Як Залучити Чоловіка Водолія

Якщо ви та жінка, яка живе, мріючи про майбутнє, намагається не думати про минуле і не надає великого значення справжньому, то чоловік Водолій ідеально вам підходить. Чоловіки Водолії не живуть сьогоденням. Вони завжди планують і люблять мріяти про те, що належить їм у майбутньому. Ці чоловіки завжди прагнуть досягти чогось, а домігшись бажаного, негайно кидаються в перегони за новою мрією.

Чоловіки Водолії люблять досліджувати все довкола і розгадувати непізнане. За характером вони дуже цікаві й замислені. На обличчі у них постійно можна побачити задумливо-мрійливе вираз, а це тому, що голова Водолія в цей час зайнятий обмірковуванням якихось розгадок і таємниць.

Жінка для чоловіка Водолія, як і все, що його оточує, є цікавою загадкою, яку він хоче розгадати. Він здатний закохати в себе будь-яку жінку і прекрасно про це знає. Ці чоловіки мають здатність зачаровувати, однак про це самі дуже швидко забувають. Чоловік Водолій любить, коли він подобається жінці, але терпіти не може, коли вона хоче завоювати або спокусити. Він постійно повинен відчувати свободу і тільки тоді він може довго бути поруч з жінкою.

Чоловіки Водолії дуже чарівні і талановиті люди. Вони впевнено рухаються вгору по службових сходах, меж їх можливостям немає. В житті і в спілкуванні вони дуже відкриті. У Водоліїв багато друзів і він готовий кожного з них уважно вислухати.

Домогтися взаємної любові чоловіка Водолія і змусити його одружитися, все одно, що намагатися ловити вітер і утримати його. Ви, звичайно, розумієте, що це в принципі неможливо. Збираєтеся на побачення з чоловіком-Водолієм? Не поспішайте, спочатку критично огляньте себе з боку. Якщо ви доглянуті, ерудовані, інтелігентні і вмієте красиво викладати сої думки, то можете спробувати своє щастя. Самі призначте побачення чоловікові Водолію, його це не бентежить, а скоріше навпаки, приваблює. Для того щоб зацікавити цього чоловіка необхідно придумати що-небудь оригінальне і загадкове. Наприклад, якщо у вашому місті йдуть нові заходи, то запросіть його відвідати їх разом. Можна також запросити його відвідати іподром або авторалі. Чоловіки Водолії обожнюють все нове.

Під час спілкування намагайтеся шокувати чоловіка Водолія, задавайте йому філософські питання. Проте не рекомендуємо розпитувати його про особисте життя і цікавитися його колишніми жінками. З цікавістю говорите на абстрактні теми, але ігноруйте його прямі запитання. Ніколи не розповідайте йому свої секрети, як тільки ви втратите загадковість, для нього ви станете нецікавими. Нехай він весь час гадає, яка ви насправді жінка. На його запитання про ваше життя посміхніться загадково і заговорите про те, як він думає щодо того, чи є життя на Марсі.

Чоловіки Водолії не ревниві, намагатися підкорити серце, кокетуючи з іншими чоловіками, не варто. По своїй натурі ці чоловіки дуже волелюбні і будь-яку спробу змусити їх ревнувати вони сприймають як можливий тиск на свободу. Водоліїв необхідно залучати манерою поведінки, а не великою кількістю шанувальників. Шокувати цих чоловіків можна оригінальним одягом, неабияким розумом, нестандартною поведінкою і вибором ніжинської професії. Чим більше подиву, тим краще.

Щоб домогтися взаємної любові чоловіка і змусити його, запропонувати вам руку і серце, зробіть вигляд, що шлюб вас абсолютно не цікавить. Чоловіки Водолії рідко бувають самотніми, їм подобається зав’язувати весь час нові відносини. Проте в глибині душі ці люди дуже самотні. Просто вони потайливі, у порівнянні з іншими чоловіками. Не намагайтеся переробити або змінити щось в чоловікові Водолії, його треба приймати таким, який він є. Навіть після того, як ви зіграли бучне весілля і стали його дружиною, не чекайте того, що він з часом змінитися. Він не зміниться ніколи, краще змиріться з недоліками і намагайтеся не помічати їх.

Щоб утримати поруч з собою чоловіка Водолія необхідно дорожити незалежністю. Дружина домогосподарка і дбайлива мати не в його смаку. Емоційна життя разом з цим чоловіком не повинна бути одноманітною. І якщо ви готові надати чоловікові Водолію свободу і не ревнувати його, станете йому хорошою подругою і не мрієте про коханця, цінуєте його щирість і цілеспрямованість, то ваш шлюб з ним буде довгим і дуже вдалим.

З роками ви станете розуміти цього чоловіка і прислухатися до його поради. Його поради завжди розумні і зважені. Чоловік Водолій завжди знаходить потрібні слова, щоб підтримати дружину в скрутну хвилину і надає сили для подолання труднощів. Якщо ви будете весь час намагатися залишатися для нього нерозгаданою таємницею, то він перетворить ваше життя на справжню казку. Спокушати цих чоловіків необхідно більше розумом, ніж тілом.


Залишити відгук