Чоловік Овен і Жінка Стрілець — Сумісність

Розвиток стосунків чоловіка-Овна і жінки-Стрільця відбувається дуже швидко, майже стрімко. Стріла Амура пронизує обидва серця точно і швидко, як електрошок. Протягом певного часу представниця знака Стрілець буде відчувати до свого обранця-Овну відчуття безмежного обожнювання, змішаного з захопленням. Це аж ніяк не тому, що він ангел, що зійшов з небес – як і у будь-якої людини, у Овна є свої недоліки, але жінка-Стрілець по своїй натурі рафінована ідеалістка.

Вона бачить в предметі свого романтичного інтересу втілення всіх своїх мрій, і це нерідко ускладнює її відносини з чоловіками. Леді-Стрілець закохується моментально, Овен теж, однак якщо він розуміє, що будь-який союз двох людей вимагає спільної притирання, то вона сподівається, що якщо любов взаємна, жодних проблем у взаєминах не може бути.

Про таких людей за очі говорять «Свята простота». Чоловіка-Овна буде потрібно якийсь час, щоб перевиховати свою другу половинку і хоча б частково зробити її погляди на відносини більш реалістичними. Варто зазначити, що жінка-Стрілець здібна учениця. Вона усвідомлює, що ідеальні відносини неможливі без того, щоб один з партнерів частково не підлаштовувався під іншого, і вона на це готова.

У відносинах цієї пари буде панувати гармонія, доки і чоловік-Овен і жінка-Стрілець будуть здатні йти на компроміси. Поки їх любов заснована на демократії, де ніхто з партнерів не ставить себе вище іншого, все буде добре.

Правда, від астрологічної схильності чоловіка-Овна до домінування в союзі нікуди не дітися – рано чи пізно з’явиться його марсіанська авторитарність. Тим більше, якщо чоловік є єдиним годувальником в сім’ї, а жінка займається веденням господарства. Але представниці знака Стрілець вдається присипляти войовничого Марса, який періодично прокидається в її майже ідеальному коханого, з допомогою своєї юпитерианской розсудливості. Вона ніколи не буде вступати в емоційний спір, оскільки знає, що здасться перша.

Жінка-Стрілець надійде мудріше – вона висловить свій протест мовчанням або парою коротких, але багато значущих фраз. Якби вона почала кричати, істерити і пред’являти претензії, чоловік-Овен швидко б її осадив, причому досить жорстко – Марс все-таки. Однак як можна образити жінку, яка дивиться на тебе з мовчазною покірністю? І конфлікт, який міг би руйнівними наслідками, гасне, не встигнувши розгорітися.

Союз чоловіка Овна і жінки Стрільця є одним з найбільш вдалих і благополучних. Обидва ці знака Зодіаку знаходяться під управлінням стихії Вогню, а це означає, що вони дуже схожі один на одного. Партнери можуть легко співіснувати в бізнесі, у них нерідко з’являються спільні інтереси, вони люблять подорожі та пригоди. Але схожість чоловіка Овна і жінки Стрільця закінчується, коли мова йде про побутових питаннях, пересічною домашній роботі, грошах і витратах.

Ці партнери будуть ревно співпрацювати один з одним, коли вони мають справу із зовнішніми обставинами. Тим не менше, їм часом важко знайти спільну мову один з одним, тому що обидва однаково чекають поступок, і так само однаково несгибаемо стоять на своїй позиції. Пристрасно люблячи один одного, чоловік Овен і жінка Стрілець можуть заподіяти серйозну біль – як собі, так і партнера. Дорога до щастя цієї пари лежить через цілий ряд компромісів. Якщо вони зможуть подолати всі перешкоди, встановивши необхідний баланс у всіх спірних питаннях, то їх відносинам нічого не загрожує. Ті пари, які схили воювати до кінця, як правило, розпадаються, і при цьому обидва партнери будуть згадувати свої взаємини, як найкраще і щасливий час свого життя.

При тому, що обидва партнери потребують один одного, кожен з них цінує свою свободу, і ні в якому разі не допустить посягань на неї. Чоловік-Овен завжди зачарований своєю супутницею, він дозволяє їй багато чого з того, що не дозволив би ніякої іншої жінки, а саме – бути рівної йому в роботі і в соціумі. Ця пара цікава і блискуча в суспільстві, вона користується повагою і увагою з боку оточуючих людей. У чоловіка Овна і жінки Стрільця завжди багато друзів, і вони воліють свята і просто вихідні дні проводити в їх суспільстві.

Партнери дуже підходять один одному в сексуальній сфері – вони обидва пристрасні і нестримні, вміють поєднувати свою пристрасть і романтику, силу і ніжність. Ці двоє – завжди авантюристи. Але у них немає легковажності, і в своїх авантюрах вони доходять лише до певної межі, не переступаючи межі дозволеного і розумного. Зради в цій парі трапляються рідко, в основному випадково. Але біда кожного із цих партнерів у тому, що вони не вміють приховувати своїх пригод – все написано у них на обличчі, і партнер обов’язково дізнається про його зраду, якщо вона трапилася. Енергією союзу чоловіка Овна і жінки Стрільця буде партнер, а вчителем – партнерка. Жінка Стрілець здатна більш поблажливо ставитися до пригодам Овна, і буде прощати його.

Успіх цих відносин полягає в умінні жінки Стрільця йти на компроміси, але при цьому її партнер не повинен зловживати її довірою і терпінням. Саме вона повинна вибудовувати тактику взаємин, вміти тонко намацувати нитки душі свого чоловіка, знати до нього підхід. Чоловік-Овен не такий гнучкий, як його кохана, але теж повинен прагнути до гармонії у взаєминах, слідкувати за своїми словами і вчинками.


Залишити відгук