Як Залучити Чоловіка Раку

Якщо ви хочете знайти чоловіка, який стане вам вірним чоловіком і добрим батьком для ваших дітей, то чоловік Рак найбільше цінує в шлюбі духовний зв’язок і сімейне благополуччя ідеально вам підходить. Однак якщо ви шукаєте бурхливі почуття і пристрасні переживання, то чоловіки Раки на це не здатні. Сердечні муки з приводу любовних проблем і сильні відчуття не для цих чоловіків. Раки подібні потоку води, який тече своїм руслом і лише іноді може спадати бурхливим водоспадом. Сильні бурі почуттів, тривалі напруги і пориви пристрасті відвідують чоловіків Раків лише зрідка. Всі емоції у них приглушені, вони люблять спокій і розмірене сімейне життя.

Чоловіки Раки дуже делікатні за характером, але надмірно вразливі. Часто вони залишаються дитиною все життя, тому вони дуже прив’язані до батьків. Вони залежні від чужої думки і вважають правильними ті аргументи, які чують в дану хвилину. Характер у чоловіків, народжених під знаком Раків, мінливий, зробивши декілька кроків вперед, вони подібно до раку, починають задкувати. Ніколи неможливо вгадати їх реакцію, навіть на найпростіші вчинки. Чоловіки-Раки дуже ранимі і можуть образитися на кожне сказане дріб’язкова слово. З першої ж хвилини знайомства з дівчиною він зараховує її в члени своєї сім’ї і вимагає від неї любові до її членам, до відношення з якими сам ставиться дуже серйозно. Чоловіки Раки егоїсти по натурі, вони не люблять ділити свою жінку з ким-небудь і дуже її ревнують.

Чоловік Рак намагається відшукати ту єдину жінку, яка б стала йому ніжною і люблячою мамою. Жінка, яка здатна ділити з ним горі і радості, ні на хвилину не залишати його без уваги і читати його потаємні думки, здатна надовго завоювати його серце. Рак по натурі вічний романтик і мрійник. З ним поруч довго може бути тільки та жінка, яка здатна без втомилися слухати його розповіді про те, про яке життя він мріють у майбутньому, планувати з ним разом плани на спільне життя.

Схильність до фантазій і мечтанию у чоловіків Раків пов’язано з тим, що вони несуть в собі жіноче начало. Покровителькою всіх Раків є Місяць, що робить їх більш чуттєвими і емоційними. Проникливість і висока інтуїція у Раків пов’язано з їх належністю стихії Води. Те, що чоловіки Раки несуть в собі жіноче начало, не говорить про те, що ці чоловіки мають жіночий характер, навпаки, вони наполегливі, наполегливі та відповідальні люди, які чудово вміють домагатися свого. Така цілеспрямованість допомагає їм досягти прекрасних результатів в житті і в кар’єрі.

У зв’язку з тим, що чоловіки Раки несуть в собі жіноче начало, їх тягне до протилежності. Їм подобаються жінки спокійні, надійні і досвідчені, з чоловічим складом характеру. Чоловіки Раки чекають активності від жінок. Причому їм більше подобаються старші жінки, з життєвим досвідом і має досвід у вихованні дітей. Сподобатися чоловікові Раку не складно, просто треба взяти ініціативу в свої руки. Їх не треба завойовувати, вони люблять, коли їх обирають.

Щоб сподобатися чоловікові Раку при першій же зустрічі починайте відверто кокетувати з ним, однак не чекайте, що він моментально клюне на ваші хитрощі. Рак буде спокійно вичікувати до тих пір, поки не буде впевнений у тому, що він є центром вашої уваги. Щоб змусити цього чоловіка діяти треба дати йому зрозуміти, що вас можуть забрати у нього з-під носа. І якщо ви змусите його трошки приревнувати, то він скоро буде цілком належати вам. Змусити його запропонувати вам руку і серце теж не складе особливих проблем, якщо ви не будете робити замах на дві святині в його житті. Перше — це батьки, особливо мати, а друга святиня — це його минуле. Чоловіки-Раки дуже дорожать своїм минулим і люблять про це годинами розповідати.

Однак того, що він чудово справляється з усіма справами і йому вдається долати численні життєві труднощі не варто вірити. Чоловік Рак в глибині душі глибоко страждає і поруч з ним повинна бути жінка, яка в будь-який момент могла б прийти йому на допомогу. Він все життя залишається дитиною і потребує турботи. Чоловіка Раку необхідно прийняти таким, який він є. Якщо жінка зуміє дати йому турботу і ніжність, той натомість вона отримає тепле сімейне вогнище. З чоловіком Рак можна знайти спільну мову, тільки звертаючись з ним по-доброму. Якщо ж жінка буде скандалити, з’ясовувати стосунки, то він замкнеться в собі і рано чи пізно розлучиться з нею.

Чоловіки Раки в основному чарівні і красиві люди, тому вони віртуози по частині підкорення жіночих сердець. В компаніях і на вечірках вони завжди оточені жіночими поглядами і увагою. Якщо чоловік Рак по-справжньому любимо дружиною, то він відплатить відданістю і вірністю, ласкою, любов’ю, увагою і турботою. Але якщо його жінка чимось образить, то він швидко заводить коханку.


Залишити відгук