Чоловік Овен і Жінка Лев — Сумісність

Бути коханим блискучої Левиці – справжнє випробування. Владної гордовитої гордячке саме місце на троні… але чи багато ви бачили тронів в наш час? Їх замінили офісні крісла на коліщатках, а галантних кавалерів – самі що ні на є звичайні чоловіки, не поспішають падати лицем до ніг пихате королеви. Здається, тільки одна людина знає шлях до її душі. Людина з вогненним серцем, Овен.

чоловік прямої та правдивий: якщо Овну сподобалася жінка, він не забуде їй про це повідомити. Якщо вона гарна, чи потрібно утримуватися від компліменту?.. А раз Левиця плавиться від красивих слів, миттю перетворюючись у грайливу кішечку, то… не варто цим скористатися? Адже якщо любити і бути коханим, то нехай стане обраницею справжня королева! Ні, Овен не згоден на роль пажа при дворі Її величності. Це союз рівних, в якому кожен відчуває себе лідером: Овен відкрито заявляє: «Я чоловік, бо я головніший!», на що Левиця, обдарувавши його найчарівнішою зі своїх усмішок, лише шепне на вушко «Ну-ну…». Вона-то знає, що зуміє утримати під контролем свого палкого коханця. Він чарівний в своїй мужності, непохитний в істинно баранячому упертості, але в пазуристих лапках хижачки стане ніжним ягням…

…так їй здається. Що насправді вірно лише частково. Овен буде поступатися Левиці, але лише в тому, що не зачіпає його особистих інтересів. А яким віроломним власником може стати цей «ягня», їй ще належить дізнатися. Він страшенно ревнивий – а вона так часто дає йому привід похвилюватися! Втім, треба сказати, обидві половини цієї пари не обділені увагою протилежної статі. Вони вміють і люблять бути в центрі уваги. А сам Овен продовжує демонструвати свою симпатію всім вподобаним жінкам, щиро не розуміючи, чому з цього приводу так біситься його Левиця. В чужому оці, як відомо, смітинка помітніше, ніж колоду в своєму.

Звісно, вони будуть сваритися. Часто і дуже бурхливо, а деколи навіть у присутності сторонніх людей. Кричати, бити посуд, і добре якщо не накинуться один на одного з кулаками. Втім, що Овен, Лев, обидва досить відхідливі – особливо ті пари, які бажають миритися під ковдрою. Виплеснути весь негатив, що накопичився всередині – і пробачити, не тая образ і спраги помсти.

Неповторне відчуття духовної близькості, яке вони відчувають в суспільстві один одного, варто боротьби з власною гордістю. І в короткі хвилини спокою ці двоє як ніколи сильно нагадують ідилічно-біблійну картину – лев, що сидить поруч з ягням. Ні, вони не переконали один одного. Чи існує настільки майстерний оратор, щоб зміг переспорити Овна або збити з шляху до наміченої мети Лева. Просто вони взяли перемир’я і відпочивають. Навіть цієї войовничої парочці іноді необхідний відпочинок – щоб набратися сил для нових поєдинків.

не Можна сказати, що їх абсолютна гармонія, але все ж пара Овна і Левиці володіє потужним потенціалом. Будь-яку справу, яку вони вирішать зробити разом, буде увінчана успіхом, будь то сімейний бізнес або виховання спільних дітей. Їх темпераменти, їх погляди на життя і устремління досить схожі, що породжує абсолютне взаєморозуміння. А ревнощі та інші дрібні негаразди… це просто можливість випустити пар, отримати емоційний струс, і, наситившись адреналіном, знову стати згуртованою командою. Суперництво – один з кращих шляхів до самовдосконалення. Але це шлях сильних людей, які не бояться труднощів. Таких, як Овен і Лев.

Союз чоловіка Овна і жінки Лева можна назвати ідеальним, але в ньому не все так просто, як здається на перший погляд. Обидва ці знаки Зодіаку мають яскравою харизмою, сильною особистістю і незламною волею, але при зіткненні їх інтересів здатні постраждати і один, і інший партнер. Хоча ці двоє чудово можуть гармоніювати, доповнювати один одного, і розвиток їх відносин залежить від того, наскільки вони зацікавлені в їх продовженні та розвитку.

Якщо чоловік-Овен приваблює свою обраницю яскравою індивідуальністю, енергетикою і вогнем, то жінка Лев здатна дати партнеру ясність у відносинах, організованість. В цьому союзі все буде оглушливим – знайомство, визнання в любові, пристрасть і сварки. Якщо ці двоє вчасно відчують вигоди і сильні сторони свого союзу, то вони зроблять все, щоб ніколи не розлучатися. Між чоловіком Овном і жінкою Левом завжди існує особливе взаєморозуміння, засноване на одних і тих же творчих поривах, прагненні до самовдосконалення.

Ці два вогняних знака Зодіаку обов’язково будуть сваритися, руйнуючи все на своєму шляху. Але їх примирення буде не менш енергійним і жагучим, тому союз завжди знаходиться в балансі між сварками і пристрастю. Як правило, чоловік Овен і жінка Лев втягують у свої взаємовідносини всіх оточуючих людей. Найчастіше такі союзи зазнають поразки лише тому, що в суперечках беруть участь зовсім сторонні люди. Ця пара, накопичивши критичну масу проблем у відносинах, вже не зможе повернути колишню гармонію – процес деструкції буде незворотним. Тому чоловікові Овну і жінці Льву дуже важливо навчитися з’ясовувати свої стосунки, як можна більш мирно, спокійно, без участі сторонніх людей.

При сприятливому розвитку цього союзу чоловік Овен і жінка Лев стають не тільки хорошими коханцями – вони будуть справжніми друзями, соратниками. Їх пара – одна з тих рідкісних подружжям, які можуть служити основою міцного сімейного бізнесу, з рівною участю кожного з подружжя, на абсолютно однакових ролях. Сварки між цими партнерами завжди бурхливі, але вони рідко тривають довго. Непередбачуваність чоловіка Овна дуже приваблива для його партнерки, тоді, як вміння жінки Лева зняти напругу у відносинах гумором, усмішкою, дуже імпонує її чоловікові.

Після сварок ні чоловік Овен, ні жінка Лев ніколи не визнають своїх помилок. Для того, щоб амбіції в парі не зруйнували їх союз, їм обом необхідно навчитися поступатися один одному. Кожен з пари повинен визнавати право на індивідуальність партнера, і, залежно від цього, дозволяти їй бути самим собою, не прагнучи його переробити. Прагнення до першості, суперництва і чоловік Овен і жінка Лев повинні направляти не в боротьбу один проти одного, а у більш мирне русло – наприклад, спільне завоювання вершин бізнесу, або творчі шукання.


Залишити відгук