Як Залучити Чоловіка Лева

Жінки, які полюбили чоловіка народилася під знаком Лева, можуть радіти, так як вони вибрали мужнього і сильного чоловіка. Вони не будуть розчаровані, їх обранець ніколи не зміниться і все життя залишиться вірним собі. Чоловікам, які народилися під знаком Лева, характерно сталість характеру, його поведінка і реакції вражають і захоплюють всіх жінок. Жінки, яким вдалося підкорити серце цього хижака, відчувають себе казковою принцесою. Чоловік-Лев чинить їй всілякі почесті, оточує її увагою і захоплює благородством свого поведінки. Однак, щоб утримати таку увагу чоловіка-Лева, треба вміти залишатися для нього єдиною і неповторною жінкою весь час, поки ви поруч з ним.

Для чоловіка-Лева дуже важливо, аби він весь час захоплювався тією жінкою, яку він обрав. Тому жінка повинна завжди виглядати бездоганно, щоб її здалеку бачили і виділяли серед натовпу інших жінок. Зовнішній вигляд жінки, яка супроводжує чоловіка-Лева, повинна відрізнятися елегантністю і сексуальністю одночасно. Тим більше поруч з чоловіком-Левом немає жодних матеріальних проблем для придбання дорогої і шикарного одягу. Ці чоловіки впевнені в собі, вміють забезпечити сім’ю і не пошкодують коштів, щоб одягти улюблену жінку.

Чоловіка-Лева ніколи не зможе втримати поруч з собою жінка, загнана домашніми турботами і неохайно одягнена. Він воліє мати поруч з собою красиву ляльку, яка не буде відходити від дзеркала, щоб виглядати найкращим чином. Щоб догодити тій жінці, яку він вибрав, він готовий найняти служницю і няньку, лише б вона встигала доглядати за собою і могла добре виглядати. Ефектна жінка, що викликає у всіх чоловіків почуття подиву і жадання, живить його уява здатна лестити чоловічому самолюбству чоловіка-Лева і утримати його поруч з собою без особливих на те зусиль.

Щоб утримати чоловіка-Лева, треба бути завжди готовим до того, що він повинен бути завжди і в усьому першим. Чоловіки-Леви мають вроджену гордість і силу волі, вони не терплять тиск і диктатуру. Вони горді і величаві, часом бувають занадто зарозумілі. Їх внутрішня сила така, що вони можуть зламати будь-кого. Однак чоловіки-Леви терпимо ставляться до тих, хто не володіє такою силою і готові їм допомогти, не вимагаючи у відповідь ніякої подяки. Вони володіють сильною енергетикою, сповнені оптимізму і благородства, що є причиною того, чому все навколо до них тягнуться.

Скрізь, де з’являється чоловік-Лев, все навколо освітлюється і пожвавлюється. Обов’язкова умова для чоловіка-Лева — це супровід свити. Леви є самим царственим знаком зодіаку, тому вони потребують п’єдесталі і шанувальників. Жінки поряд з чоловіками цього знака повинні бути готові стати головним членом цієї свити і докласти всіх зусиль і сили, щоб створити і утримувати в блиску даний п’єдестал. Інакше їм не впоратися з цим хижаком і доведеться відійти в бік.

Для чоловіка-Лева дуже важливо знати, що його кохана дружина є заслуженим трофеєм і належить тільки йому. Жінка повинна любити коханого чоловіка-Лева, завжди захоплюватися ним та в усьому дотримуватися його поглядів. Якщо дружина має практичністю, винятковими душевними якостями, встигає облаштовувати домівку, одночасно ідеально виглядає і цінує думки чоловіка-Царя, то життя дружини перетворюється на рай. Заради такої жінки чоловік-Лев перевтілюється з хижака в ніжного і дбайливого чоловіка, готового на все. Поряд з такою дружиною його неможливо змусити змінити, він залишається вірним їй до кінця життя.

Однак якщо дружина чимось провиниться і розсердить чоловіка-Лева, то краще відразу шукати окреме укриття, так як гнів лева руйнівний і нещадний. Він приймає рішення швидко, не обміркувавши наслідків. Образу і помилки запам’ятовує на все життя, практично він не здатний прощати. Тому тим, хто зумів приборкати чоловіка-Лева, не слід намагатися змусити його ревнувати, щоб привернути його увагу. Він не любить таких методів спокуси і не оцінює їх. Залучити чоловіка-Лева дуже просто. Леви не можуть встояти перед красою і розкішшю. Вони не пропускають повз себе яскравих і впевнених жінок. Все найкраще, на думку Лева має належати йому. Якщо жінці вдається постати весь час перед Левом королевою і при цьому всьому з ним погоджуватися, визнаючи його Велич, то вона може бути впевнена, що цей чоловік все життя буде належати тільки їй.


Залишити відгук