Чоловік Овен і Жінка Скорпіон — Сумісність

Союз чоловіка-Овна і жінки Скорпіона досить складний, так як у цих двох знаків досить різні погляди на життя, і зокрема – на стосунки. Причому джерелом конфлікту завжди буде саме Скорпіон, Овну ж доведеться нескінченно прощати своєї коханої прояви її норовливість, щоб ця пара могла співіснувати разом.

Овни все життя залишаються великими простими дітьми. Підступність невластиве їм – не сприймають вони його і в інших. Скорпіон ж від природи наділена запасом чудово вбивчого отрути: жінка-агресор ніколи не відмовиться від своєї сутності в догоду чоловікові, при цьому не стане і кидатися на амбразуру, захищаючи свою незалежність. Ні, атака в лоб – не її стратегія: Скорпіон жалить нишком, раптово, безпомилково вгадуючи больові точки суперника. Овну вкрай важко співіснувати з партнером, дотримуються партизанського методу ведення війни: експресивний Марс вимагає чесного з’ясування стосунків на підвищених тонах – однак Скорпіон вже заповз під камінчик глухий емоційної блокади і готує нову порцію отрути.

Боротися з жінкою-Скорпіоном Овну безглуздо: гармонія в цій парі досяжна тільки одним шляхом – якщо чоловік визнає егоїзм своєї коханої як даність. Якщо жінка всіляко демонструє, що її власні інтереси для неї важливіше ваших – нехай буде так, прийміть це. Тому що чим більше ви будете тиснути на Скорпіона, тим більше він буде пручатися. Повагу до її особистісних якостей породжує відповідне повага: в особі Скорпіона при правильному підході можна знайти дуже вдячного й вірного союзника в будь-якій справі. Це жінка, здатна на відданість і самовідданість – але тільки для людини, яка заслуговує таких жертв. А що ви цього дійсно заслуговуєте, доведеться доводити вдень і вночі.

Овен – простий хороший хлопець, безпосередній і щирий. Здавалося б – що може пов’язувати його з цієї отруйної дамою? І тим не менш, духовна зв’язок у парі Овен-Скорпіон незбагненно міцна. Їм властива близькість – в найглибшому, сакральному розумінні цього слова. Жінка-Скорпіон вручає своєму партнерові всю свою велику і складну душу, а той готовий знову і знову підставлятися під її жало. Безсумнівно, такі відносини можна назвати гармонійними… але не дуже потворна ця гармонія? Щоб роман не був для Овна тяжким хрестом, Скорпіону варто частіше згадувати про своє жіночому початку, про ту м’якості і гнучкості, якою наділила прекрасну половину людства сама природа.

Втім, в інтимних відносинах Скорпіон – стовідсоткова жінка і не прагне до домінування. При цьому палкий темперамент не дозволить їй виявляти і надмірну пасивність. Саме така пристрасна, але жіночна натура є для Овна ідеальною коханкою, єднання з якої – акт одухотворений, космічний. Чи Не тому обуянный безумством жадання самець готовий все прощати підступної коханої?.. Адже і солодкий отрута, якщо прийнятий з рук фатальний богині.

Закоханий Овен дуже емоційний і дуже ревнивий – саме це часом є причиною розставання зі Скорпіоном. Хто точно не потрібен їй, так це чоловік-тиран, який намагається підім’яти під себе волелюбну особистість. Вона буде противитися цьому навіть ціною розриву відносин. Не тому що непостійна – як раз навпаки, Скорпіон чи дасть реальний привід для ревнощів, а тому що категорично не згодна перебувати під чиїмось гнітом.

Можливі довгі і щасливі відносини для цієї пари? Зрозуміло, можливі. Але про тихого, спокійного життя і не мрійте. Лід і полум’я співіснують лише в непримиренній боротьбі – але хіба не цього ви шукали, вибираючи один одного?

Союз чоловіка Овна і жінки Скорпіона схожий на клубок енергії – обидва знака Зодіаку мають високу активність, сексуальність, пристрасність. Партнерам буде завжди цікаво разом. Вони володіють притягальною красою, яскравою харизмою, і нерідко навіть дружні стосунки між чоловіком Овном і жінкою-Скорпіоном, які ніяк не припускають любовному зв’язку, закінчуються в ліжку. Ці двоє не визнають відтінків, півтонів і півзаходів, для них існує тільки конкретика, яка і є з’єднує їх силою на першому етапі.

А на другому етапі взаємовідносин ці партнери можуть розлучитися, неабияк попортив нерви один одному, або утворити міцний і гармонійний союз. Стосунки чоловіка Овна і жінки Скорпіона найчастіше протікають саме за другим сценарієм, тому що обидва партнери починають відчувати потребу один в одному і на фізичному, і на духовному рівні. Прямолінійний Овен тягнеться до своєї обраниці, яка розставляє хитрі мережі чарівності, щоб зловити його серце.

Жінка Скорпіон, у свою чергу, тягнеться до життєрадісності партнера, його оптимізму та вмінню бачити мету. Цей союз привабливий тим, що дуже нагадує творчу лабораторію двох обдарованих, талановитих людей, які прагнуть виразити себе в цьому світі. Вони геніальні і винахідливі у всьому – і в роботі, і у відпочинку, і в сварках, які також мають місце. Якщо партнери не прийшли до домовленості, конфлікти між ними виникають, подібно літньої грози – швидко, сильно, гамірно. Вони не соромляться у висловах і прояві емоцій, і нерідко численні сусіди і навколишні є свідками їхніх воєн. Оскільки обидва ці знака Зодіаку управляються планетою Марсом, в основі поведінки кожної лежить бажання — йти за межі фолу, кепкувати над іншим партнером, ревнувати його.

І чоловік Овен і жінка Скорпіон однаково честолюбні і амбітні, тому ні за що не хочуть поступатися своїми позиціями. Якщо партнер буде багато вчинки здійснювати зопалу, підкоряючись емоціям, вчинки його супутниці будуть продумані, ретельно виважені. Вона ніколи не забуде завданих їй образ, і при кожному зручному випадку буде боляче «колоти» свого партнера за минуле. У своїх баталіях чоловік Овен і жінка Скорпіон нерідко переходять усі допустимі межі, і тоді серйозні конфлікти готові зруйнувати не тільки їх спілка, але і весь навколишній простір, не залишаючи каменя на камені. Горе тій людині, що підвернеться під руку шаленої парочки! Навіть у примиренні цих партнерів посередникам дістається чимало стусанів.

Чоловік Овен і жінка Скорпіон можуть створити гармонійний і дуже міцний союз, якщо вони перестануть, нарешті, змагатися один з одним, а направлять свою обопільно сильну енергію у більш мирне русло – наприклад, спільне заняття бізнесом, творчість, хобі та захоплення. Чоловік-Овен завжди прагне досягти успіху в житті, а жінка Скорпіон завжди меркантильна – вона обожнює комфорт та матеріальну стабільність, яку їй дає партнер. Ці двоє повинні поважати один одного, їх відносини можуть існувати тільки на абсолютному довірі та взаєморозумінні.


Залишити відгук