Чоловік Овен і Жінка Козеріг — Сумісність

Історія кохання жінки Козерога і чоловіка Овна залежить від віку, в якому доля зіштовхне їх. В юності Козерожка, з усією категоричністю молодості, отшатнется від вогняного Овна. Він не має нічого спільного з гідною кандидатурою в супутники життя (за її поняттями). До того ж, страшно невитриманий: загориться, як порох від одного слова. Ніякої серйозності і повна відсутність кар’єрних планів. Думка сім’ї, що дуже важливо для Козерогів, буде таким же, якщо не гірше. Зустрівшись до тридцяти років, чоловік Овен і жінка Козеріг, швидше за все, розійдуться на життєвому шляху (якщо не буде якихось надзвичайних обставин у поєднанні їх гороскопів). Він – не герой її роману, а вона для нього – занудливый синій панчоху.

За іншим сценарієм розвиватимуться події, якщо вони знайдуть один одного в більш зрілому віці. Для жінки Козерога постарше, вільної від стереотипів і має життєвий досвід, чоловік-Овен буде цікавий, вона вже знає: тільки по одежинці зустрічають. Проводжають по розуму. Зараз вона помітить над його головою німб успішності. Ні, справа не в козерожьей розважливості! Жінки Козероги не меркантильні. Просто мудрий Сатурн, що управляє цією жінкою, змушує ставитися з повагою і пошаною до атрибутів успіху.

До того ж, він буде розбурхувати її чуттєвість, і навіть може стати предметом еротичних фантазій (про що Овен ніколи, ніколи не здогадається, а Козерожка, звичайно ж, не скаже, навіть собі!). Тут працює ефект «хороших дівчаток»: відмінниці часто закохуються в хуліганів. І якщо в юності Козерожке не вистачить духу зізнатися, що її тягне до цього безбашенному хлопцеві, то ставши дорослішим і впевненіше, вона дозволить собі відносини з Овном.

Почався роман ще не віщує вічного союзу: Козерожка може не винести безпечності і несерйозності Овна. А Овен в один прекрасний день збере валізу і втече тому, що йому набридне вічне втручання її сім’ї – так, йому треба знати: одружившись на Козерозі, одружишся на всіх родичів коханої. Він може втомитися від її вічною ревнощів, надлишкової розсудливості, і почати в’янути у стерильній атмосфері розумового практицизму, куди закритий доступ навіженим поривів. А вона панічно боїться африканських пристрастей, адже вони, на її думку, причина всіх бід. Йому не вистачить у неї романтичності. Їй в ньому – здорового глузду. Цілком ймовірно, що їх роман, мордуючи обох, закінчиться нічим, і в цьому житті їм не судилося створити довгі безхмарні відносини.

І все ж… цей союз може бути щасливим за принципом «заміщення» – кожен дасть іншому того, чого йому бракує. Чоловік-Овен буде підкорений порядністю, жіночністю і потаємним чуттєвістю Козерога. Вона практична, розумна, організована! Поруч з нею надійно і спокійно. Хулігани теж часто закохуються в відмінниць. Якщо Овен забуде про свій егоїзм і перетворить казку про сплячу царівну в реальність, якщо не злякається перешкод і зможе довести їй свою любов, але, найголовніше – довести, що вона вродливіша з жінок, достойнейшая любові і захоплення, – то розколдує свого Козерога.

Звичайно, у їх романтичній історії дуже багато «якщо». Але Овен буде щедро винагороджений: знайде ніжну, чуттєву кохану, вірну і… надійну, – куди ж подітися від її земного натури, вона надійна навіть у романтичних стосунках! Вона відпустить свої страхи на свободу, перестане боятися своєї сексуальності. Козерожка буде щаслива, пробачивши Овну безтурботність і недбалість, зрозумівши, що це – зворотна сторона його чудового незламного оптимізму і життєлюбства. У її житті буде більше яскравих фарб і менше смутку, в його – більше стабільності і менше розчарувань.

Жінка Козеріг завжди піддається чарам чоловіка Овна, тому що він здається їй і небезпечним авантюристом, і дуже сексуальним, бажаним партнером одночасно. Вона деякий час може коливатися в роздумах, а потім кинеться в ці відносини, вирішивши – будь, що буде. Чоловіка Овна приверне до обраниці вміння тримати себе в руках, врівноваженість, наполегливість, високу самовладання. Йому здається, що сила цієї жінки те саме що його власній силі, і він із задоволенням починає стосунки з нею, щоб вивчити всі загадки її таємницею душі.

Перший період відносин цих партнерів схожий на казку, хоча зовсім скоро чоловік-Овен буде помічати, що його партнерка не так вже палка і сексуальна, як це здавалося спочатку. Її розумність у всьому, що стосується почуттів, холодна стриманість можуть з’явитися ушатом холодної води на голову, трохи охолодивши пристрасть, змусивши знову звернутися до перегляду їх взаємовідносин. Жінка Козеріг, емоційно стримана, всередині дуже глибоко переживає все, що відбувається між ними. Ця вируючу, але прихована від всіх буря емоцій знаходить свій прояв у ревнощів – жінка Козеріг дуже ревнива, і не допустить навіть натяку на зраду або спілкування свого партнера з іншими жінками.

Часто в такій парі дружнє прагнення Овна до спілкування сприймається дружиною, як бажання її змінити, і припиняється відразу ж, на корені. Якщо в любові і сексуальних контактах партнерка чоловіка Овна більше, ніж холодна, то в проявах ревнощів вона не залишить каменя на камені. Жінка Козеріг з самих перших хвилин спільного життя буде закликати свого чоловіка до порядку в усьому. Вона не любить неясностей, неточностей ні в поведінці, ні в словах, і нерідко витівки чоловіка Овна приводять її в шок. Дуже часто причиною розлучення цієї пари служить недовіра партнерів один до одного, чи банальна нудьга.

Жінка Козеріг дуже прямолінійна, вона завжди прагне спростити відносини, звести до мінімуму емоційність, залишивши в парі тільки спільні цілі. Навіть закоханий чоловік Овен не здатний довго витримати таку порожнечу у відносинах, тому що він віддає перевагу емоційну насиченість, інтелектуальну гру, інтриги, сюрпризи, що його благовірна так завзято відкидає. Щастя цієї пари залежить від матеріального добробуту – чим воно вище, тим міцніше і глибше взаємини партнерів.

Для того, щоб зберегти взаємини, чоловік Овен і жінка Козеріг повинні прийти до консенсусу відразу ж, як тільки вони вирішать бути разом. Вони обидва можуть йти на поступки один одному, при цьому партнерка повинна залишати обранцеві деякий ступінь волі, а чоловік-Овен – не зловживати цією довірою. Жінка Козеріг повинна довести судженого, що вона також дуже пристрасна, емоційна. Свою таємницю їй нема чого тримати всередині – інакше зовнішню холодність чоловік-Овен буде приймати за повну відсутність почуттів до нього з боку супутниці, і його потягне до більш емоційним і глибших відносин з іншими жінками.


Залишити відгук