Чоловік Овен і Жінка Риби — Сумісність

Ах, як прекрасна була б любов чоловіка Овна і жінки знаку Риб, якби вони нескінченно не намагалися обговорювати проблеми, що стосуються тільки їх двох, з сторонніми людьми. І якщо б вона постійно не вислизала в світ власних фантазій, а він не жив за принципом, що весь світ повинен обертатися навколо нього і для нього. Хоча, це такі дрібниці порівняно з їх Шекспірівськими пристрастями! Вони до такої міри романтичні, що порівняти цю пару можна тільки з Ромео і Джульєттою.

Войовничий Марс Овна і готовий до служіння Нептун Риб можуть укласти загадковий, містичний союз, в якому войовничість Марса може набути рис садизму, а послужливість Нептуна стане дуже схожою на мазохізм! Але це їхня справа, як вони будуть любити один одного. Якщо їм подобається, то чому б і ні? Вважається, що наші недоліки – це просто продовження достоїнств.

Жінка Риби так жіночна, в самому справжньому розумінні цього слова (у світі немає жодної феміністки, народженої під цим знаком), що ніколи не буде відстоювати свої права і брати участь у війнах за рівноправність статей: навіщо? Чоловіки в цьому житті для того, щоб обожнювати її. Навіщо їй їх права та місце в конгресі або парламенті, коли і на своєму місці не погано? Чоловіки повинні рятувати її від нудьги, купувати шубки, утримувати сім’ю і – обожнювати!

Ця пара легко може дожити до золотого весілля, зберігши юнацький романтизм та палку пристрасність. Секрет їх гармонійних, тривалих відносин у тому, що жінка Риба живе за принципом непротивлення. З Вогненним Овном, який взагалі ніяких заперечень не бере і робить все тільки по-своєму, це самий вірний тип відносин. Ні, це не означає, що вона повністю підкориться йому. Наприклад, Овен каже, що вони в цьому році не поїдуть до її мами. А поїдуть на три тижні з рюкзаками в гори.

Нептунианская жінка не буде сперечатися, ні в якому разі! Але до від’їзду з’ясується, що рюкзаки не зібрані, квитки куплені, а на дату від’їзду вона записана на прийом до стоматолога. На все його закиди і спроби скандалити вона буде посміхатися і з усім погоджуватися. Але ніколи Риби не зроблять того, чого принципово не хочуть і з чим не згодні. Інформація для роздумів: філософію непротивлення проповідував Ісус, народжений в епоху Риб…

Вона – велика любителька таємниць і знавець підводних течій. Він успішно справляється з роллю добувача (матеріальний успіх благоволить до Овнам). Йому з нею завжди цікаво, вона з ним завжди буде забезпечена. Можливо, враховуючи овновскую прямоту і любов до правди, його інколи буде бентежити її ухильність і невміння відповідати прямо на конкретні питання. Овен буде ревнувати свою вислизаючу Рибку! Не те, що б вона була запеклою кокеткою. Зовсім ні. Але їй лестить чоловічу увагу, вона любить викликати захоплення. Ревнивець Овен буде незадоволений її нескінченними розмовами з родичами і друзями (так, він, можливо, буде ревнувати її навіть до двоюрідного старезного дідуся і племінницям-тінейджерів). А хіба вона винна, що вміє слухати людей, і всі до неї тягнуться, щоб поділитися наболілим, отримати пораду?

Їх шлюб може бути довжиною в життя, ніщо не завадить цьому романтичному почуттю: ні періоди охолодження з боку жінки Риби (їй іноді треба поплавати наодинці з власними фантазіями), ні бурхливі скандали (будьте впевнені, що ініціатором буде тільки Овен). Нептунианка завжди буде дивитися з захопленням і повагою на Марсіанського чоловіка (Рибам гороскопически призначене переймати знання в Овнів). А що ще потрібно Овна? Щоб жінка його обожнювала, визнавала першість, вмирала і відроджувалася від чуттєвого захвату в його обіймах.

Так, він так любить її, що вона йому потрібна завжди. А вона його обожнює коли він цього потребує і коли не потребує, коли спить, йде на роботу, вештається з друзями на футбол, вранці, вночі, взимку і влітку. Якщо б Ромео і Джульєтта одружилися, то, напевно, саме так би виглядав їхній шлюб.

Союз чоловіка Овна і жінки Риб можна назвати хворобою – настільки ці партнери є антагоністами один одного, які, до того ж — страждають і в цих відносинах, і без них теж. Ледь зустрівшись, ці двоє відчувають таке пристрасне ваблення один до одного, що ніяка сила не може утримати їх поодаль. Вони дуже швидко виявляються коханцями, насолоджуючись палкими почуттями і романтичними зустрічами. Але, чим більше часу вони проводять удвох, тим яскравіше бачаться їм відмінності в характерах, які служать і центром інтересу один до одного, і численними каменями спотикання на шляху до ідеальних відносин.

Після періоду бурхливої пристрасті чоловік Овен і жінка Риби переживають не менш бурхливий період численних скандалів і конфліктів. Вони сходяться знову разом, то раптом розлучаються, і кожен раз – назавжди, спалюючи всі мости за собою. Їх хвороблива тяга один до одного не дає цим партнерам ключа до розгадки причин їх незбігання – партнери не можуть розвивати відносини, керувати ним. Кожна ініціатива однієї із сторін сприймається інше, як спроба атакувати, домінувати, і відкидається з обуренням. Чоловік Овен і жінка Риби завжди бачать недоліки один одного, і схильні обговорювати їх з сторонніми людьми – але не з партнером.

Обидва знака Зодіаку – прекрасні актори, вони обожнюють драматизм у відносинах, і багато проблем у них навіть схильні спеціально провокувати, усуваючи нудьгу і буденність. Зрештою, їх відносини виявляються такими заплутаними, що ні вони самі, ні численні глядачі цього дійства, не можуть розібратися – хто правий і хто винен. Чоловіка Овна і жінку Риб утримують разом романтичність, сентиментальність. Їх спілкування дуже схоже на діалог мудрого вчителя з нашалившим дитиною, де дитиною є, звичайно ж, імпульсивний партнер.

При сприятливому розвитку стосунків ця пара проходить життєву еволюцію, виток за витком, зберігаючи стабільність і взаєморозуміння у стосунках. Жінка Риби, однак, більш стримана у своєму прагненні рватися в бій, вона не емоційна так, як її войовничий чоловік, і ця обставина служить холодним душем для почуттів чоловіка Овна, який ніяк не може підібрати ключик до таємниць душі своєї обраниці. Партнер може навіть страждати від нерозділеного кохання, вважаючи, що жінка Риби охолола до нього. Його партнерка ж, тримаючи свої пристрасті під сімома печатками, страждає, у свою чергу, від непорозуміння та образи партнера. У разі тривалих відносин ці двоє так змінюють особистості один одного, що, зрештою, мають справу з зовсім іншими людьми – не тими, яких полюбили в самому початку їх відносин.

Для того, щоб зберегти свій союз, обидва партнера повинні піти назустріч один одному. Жінка Риби може дріб’язковості і причіпок в адресу партнера віддати перевагу похвалу і здорову, спокійну критику. Вона повинна бути більш відкрита для нього, інакше її холодність чоловік Овен сприйме, як повна відсутність почуттів. Він же, в свою чергу, не повинен активно форсувати відносини, а свою активність чоловік Овен повинен направити на розвиток бізнесу, загальної справи або творчості.


Залишити відгук