Чоловік Овен і Жінка Діва — Сумісність

При першому знайомстві чоловік Овен дивиться на жінку Діву з захопленням, він щиро вірить, що білим і чорним магам до неї далеко: адже вона – прекрасна фея порядку і ясноока принцеса світлого спокою. Підсвідомо Овен розуміє, що краса – це порядок. Але у нього не виходить, як би він не старався, уникнути хаосу на письмовому столі, в рахунках, тарілках на кухні і відносинах з партнерами по бізнесу. І навіть якщо вдається, то шляхом неймовірних зусиль. А у Діви все так легко і просто, вона уособлення світової гармонії і краси світу (треба уточнити, що це з точки зору закоханого Овна).

Зачарований Овен стрімголов кинеться доглядати, з звичайним «овновским» напором і вогнем. Але помірковану земну Діву такі палкі пристрасті спочатку можуть насторожити. Вона повинна гарненько подумати, все зважити, а потім прийняти рішення. Зневірений Овен прийме прохолодну розсудливість і скрупульозність за… неприступність. І зробить все, щоб затягнути Дівчину в ЗАГС: іншого способу завоювати її він просто не бачить.

Овну напевно буде цікаво почитати про те, як завоювати жінку-Діву. Але якщо зорі в гороскопі Діви складуться так, що вона відповість на почуття Овна без тривалої облоги і залицянь, – він може швидко втратити до неї інтерес. Повернути любов вогняного Барана буде складно, майже неможливо. Ймовірно, серце Діви буде розбито: адже коли цей хвацький красень домагався її, вона відчувала себе прекрасною принцесою в замку. П’янке почуття, яке їй більше ні з ким не дано випробувати.

Через якийсь час Овен може занудьгувати з цієї спокійної і прагматичної жінкою. Її звичка ставити зубну щітку в стаканчик і завжди закривати тюбик з пастою йому почне здаватися верхи занудливости. Але – вони вже одружені, він стільки зусиль доклав, щоб завоювати її, що тепер ні за що не захоче розлучитися. Адже розлучитися – значить, визнати, що не так вже й велика ціна його почуттів, раз вони так швидко пройшли? Ні, ідеаліст і романтик Овен буде дбайливо ставитися до свого союзу. Але йому дуже захочеться довести Діву, що її вічне несхвалення, бурчання і невдоволення ним не мають нічого спільного з реальністю. Його амбіції та цілі гідні поваги і підтримки з її боку, а не вічною критики! Овнів вибиває з колії зневіру в їхні сили. Вони обидва прагнуть до абсолютної досконалості; тільки він – в любові, а вона в усьому, крім любові…

Вони не приймуть рішення розлучитися, навіть якщо відносини дадуть тріщину. Розвести їх по різних дорогах життя можуть тільки зовнішні обставини: необхідність переїзду для допомоги близьким родичам, кар’єрне зростання і пов’язані з цим зміни в житті. До тих пір, поки їх жага ніжності буде сильнішою, ніж потреба в самоповазі, вони будуть прощати один одному помилки і не ідеальність. Овен навчиться у Діви рахуватися з інтересами інших людей і навіть, можливо, виховає в собі почуття обов’язку.

Діва буде ображатися на його закиди в холодності і відсутності романтичності. Стільки болю чоловік-Овен принесе їй своїми звинуваченнями, що, нарешті, вона прийде до висновку, що це він сам бездушний. Але як тільки він зрозуміє, як боляче ранив її, і перестане кричати (так, Вогненний Баран не терплячий і здатний дуже експресивно виражати свої почуття!), вона, можливо, відкриє йому світ своїх фантазій.

Інтимні стосунки Овна і Діви ніколи не будуть простим задоволенням фізичної бажання. Їх девіз прекрасний: жодного разу секс заради сексу! Для обох прояв чуттєвості – це апофеоз любові, реалізується в земної пристрасті. Правда, Діва може іноді не встигати за ритмом Вогняного Барана: його фізичні можливості великі, набагато більше її потенціалу. Овну не варто ображатися через її відмов; треба просто трошки почекати, і його ніжна і палка кохана знову відповість йому пристрасним поцілунком. Ні з ким більше Діва не відчуває того, що здатний дати їй Овен: він уміє відкривати дверцята її фантазій і вести за собою в чарівну країну романтичної чуттєвості.

В парі чоловіка Овна і жінки Діви обидва партнери будуть насторожено ставитися один до одного. Вони можуть зійтися і мирно триматися деякий час разом, тільки з причини загальної справи або матеріальної залежності. На етапі залицяння енергійність і яскрава індивідуальність чоловіка Овна підкорює серце обраниці точно так само, як спокійна розважливість, охайність, спокій жінки Діви дуже імпонує партнеру. Але з часом те, що приваблювало партнерів один про одного, починає дуже сильно дратувати, будучи тим самим каменем спотикання, об який спотикаються всі подібні пари.

Стриманість і мовчазність жінки Діви в цьому союзі повністю протиставлені товариськості і балакучості партнера. Партнерка іноді не може зрозуміти – як можливо так багато спілкуватися і розмовляти з іншими людьми, коли вдома завжди чекає багато справ. Жінка Діва віддає перевагу спокійне споглядання навколишнього світу, усамітнення, відпочинок удвох. Вона дуже любить порядок у всьому, її дратує непосидючість чоловіка Овна, його прагнення навести навколо себе хаос і творчий безлад. В даному союзі імпульсивність партнера завжди вступає в протиборство з монотонністю жінки Діви, натхненність – з приземленістю, пристрасна сексуальність – зі стриманістю.

Парі важко буде знайти порозуміння і в сексуальній сфері, адже вируючу енергетика партнера буде розбиватися про гордовиту холодність супутниці, і ніхто з двох не буде здатний зрозуміти помисли і бажання іншого. Жінка Діва завжди встановлює закони, за якими живе, і вимагає беззаперечного дотримання цього порядку. У такій ситуації чоловікові Овну швидко стає нудно знаходитися поруч зі своєю супутницею, і він прагне більше часу приділяти роботі і друзям, що сприймається Дівою, як повне ігнорування і її самої, і їх шлюбу.

Поступово партнерка починає нервувати з приводу незібраність дружина, постійних запізнень і нестриманість у словах. Чоловіка Овна ж, навпаки, починає дратувати педантичність супутниці, її прагнення навести скрізь порядок і чистоту. Дуже різні погляди на життя в цій парі стають, як правило, тими причинами, за якими вони розлучаються. І чоловік Овен і жінка Діва майже ніколи не змінюють своєї лінії поведінки, і тому обидва чекають, коли ж партнер, нарешті, піде на поступки. Якщо цього не відбувається – рішення розлучитися приходить само собою і здається дуже логічним у такій ситуації обом.

чи Можна цим партнерам знайти ключ до порозуміння? Такі шлюби добре і цілком мирно існують, коли жінка Діва матеріально залежна від чоловіка Овна. Шлюб може існувати на взаємній домовленості – не обмежувати свободу іншої людини, в обмін на повну свободу своїм діям. По суті, такі шлюби засновані на діловій або на договірній основі, і влаштовують обох. Але, якщо жінка Діва перестане критикувати і чіплятися, а чоловік-Овен не буде занадто емоційно вирішувати свої проблеми, партнери можуть взяти з цього союзу набагато більше, ніж думають. Розсудливість партнерки, вміння аналізувати ситуацію дозволить Овну не збитися з курсу, а вміння спілкуватися, пізнавати все нове дасть Діві можливість розвиватися, жити цікавим, емоційно насиченим життям.


Залишити відгук