Чоловік Овен і Жінка Рак — Сумісність

Усміхнений, безжурний, вічний борець за справедливість чоловік-Овен буде зачарований спокусливою жінкою-Рак: адже вона така ніжна, чарівна і безпорадна! Так залежить від його розуму і вогняної сили! Він з радістю підставить своє «вогняне» плече, на якому вона може зігрітися, пролити свої «місячні» сльози. Він, сильний і мудрий, її життя навчить. А обраниця у відповідь присвятити всю себе, без залишку, йому одному. Вона буде дивитися на нього з захопленням і захопленням. Тут Овен остаточно переконається: так, звичайно, вона його ненаглядна половинка. Цей эгоцентрик у глибині душі впевнений: жодна жінка не може встояти перед ним. Обожнювання Раку він прийме як закономірне доказ своєї неперевершеності, його почуття гармонії Світу буде торжествувати.

Чарівний Рак буде сміятися його жартів, буде захоплюватися ним, пестити й ніжити. Відмінний час: пироги з яблуками, ніжна турбота і вогонь захоплення в очах чарівної подруги. Але пройде якийсь час, і чоловік почне відчувати смутний внутрішній дискомфорт: а чи не занадто багато цих пиріжків, любові і турботи? Овни не люблять, коли їх душать і тримають на прив’язі. Навіть якщо «удушення» відбувається ніжно і лагідно, з підгодовуванням і почесыванием за вухом, а мотузка – м’яка і пухнаста. Раки як ніхто інший можуть обплутувати своїх обранців міцними мережами власника.

Овен спробує вирватися (іноді він робить це досить успішно), і тут його чекає друге відкриття: ніжний то Рак ніжний, жіночний і чарівний – безумовно, але з чого він вирішив, що слабкий і беззахисний?! Рак – знак кардинальний, сили і витривалості йому не позичати. Одного разу вранці Овен може прокинутися і побачити, що його безпорадна подруга сидить і жорстко відчитує помічника депутата Держдуми, а сам депутат – це вона, його люба і безпорадна Місячна діва! Втім, щоб проявити вольову хватку, жінки-Раку не обов’язково ставати президентом банку або компанії. Досить одного ремонту в квартирі, щоб Овен зрозумів, «хто в домі господар».

Сильне взаємне тяжіння дозволить парі знайти компроміс між волелюбністю Овна і собственничеством Раку. Якщо Овен благополучно переживе крах ілюзій, коли потребує допомоги жінка раптом обертається непотоплюваної і дивно життєстійкої особливої (до речі, йому може навіть сподобатися розум і сила подруги, і він може ще сильніше закохатись), то його чекає ще одне випробування: гроші.

Гроші – це один з найважливіших, ключових моментів у відносинах Овна і Раку. Чоловік повинен це добре розуміти, перш ніж робити пропозицію. Не сказати, що їй так вже й багато треба: всього нічого, лише щоб обклеїти купюрами стіни в спальні, дитячої і на кухні – самих улюблених кімнатах Раків. Ну, і щоб ще трошки на подорожі залишилося: Раки, при всій своїй любові до домоседству, насправді, не проти помандрувати (клас люкс кращий). Але і цього їй мало!

Ракам, бачте, ще потрібна маленька така кубышечка «на чорний день». Якщо Овни згодні, та й самі люблять! – витрачати гроші на комфорт, і тут вони зможуть домовитися, то кубушка на чорний день – зовсім їм незрозуміла. Раки ощадливі, виключаючи рідкісні напади тринькання: коли впадають в депресію і меланхолію, їм просто необхідно витрачати, купувати білизну, дрібнички, духи – щоб підтримати своє Его. Овни ж екстравагантні і марнотратні завжди, при цьому, вони не будуть гнути горб заради копійки. Тому Овни часто залишаються «на бобах». Як наслідок – свари і чвари з-за фінансових питань. Але якщо в парі існують гармонійні аспекти: з’єднання, трин або секстіль, то існує ймовірність домовитися, і Овен з Раком побудують спільний, щасливий і надійний будинок.

Чоловік Овен і жінка Рак ідеально підходять один одному, хоча б тим, що вони – абсолютно різні. Енергійність і ексцентричність Овна приємно вигідно доповнить ніжність і романтичне зачарування його супутниці. Ці двоє обов’язково знайдуть багато точок зіткнення один з одним. Кожен з них буде з задоволенням вчитися в іншого тим якостям, яких немає у нього, і кожен, у свою чергу, охоче буде виступати в ролі наставника, вчителя.

Чоловік Овен і жінка Рак підійдуть один одному і в сексуальному житті, і у вирішенні складних інтелектуальних завдань. На цю пару, коли вони зустрічаються вперше, не роблять ставок навіть близькі друзі, тому що вважають цей союз приречений на провал. Але пара чоловіка Овна і жінки Раку існує більше «всупереч», ніж «завдяки». Період закоханості завжди протікає бурхливо, з великою кількістю пристрастей і палких промов, причому всі заходи вони прагнуть організувати перед «глядачами» – і визнання в любові, і поцілунки, і пропозиції руки і серця. Але чоловік-Овен – егоїстичний, він постійно вимагає уваги до своєї персони, вихваляння його якостей.

Жінка Рак схильна до меланхолії, частим змінам настрою. Вона може доводити до сказу свого партнера нескінченними сльозами і скаргами на життя. Спочатку партнер стане догоджати свого скарбу, пропонуючи їй свої послуги, всю турботу і увагу, але в один прекрасний момент його терпіння може лопнути, і він пуститься в усі тяжкі, доводячи партнерку до нестями своїми ексцентричними витівками. Ця пара має всі шанси на щасливе і тривале співіснування, якщо тільки головою союзу буде хтось один. Чоловік Овен повинен взяти на себе роль мисливця, ідейного натхненника, покровителя і захисника пари. Жінка Рак повинна створювати своєму судженому комфортні умови для його постійних завоювань і подвигів.

Щоб зберегти цей цікавий союз, чоловік Овен і жінка Рак повинні навчитися розуміти один одного. Буде добре, якщо партнерка буде давати чоловікові трохи свободи, але чоловік Овен не стане зловживати її довірою. Для гармонійного підтримання відносин ця пара потребує в енергетиці. Партнери можуть знайти спільне захоплення, домовитися про обопільні поступки та компроміси. Жінці Раку не потрібно постійно стримувати пориви чоловіка, а чоловік-Овен повинен час від часу збавляти темп свого руху вперед, щоб насолодитися приємним спілкуванням зі своєю дружиною. Рівновага в парі необхідно встановити на самому початку відносин, і тоді чоловік Овен і жінка Рак проживуть довге і щасливе життя, в любові і повній згоді.


Залишити відгук