День Народження 13 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Людей, народжених 13 жовтня, можна назвати міцними горішками серед Ваг. Ви чудово вмієте виходити зі складних ситуацій і долати будь-які життєві труднощі. Чудовий стратег, ви ретельно плануєте свої кроки, ставите перед собою чіткі цілі і самовіддано переслідуєте їх. Ведений амбіціями, ви вмієте залишатися повністю зосередженим на виконання своїх завдань до тих пір, поки не досягнете свого.

Оскільки головною проблемою народжених в цей день є стреси, породжують велику частину ускладнень зі здоров’ям, небезпечно прагнення зловживати ліками. Замість того щоб взяти відпустку або розібратися у собі, ці круті хлопці курять, п’ють або намагаються позбавитися від депресій за допомогою ліків. Однак подібні дії не дають довготривалого ефекту і лише посилюють психологічні порушення, викликаючи також небезпека лікарської залежності. Рекомендується допомогу тим з народжених в цей день, хто постійно відчуває тривогу і не займається самоаналізом. Також буде корисною медитація і йога.

Народжені 13 жовтня серйозно ставляться до свого професійного життя. Вони думають про кар’єру і пишаються своєю результативністю. Вкрай жорсткі, вони — небезпечні вороги і вміють долати опір за рахунок витримки і нахабства. Вони вважають, що їм повинні підкорятися всі — без всяких застережень. На жаль, народжені в цей день можуть бути негнучкими і злопамятными. Їм важко довго бути щасливими, вони критичні по відношенню до того, що відбувається навколо.

Знак Зодіаку 13 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Повітряних знаків, які відрізняються наступними якостями: вишуканість, активність, інтелігентність, цілеспрямованість, законослухняність.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за гармонія, чарівність. Планета сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, менеджерів по укладанню договорів. Планета у вигнанні – Марс. Несе відповідальність за сумніви у власних силах, а також прагнення перекласти ризик на інших людей.

Народилися 13 жовтня відрізняються від інших Ваг. Вони більш рішучі. Представники знаку, що з’явилися на світ у цей день, практично ніколи не сумніваються в правильності свого вибору. Вони чітко знають, чого хочуть, як цього домогтися. Ваги готові докласти масу зусиль для досягнення бажаного результату. Але, ведені амбіціями, вони примудряються не йти до вершини по головах. Загострене почуття справедливості не дозволяє Ваг використовувати прості, але не зовсім чесні методи кар’єрного зростання.

Їм потрібно знімати стреси, але іноді це стає неможливим, так як, незважаючи на талановитість, вони не вміють спрощувати своє життя. Саме тому у народжених у цей день часто виникають проблеми в особистих взаєминах, вони неспокійні самі і не можуть зробити приємне іншим. Як це ні парадоксально, але народжені 13 жовтня можуть бути ніжними і щедрими до близьких. По суті, вони жорсткіше ставляться до себе, ніж до інших, але не кожен це бачить. І справа тут зовсім не в тому, що вони вимогливі (хоча це так), просто з-за їх критичності з ними важко жити і працювати. На щастя, вони самі зазвичай домагаються блискучих результатів, і їх не в чому дорікнути.

При необхідності народжені 13 жовтня можуть бути вельми ухильними. Якщо спробувати отримати у них інформацію або якісь відомості, то по закінченні розмови стає зрозуміло, що практично нічого дізнатися не вдалося. Але хоча уміння тримати дистанцію укупі з настороженістю по відношенню до невідомого роблять народжених в цей день менш вразливими, все ж їм варто бути більш відвертими з тими, хто заслуговує довіри. Народжені 13 жовтня часто наділені технічними талантами. Здавалося б, у них не повинно бути проблем з кар’єрою, але якщо їх відштовхують або ігнорують, вони можуть зніяковіти і розгубитися. Для народжених 13 жовтня вкрай важко визнати поразку або оговтатися від нього.

Але на ділі вони можуть рости далі тільки через конфронтацію і негативний досвід, зокрема, і коли доводиться зіткнутися з самим собою в ході самоаналізу, яким в моменти успіху вони не займалися. Для народжених 13 жовтня важливо спочатку зрозуміти себе, а потім вибудовувати зв’язки з оточуючими. Корисно навчитися розслаблятися, отримувати задоволення, менш серйозно сприймати світ. Дотримуючись цих порад, народжені 13 жовтня обов’язково досягнуть успіху, так як володіють цілеспрямованістю, наполегливістю та видатними якостями в порівнянні з іншими людьми.

Чоловік Терези — народився 13 Жовтня

Чоловіки, народжені 13 жовтня — можуть похвалитися такими рисами: такий кавалер — гармонійний, естетичний, об’єктивний, мрійливий. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 13 Жовтня

Жінки, народжені 13 жовтня, наділені такими властивостями: така дама — терпляча, товариська, естетична, делікатна. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 13 Жовтня

Люди, які святкують свій День народження 13 жовтня, за знаком Зодіаку відносяться до Ваг. Природа наділила їх унікальними здібностями. Їх внутрішній голос допомагає їм приймати складні рішення, підказує, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Вони володіють силою волі, цілеспрямовані і наполегливі.

Народжених 13 жовтня знак зодіаку Терези, привертає все таємниче і загадкове. Їх цікавить магія, різноманітні обряди і ритуали. Вони можуть пов’язати з нею своє життя або залишити собі як пристрасне захоплення. Незважаючи на те, що люди, що з’явилися на світ 13 жовтня знак зодіаку Терези, обдаровані творчі особистості, в життя їх чекає багато проблем. Але вони не впадають у відчай. Невдачі роблять їх характер сильніше. Вони стають непереможними.

Напевно, цифра 13 в даті народження вплинула на людей, які народилися в цей день. Якщо їм перейти дорогу, вони готові знищити людину. Вони нещадні до того, хто не прийняв їх позицію. Терези не люблять підкорятися іншим, не сприймають критику. Їм не подобається те, що хтось хоче їх переробити. Зате самі не проти когось повчати. Їм складно знайти компромісне рішення. Вони ніколи не поступляться. Вважають свою думку вирішальним. Люди, що народилися 13 жовтня знак зодіаку Терези, не вміють радіти дрібницям. Вони скрізь знайдуть собі проблеми. У всьому Ваги шукають підступ. Ці люди самі створюють собі труднощі, від цього їх постійно переслідують неприємності. Їм потрібно простіше ставитися до життя, навчитися бачити прекрасне в тому, що їх оточує.

Ті, хто народився 13 жовтня знак зодіаку Терези, великі трудоголіки. Вони не звикли відпочивати, завжди знайдуть собі непотрібну роботу. У них яскраво виражений «синдром відмінника». Прагнуть все зробити ідеально вимагають цього від інших. Від цього вони завжди перебувають в нервовій напрузі, дратівливі. Вони завжди вибирають собі найскладніший шлях, придумують собі зайві проблеми. Причину своїх невдач вони повинні шукати в собі. Якщо б вони не ускладнювали собі життя, проблем і негараздів не було.

З Ваг, народжених 13 жовтня, виходять відмінні працівники. Їх дуже цінує керівництво за їх бездоганну роботу. Але якщо вони стануть керівниками, можуть перетворитися в тиранів. Люди, що народилися 13 жовтня знак зодіаку Терези, дуже прив’язані до тих, кого люблять. Заради них вони готові згорнути гори. Будуть працювати без вихідних, позбавляти себе радощів, щоб зробити їх щасливими і забезпеченими. Часто цією слабкістю користуються їх улюблені люди, сідають їм на шию.

До себе вони занадто суворі, знаходять в собі купу недоліків. Хоча насправді це не так. У них є всі якості, щоб бути щасливими і успішними. Вони повинні навчитися бути оптимістами, а не бачити все в чорному кольорі. Народженим 13 жовтня знак зодіаку Терези, важко заводити нові знайомства. Вони до всіх ставляться підозріло, чекають небезпеки від оточуючих, тому у них мало друзів. Їм комфортніше бути в гордій самоті. З людей, що народилися 13 жовтня знак зодіаку Терези, виходять відмінні лікарі. Вони матимуть успіх, вивчаючи філософію або теологію. Це величезні кар’єристи.

Любов і Сумісність

Відносини можуть представляти для вас певну складність, оскільки ви надзвичайно багато працюєте. Якщо ви кимось захопитеся, то будете віддані цій людині всією душею, однак прагнення до контролю може виявитися проблемою, оскільки у створеному союзі головувати хочете саме ви.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Свій день народження 13 жовтня відзначають так звані міцні горішки. Це люди, що відрізняються величезною силою волі, мають внутрішній стрижень. Їх нелегко вивести з рівноваги. Вони з будь-якого приводу готові висловити свою авторитетну думку. Як правило, народжені 13 жовтня спокійні, наполегливі, розсудливі. Вони не схильні до авантюр, живуть за принципом «довіряй, але перевіряй». Народжені 13 жовтня вміють долати труднощі. Будь-які неприємності, що трапляються в житті, тільки загартовують характер. При цьому такі люди не ризикують стати циніками. Відмінне почуття гумору допомагає зберігати оптимістичний настрій.

Ваги відрізняє серйозне відношення до професійної діяльності. Вибравши галузь знань, представник знака прагне стати в ній спеціалістом екстра-класу. Терези ніколи нічого на роботі не роблять упівсили. Вони віддаються улюбленій справі, йдуть до мети, долаючи всі перешкоди на шляху. Проблеми на роботі у Терезів можуть розпочатися через відсутність у них гнучкості. Крім того, представники знаку можуть бути злопамятными. Критичність по відношенню до інших заважає налагодити контакт з колективом.

Здоров’я і Хвороби

Найбільше Ваги, які народилися 13 жовтня, страждають від стресів. Саме останні виливаються в проблеми зі здоров’ям. На тлі стресів, хронічної втоми, нервового і психологічного перенапруження розвиваються серцеві захворювання, гастрит і виразка шлунку. Нерідкі також психосоматичні розлади. А ось депресій народилися 13 жовтня практично не схильні. Вони не схильні себе жаліти, віддаватися меланхолії. Ваги, що з’явилися на світ у цей день, дивляться в майбутнє з оптимізмом. Колір картинки, будь він навіть чорним без плямочки, значення при цьому не має.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі, працьовиті, обдаровані інтуїцією люди. Вони виявляють підвищений інтерес до містики, окультизму, можуть бути наділені екстрасенсорними спосіб ностями. Здатні проявити себе в цілительстві, релігії, філософії. В житті добиваються все наполегливою працею.

Поради Терезам, Народженим 13 Жовтня

Ваги не вміють спрощувати життя. Цьому потрібно вчитися. Інакше зняття стресу може перетворитися у серйозну проблему. Навчіться розслаблятися. Частіше беріть відпустку або хоча б кілька днів для відпочинку. Не бійтеся задоволення своїх бажань. Приймайте помилки і не картайте себе за них. Це — дорога до щастя.


Залишити відгук