Як Залучити Чоловіка Козерога

Якщо ви та жінка, про яку кажуть вона королева у вітальні, господиня на кухні і секс — леді в спальні, то чоловік Козеріг ідеально вам підходить. Чоловіки-Козероги дуже палкі натури і вони потребують досконалої жінці, для якої практично немає нічого, чого вона не вміє. Якщо жінка зможе забезпечити Козерогові все на вищому рівні, то є всі шанси спокусити цього чоловіка.

Чоловіки Козероги надійні, практичні і терплячі люди. Вони чітко знають свої цілі і завдання, незважаючи на будь-які перешкоди і труднощі на шляху вони намагаються домогтися їх. Цими чоловіками керує тверезий розум і чіткий розрахунок. Вони самостійні і незалежні. Характером чоловіка Козерога можуть позаздрити всі люди. Завдяки наполегливості і працьовитості вони постійно намагаються досягати нових вершин. Їх старання рано чи пізно приносять свої плоди. Вони роблять успішну кар’єру і досягають високого добробуту. Чоловіки-Козероги з маленьких років мають організаторські здібності, що у поєднанні з працьовитістю і завзятістю дозволяє їм займати керівні посади.

Чоловіки Козероги є емоційно стриманими і досить холодними людьми. Незважаючи на те, що в глибині душі вони справжні романтики, зовні ці чоловіки дуже приховані. Вони не товариські і ні в кого не потребує. Ця риса характеру є причиною того, що серед чоловіків Козерогів багато закоренілих холостяків. Чоловіки-Козероги справляють враження буркотунів і песимістів. Насправді під цією маскою ховається ранима душа, яка здатна на глибокі почуття.

Чоловіки Козероги дуже вимогливі при виборі коханої жінки. Їм подобаються практичні і впевнені жінки, які самі домоглися в житті багато чого. Тому, якщо ви бажаєте пробудити почуття в серці чоловіка Козерога, то спочатку знайдіть собі хобі. Під час розмови з ним згадайте про свою захопленість улюбленою справою. А якщо ваше захоплення збігається з його професійними інтересами, то успіх вам забезпечений. Чоловіки-Козероги люблять жінок, які не ниють і беруться за будь-яку роботу з задоволенням. Якщо ваше хобі буде приносити крім задоволення та дохід, то чоловік Козеріг буде від вас у захваті. А якщо ви першокласний фахівець на роботі і при цьому у вас ясний розум, ви володієте почуттям гумору і вам притаманне такі якості, як ніжність і жіночність, то можливо дуже скоро чоловік Козеріг вам запропонує руку і серце.

Якщо чоловік Козеріг один раз зізнався вам в коханні, то не чекайте того, що він буде це часто повторювати. З цього моменту він вважає, що все має бути, як і раніше, і не бачить необхідності повторювати те, що сказано вже одного разу. Також і з одруженням, якщо він вже пов’язав своє життя з вашою, то все життя ви залишитеся у його житті головною жінкою. Чоловік Козеріг дуже серйозно ставитися до збереження сімейних відносин.

У відношенні грошей чоловіки Козероги дуже скупі й економні. Тому не чекайте від чоловіка розкішних подарунків, модних вбрань і дорогих прикрас. Він дуже практичний, смітити грошима і здійснювати подарунки, без яких ви можете чудово обійтися, він не буде. На його думку, це лише непотрібна трата грошей. Але, що необхідно для багатої жінки у Вас буде, чоловік Козеріг забезпечує своєї сім’ї високе матеріальне становище. Однак даремно витрачати фінанси він вам не дозволить, ви будете збирати гроші і розумно планувати сімейний бюджет.

Дружина, яка здатна розділити життєві погляди чоловіка Козерога, стає улюбленою супутницею його життя на довгі роки. Чоловіки-Козероги цінують домашній вогнище, тому його дружина обов’язково повинна бути вмілою господинею і турботливою матір’ю. Якщо вам вдалося одружити на собі цього чоловіка, то доведеться показати своє вміння не тільки на кухні, але в роботі і у вихованні дітей. Речі і інтер’єр будинку чоловіка Козероги воліють тільки добротний і якісний. Готувати їжу теж доведеться з урахуванням витончених смаків чоловіка, йому подобаються вишукані страви.

Вимагати від чоловіка Козерога палких зізнань у коханні і влаштовувати йому сльозливі сцени ревнощів не радимо. Так ви тільки відштовхнете його від себе. Краще дайте йому проявити свої чоловічі якості і щиро захоплюйтеся їм. І тоді є всі шанси, що ви проживете з ним довгу, заможне і щасливе життя до самої старості.


Залишити відгук