміють, вони швидше підуть, не намагаючись доводити свою правоту. Тому жінка, яка поранила його, швидше за все, втратить його назавжди. Душа у чоловіків Ваг дуже вразлива, якщо їх вивести з рівноваги, то у них розвіються романтичні відносини щодо цієї жінки назавжди.

Ваги Чоловіки дуже не люблять насмішок над собою і будь-яких непорозумінь його мрійливості і романтичності. Тому, щоб сподобатися чоловікам цього знака зодіаку можна бути різкою, нестерпною і злісною. Жінці необхідно змириться зі зміною його настрою, поважати його індивідуальність. Можна чоловікам Терезам нічого нав’язувати і ставити їх перед правом вибору. Вони просто не вміють прийняти конкретне рішення, вибирати і приймати рішення все одно самій жінці.

Якщо жінка хоче пробудити почуття і прив’язати до себе чоловіків Ваг, то, насамперед, вона повинна домогтися того, щоб він повірив їй, а в його серці не залишилося сумнівів перед невідомістю. Ваги чоловіки дуже довго не можуть зізнатися в коханні, постійно розмірковуючи, чи не варто ще трохи почекати. Якщо не поквапити їх, то доведеться дуже довго чекати від них визнання. Запитати його про кохання самої звичайно не варто. Треба створити у нього впевненість у тому, що він дійсно знайшов ту, про яку мріяв.

Для цього спочатку треба поцікавитися про те, які йому подобаються дівчата. Швидше за все, він назве головним достоїнством дівчата красу і спокій. Щоб сподобатися йому треба проявити ті якості, які йому подобаються найбільше, навіть якщо ви ними не володієте. Не будьте агресивними, не показуйте йому злість і гнів. При цьому не можна забувати про те, що чоловікам Ваги подобаються красиві і яскраві жінки. Зовнішній вигляд жінки грає для Ваг чоловіків велике значення. Скромні у зовнішності і в одязі, непривабливі і недоглянуті жінки не мають жодних шансів завоювати чоловіка Ваги.

Якщо вдалося підкорити серце чоловіка знаку Терезів, не чекайте у відносинах з ними від нього активності. Надалі ініціативу вам доведеться взяти в свої руки. Жінка готова вміло, м’яко і ненав’язливо керувати чоловіком зможе будувати гармонійні з ним стосунки. При цьому жінка повинна бути настільки мудрою, що їй все життя треба буде вселяти йому про те, що лідер і голова в їх відносинах він. Хоча, насправді, вона сама повинна приймати рішення, а також взяти відповідальність за благополуччя сім’ї. Ваги чоловіки миттєво реагують на дисгармонію у стосунках. Коли чашки ваг починають убалтываться і з’являються тріщини в стосунках, прагнення до спокою і почуття міри залишають чоловіків Ваг. В такому випадку вони не можуть прийняти рішучих дій і починають вдаватися до всіляких надмірностей.


Залишити відгук