Як Залучити Чоловіка Близнюка

Якщо ви зустрічаєтеся з одним чоловіком, а вам при спілкуванні здається, що їх двоє, не треба думати, що вам зраджує уява. Просто ваш обранець напевно народився під зодіаком одного з найбільш непостійних знаків Близнюків. У чоловіків Близнюків активна позиція, але вони не завжди чітко уявляють собі, чого вони хочуть. Навіть якщо в даний момент вони точно знають про своє бажання, через деякий час може виявитися, що їм треба зовсім інше.

Близнюки мають роздвоєною і суперечливою натурою. Чоловіки, народжені під знаком Близнюків, іноді бувають спокійними, розумними, активними і чарівними, а в інших випадках — аморфними песимістами. Близнюки найбільше цінують незалежність і особисту свободу, вони важко прив’язуються до кого-небудь. Незважаючи на легку зовнішність, вони завжди прагнуть йти вперед і досягти поставленої мети.

Якщо ви хочете сподобатися чоловікові Близнюка, будьте готові до того, що думки, настрої і бажання у нього будуть мінливі. Доглядаючи за вами, він в один день може подарувати вам квіти і подарунки, запропонувати сходити в театр або в кіно. На другий день у нього може бути поганий настрій, він може бути роздратованим і прискіпливим. Він буде робити вам зауваження про те, що йому не подобається ваша зачіска або книга, яку ви читаєте. А вже на наступний день він може бути мовчазним і похмурим, на всі ваші запитання про причину його мовчанки, ви не отримаєте чіткої відповіді.

Якщо ви почуєте думку про чоловіка, який є «душею компанії», то, швидше за все, він є представником знаку Близнюків. Близнюкам подобається бути в центрі уваги, вони люблять заводити друзів і тусуватися в компаніях. Причому вони в компаніях не люблять просто «ляпати язиком», їм подобається вести дискусії. Чоловіки, народжені під знаком Близнюком, схильні до творчості та новаторства, вони вражають дотепністю.

Щоб привернути увагу чоловіка Близнюка, перш за все, необхідно вникнути в його світ і намагатися проявити ті ж якості, які близькі самому чоловікові. Тому, вам спочатку треба навчитися здаватися бути недоступною і вітряної по натурі. Коли ж він зверне на вас увагу, щоб сподобатися йому, намагайтеся змінюватися разом з ним, а не намагайтеся протестувати проти його мінливості.

До змін його настрою слід ставитися просто і спокійно, не драматизувати і не з’ясовувати причини його поганого настрою. Завжди будьте цікавим і живим співрозмовником. Для чоловіка Близнюка найголовніше — інтелектуальний рівень його партнера. На відміну від інших чоловіків, його не лякають розумні жінки. Для Близнюків не так важливо, щоб жінка хизувалася своїми нарядами, він найбільше цінує в ній витончений розум і високий рівень інтелекту.

У Близнюків завжди багато друзів, причому вони часто змінюються. Чоловіки Близнюки ненавидять самотність, залишаючись одні, вони часто впадають у відчай. Однак це не означає, що ці чоловіки сентиментальні і легко ранимі. У всіх чоловіків Близнюках з-за того, що на цей знак впливає стихія Повітря, переважає чоловіче начало. Це проявляється в тому, що чоловіки Близнюки дуже терплячі та відважні, вони не відчувають ностальгію за минулим і вміють жити сьогоденням.

Для того щоб домогтися любові чоловіка Близнюка необхідно бути цікавою і сильною особистістю. Жінка, яка має інтелектуальну гармонію з чоловіком Близнюком, має всі шанси закохати в себе цього мінливого чоловіка. Він її полюбить і не змінить їй ніколи. Не варто звертати уваги на те, що ваш чоловік любить всюди посміхатися і світить сонце. Це лише манера його поведінки, ніколи не робіть йому зауваження з цього приводу.

Чоловіки Близнюки не люблять критику в свою адресу, так можна зіпсувати його характер. Близнюки зазвичай одружуються не один раз, чим пізніше вони вступають в шлюб, тим більше шансів зберегти відносини надовго, може бути назавжди. Навіть у тому випадку, коли він одружений один раз, Близнюки прагнуть компенсувати своє прагнення до подвійності, купуючи дві машини, дві квартири або працюючи в двох місцях. Не намагайтеся намагатися викликати у чоловіків Близнюків ревнощі, він скоріше з легкістю вас відпустить, ніж буде ревнувати.

Чоловіки Близнюки є ідеальним партнером для тих жінок, хто шукає в шлюбі спільність інтересів і духовну єдність. Ніколи не намагайтеся домогтися чого-небудь від чоловіків Близнюків, погрожуючи розлученням або ставлячи йому умови, все це викличе у нього несподівану реакцію. Не забувайте, що його знак — Повітря. Він просто зникне і перестане для вас існувати. Подвійність натури чоловіків Близнюків зовсім не означає, що вони повинні одночасно мати дружину і коханку. Просто дружина повинна бути йому близькою в духовному і сексуальному відношенні.


Залишити відгук