Чоловік Овен і Жінка Терези — Сумісність

Керований Марсом, чоловік-Овен по своїй натурі завойовник. Він з тих, кого прийнято називати Альфа-самець. А значить, саме йому (на його думку) повинно належати найкраще. Зустрівши чарівну красуню жінку Ваги, він зробить все, щоб добитися її. Ще б! – Адже всі будуть заздрити, обертатися услід, коли побачать їх разом. Вона ж буде захоплена його енергією, рішучістю, оптимізмом – вічними супутниками великого життєвого успіху. Поєднання в Овні мужності та юнацької романтичності зачарують жінку Ваги так, що вона втратить голову (наскільки це взагалі можливо для розсудливих Ваг, які звикли зважувати всі, навіть почуття). Втім, він буде зачарований ще більше: його серце буде плавитися від любові, в її руках він перетворитися в м’який, податливий віск. Це впертий Баран? – Неймовірно!

Їх тягне одне до одного, як магнітом. Тяжіння настільки сильний, що чоловік Овен і жінка Ваги уражаються силі власних почуттів і не розуміють природи всепоглинаючої пристрасті. «Це чаклунство якесь, як обпоїли, я жити не можу без неї (нього)» – будуть вони говорити. А все просто: його покровитель – Марс, символ мужності, а її – Венера, уособлення справжньої жіночності. Ідеальне поєднання, вони, дійсно, призначені один для одного. Відповідно до грецької міфології, Венера, не злякавшись гніву Царя Богів, втекла від законного чоловіка Гефеста (за якого її віддали заміж насильно) в обійми Марса і стала його дружиною. Боги не змогли розлучити Венеру з Марсом, їх любов була так сильна, що витримала всі випробування.

Повернемося ж до наших земних героїв. Овен і Ваги чесні і справедливі, обидва розумні. Але… Овен, подібно гірського барана – підкорювач вершин, живе у вічному прагненні застрибнути на скелю вище. Якщо йому щось заважає в досягненні мети, він рогами відкине перешкоду зі шляху. Сказати, що він нетерплячий – значить, нічого не сказати. Навіть якщо він попросить у Бога терпіння, це прохання буде, найімовірніше, виглядатиме так: Господи, дай мені терпіння, тільки зараз і негайно! Вона ж живе на чашках Золотих терезів. Найменший подих вітерця може похитнути божественне рівновагу, і вона виходить з себе, втрачає відчуття гармонії і спокою.

Неприборкана енергія Овна може довести жінку Ваги до нервового зриву. Вона має спочатку добре все обміркувати, знайти золоту середину в усьому, а потім діяти. Овен ж живе за принципом: надумав – зробив! Що між ідеєю та її втіленням у життя існує період обдумування, він просто не здогадується. Як тільки жінка Ваги намагається його наставити і напоумити, Вогненний баран впадає мало не в істерику: як, в нього не вірять? Його ідеї оскаржуються, а рішення піддаються сумніву? Жінці Терезам треба знати: Овен перебуває в повній впевненості, що він повинен подобатися всім, навіть своїм ворогам. Вони зобов’язані визнавати його розум, геніальність і талановитість. Це цілком серйозно, без перебільшення. Тому, уявляєте, які вимоги він пред’являтиме до коханій жінці і дружині, якщо вважає, що навіть несправедливо звільнений співробітник повинен любити?!

Овен може дорікати свою подругу Ваги в тому, що:

— Вона його зовсім не любить, тому, що поділяє точку зору його ворогів. Всі відмовки, що вона просто намагається бути об’єктивною – дурниця. Якщо любиш по-справжньому, завжди підтримуєш коханого, у всьому! Але що поробиш, якщо прагнення до справедливості закладено в характері знака Ваги?
- Вона ніколи не хоче нормально виконати його прохання, вічно перепитує: чи не можна це зробити завтра? Якби йому треба було завтра – він тоді би і сказав. Ні, саме сьогодні! І не треба з ним сперечатися! І дорікати, що він нетерплячий!
- І останнє: чого це вона вказує йому?! Він сам знає, коли і що йому робити!

Багато знайдеться жінок, здатних уживатися безконфліктно і мирно з таким чоловіком? Напевно, небагато. І абсолютно точно, що жінка Ваги – одна з них:

Він запальний і може нагрубити? – Зате вона коректна і витримана, ніколи не буде загострювати суперечності сьогодні і зараз. А до завтра Овен охолоне, зрозуміє, що був не прав. Він попросить у неї пробачення. Вона – теж. Він нетерплячий? – Так. Але як часто її вміння взяти паузу, зважити «за » і » проти» рятували сім’ю від наслідків його необдуманих вчинків. Він надмірно гарячий і впертий? Це їм не завадить: вона дипломатична і володіє вродженим талантом обходити гострі кути.

Сексуальна сумісність цієї пари – зразок сильної і ніжної пристрасті. Але за однієї умови: Овен повинен входити в спальню з упевненістю, що він переможець життя. Тоді він буде самим романтичним і чуттєвим коханцем, щедрим на ніжність, обожнює і сентиментальним. Але якщо жінка-Терези забуде про те, що повинна завжди, при будь-яких обставин, захоплюватися своєю половиною, визнавати його лідерство, якщо вона позбавить Овна почуття «переможця життя» побачить перетворення палкого коханого холодного тирана. Втім, це може статися, якщо тільки в гороскопі жінки Ваг є несприятливі аспекти.

Пара чоловіка Овна і жінки Ваг має великі шанси на успіх. Це – один з тих спілок, який дає початок справді ідеальних сімейних відносин, при дотриманні певних вимог до кожного з партнерів. Чоловік Овен і жінка Терези вміють так майстерно взаємно доповнювати один одного, що з самого початку їх відносин постають перед оточуючими, як ідеальна пара. Кожен з цієї пари може дуже добре зрозуміти душу іншого, і при обопільному бажанні бути разом знайдуть в союзі гармонію, щастя і любов.

Чоловіка Овна і жінку Ваги можна назвати протилежними один одному, але це враження одночасно є і оманливим, і вірним. Енергійність і цілеспрямованість партнера легко можна протиставити вишуканості, загадковості і тактовності його супутниці. Але справа в тому, що ці якості не воюють один з одним, а, навпаки, комплементарні. Це – союз відважного лицаря з ніжною і прекрасною принцесою, заради якої обранець готовий на будь-які подвиги. Партнери готові вчитися один у одного, живитися тими якостями, яких не вистачає в їх власному характері. Кожен з цих двох рідко має бажання змінити іншого партнера, підігнати його під себе – вони подобаються один одному саме в тому світлі, в якому постали на першій зустрічі.

Чоловік Овен відчуває, що в житті йому необхідні врівноваженість партнерки, її вміння подивитися на ситуацію з різних точок зору, глибокий аналітичний розум і мудрість. Жінка Терези завжди зачарована високою енергетикою її партнера – саме його активність, оптимізм не дозволяє їй надовго зупинятися на місці у своїх нескінченних сумнівах, а сміливіше йти вперед. Ці партнери завжди цікаві один одному. І чоловік Овен і жінка Терези мають дуже чутливу, глибоку душу, здатну до співпереживання, співчуття.

Вони можуть відчувати творчі пориви – може бути, з різною експресією, але з однаково високим потенціалом здібностей. Мудра жінка Терези ніколи не буде йти проти волі свого зіркового чоловіка – вона стане його слухняною ученицею. Чоловік-Овен, в свою чергу, може з радістю взяти на себе керівництво відносинами і життям в парі. Життя в цьому союзі буде щасливою, якщо ні один із партнерів не стане перегинати палицю у відносинах.

Криза в парі може наступити в результаті занадто високого домінування чоловіка Овна над партнеркою. Щоб зберегти взаєморозуміння, подружжю необхідно зрозуміти, що разом їм буде набагато легше прагнути до цілей і досягати їх. Провідним у парі є чоловік-Овен, і саме від його дій залежить подальший розвиток відносин – він повинен не безмежно домінувати над своєю партнеркою, а частіше прислухатися до її думки. Чоловік-Овен служить для своєї коханої прикладом невтомного прагнення вперед, оптимізму і рішучості. Жінка Ваги, в свою чергу, є зразком урівноваженості, гармонії та вміння йти на компроміси.


Залишити відгук