Як Залучити Чоловіка Овна

Чоловіки Овни самовпевнені, рішучі і нетерплячі, для них головне в житті — це постійне прагнення вперед. За характером вони дуже щедрі і готові ділитися з усіма, в той же час, занадто вимогливі до інших, нетерплячі та егоїстичні. Від оточуючих вони вимагають негайного виконання їх бажань і приходять в лють, якщо їх вимоги не виконуються негайно.

Якщо навіть при першій зустрічі вам здасться, що перед вами цілком спокійний чоловік, не варто обманюватися. Овнам протегує Марс. Мозок чоловіка Овна обертається зі швидкістю 200 оборотів в секунду, за маскою спокою ховається людина з палким серцем і гарячої головою.

Чоловіків Овнів приваблює все, що пов’язано з сліпучим блиском, спалахами і високою енергією. Тому, щоб привернути увагу цих чоловіків треба, насамперед, одягнутися відповідно. Вони обожнюють короткі спідниці, сексуальну блузку з глибоким декольте, яскравий колір помади і запах парфумів. Після того, як ви затіяли розмова з чоловіком-Овном, обворожите його сексуальної посмішкою і починайте наступ. Бесіда повинна обертатися навколо нього, похваліть його манеру одягатися, будьте активні і висловлюйте своє захоплення. Розпитайте про його роботу і життя, проявляйте до всього, що він розповідає величезний інтерес.

Чоловіки Овни по природі природжені бунтарі і борці. Вони можуть кинути виклик будь-кому, адже він абсолютно впевнений у своїй перевазі. Нерідко йому в житті боляче дістається, особливо коли він демонструє свою перевагу. Ось тоді жінці, яка хоче привернути його увагу, слід опинитися поруч. Він неодмінно звернеться до неї за втіхою та підтримкою свого самолюбства. Адже за самовпевненістю і агресивністю багатьох чоловіків Овнів ховається комплекс неповноцінності, наявність якого сам Овен не визнає навіть під страхом смерті.

Жінка, яка бажає закохати в себе чоловіка Овна, ніколи не повинна намагатися довести йому, що він не правий, навіть якщо вона в цьому впевнена. Їй слід забути про свої погляди на життя і навчитися бачити світ очима чоловіка Овна, любити те, що він любити, і ненавидіти ворогів. Якщо вона не може слідувати таким принципам, краще не намагатися добиватися його любові. Це не ваш чоловік.

Намагаючись сподобатися чоловікові Овну, не переслідуйте його, ніколи не телефонуйте самі і не давайте пояснення в любові до першої. Чоловік-Овен скрізь повинен бути сам лідером. Якщо ви спробуєте взяти лідерство в свої руки, інтерес його до вас пропаде. Не можна намагатися бути поруч з Ягням скромною і холодною, необхідно тримати його в постійному напруженні. Чоловікам Овнам подобаються цікаві і надійні жінки. Він повинен бути в жінці повністю впевненим, тільки тоді він готовий запропонувати своїй обраниці руку і серце.

Якщо навіть він зробив вам пропозицію і ви стали тією жінкою, яку він вибрав супутником життя, не розслабляйтеся. Для чоловіка Овна дуже важливо, щоб його кохана була весь час романтичною і ніколи не підвищувала на нього голос. Жінка, обещавшаяся до весілля бути прекрасним соловейком, а після весілля підвищує голос так, що у нього мало не лопаються барабанні перетинки і закатывающая істерики не зможе довго втримати поруч чоловіка Овна. Він спочатку засмутитися, потім буде злитися і через деякий час, якщо нічого не зміниться, зважитися на розлучення. Шлюб в понятті Овнів зовсім не обмеження його свободи, і він нічим не зобов’язаний жінці, яка не виправдала його сподівань.

Не нудна і не одноманітна жінка, яка переконати чоловіка Овна в тому, що вона найкраща жінка стане для нього єдиною на все життя. Овни не прикидаються в любові і якщо полюблять, то ніколи не заводять романи на стороні. Навіть якщо Овен розлюбить жінку, довго не може в цьому зізнатися. Чоловіки Овни ідеалісти і егоїсти одночасно і визнати свою помилку їм дуже важко. Тому він намагається всіма силами повернути минулу любов і тільки тоді, коли він вже зрозуміє, що повернути угасшие почуття неможливо, Овен вирішується на розрив відносин. Поки не порве старі стосунки, чоловік-Овен ніколи не заводить нові. Якщо жінка причиною розлучення шлюбу з чоловіком-Овном називає зраду, то в основному це вона сама і винна.


Залишити відгук