Чоловік Овен і Жінка Овен — Сумісність

Як сісти на одному троні відразу двом королям? Можна пройти по мінному полю з зав’язаними очима? Буває на небі відразу два сонця? – Той, хто знайде відповіді на ці питання, відкриє таємницю, як уживаються два Овна. Зустріч Баранів – приголомшлива подія усього їхнього життя. Дійсно, здорово – в сірій низці буднів побачити рідну душу, яскраву, неординарну, не скована боягузливою обережністю або занудливой передбачливістю. Два відчайдушних романтика, для яких Любов – понад усе, нарешті, знайшли один одного. Вони не зводять очей з улюбленого: як він іскрометний, гарний, сміливий, як виділяється із загальної маси! Це – початок відносин.

І так, вони зустрілися. Вони розуміють один одного. Яке щастя знайшовся чоловік, який не вважає тебе дивним, не звинувачує в екстравагантності. Тепер є з ким сходити до стоматолога… (не думайте, що це жарт: у Баранів великі проблеми з цілителями їх голів: лором, зубним лікарем). Вони – однакові! – Тепер ніхто не бурчить під вухом, не дорікає в необережності і необдуманности. Правда, ніхто й не утримає від падіння в болото, але ж загрузнути там удвох, копитами вгору – явно приємніше, ніж поодинці!

Коли кожен з пари відрізняється безрозсудністю – це загрожує нескінченними проблемами, помноженими на два. До того ж, обидва вважають, що гроші так само легко з’являються, як і витрачаються, тому проблеми подесятеряються. Відсутність певної життєвої практичності в купе з сильним его і потужними задатками лідера у кожному може перетворити спільне існування Баранов в нескінченний похід по мінному полю. У Овна є дві думки: її і невірне. Компромісу бути не може. Сімейне життя протікає в милому розподілі трону, з’ясуванні, хто яскравіше світить, постійної нестачі грошей і низці невирішених побутових питань. Кулі свистять, снаряди рвуться – нормальний стан війни для двох людей, народжених під знаком планети війни і руйнування – Марса.

І все ж вони щасливі! Після сварок Овни дарують подарунки (ні, не для того, щоб підкупити, а щоб випросити прощення, їх розкаяння щиро і безмежно). Вони обоє чесні, їм не властива звичка маніпулювати іншими для досягнення власних благ. Два барана повністю, беззастережно довіряють один одному, а це так багато в нашому світі! Для цього союзу не властива необоротна ситуація. Овни – діти світанку і вічного оновлення; вони не злопам’ятні, вірять, що можна все почати спочатку, повернути дружбу або любов, варто лише постаратися. Можливо, їм варто спробувати домовитися, в який день тижня хто кому буде поступатися, і тоді їх несамовитий роман буде тривати вічно.

Імпульсивність і активність цієї пари може перейти всі розумні межі. Між чоловіком Овном і жінкою-Овном неодмінно виникатимуть конфлікти і протиріччя – неважливо, що при цьому вони будуть говорити один одному про одне й те ж. Можна сказати, що боротьба між цими партнерами завжди існує заради самої боротьби, при цьому нерідко губляться причини, що спонукали їх вступити в конфронтацію. Це – два індивідуаліста, волею долі опинилися в одному замкнутому просторі, і претендують на абсолютне верховенство.

Чоловік Овен завжди принциповий і твердий у своїх рішеннях. Він не потерпить ні найменшого зазіхання на свою свободу, не візьме чужого думки, поки воно не проросте в ньому самому, власними переконаннями. Жінка Овен нітрохи не поступається своєму обранцеві – вона принципова, енергійна, володіє яскравою харизмою. Відносини в такому союзі будуть складатися завжди непросто, можна сказати – навіть з працею, долаючи численні перешкоди та суперечності на шляху один до одного.

Чоловік Овен схильний дотримуватися патріархальних поглядів на шлюб, хоча він пишається своєю яскравою і мудрою супутницею, яка активно проявляє себе в соціумі. Жінка-Овен не визнає обмежень свободи, вона різко сприймає навіть найменші спроби дружина вгамувати її. Утворюється вічний кругообіг протиборчих сил: чоловік-Овен прагне підпорядкувати обраницю собі, жінка Овен буде йти від цього тиску, намагаючись, у свою чергу, авторитарно впливати на партнера. Дуже часто протистояння двох Баранів вважають заснованим на взаємній неприязні, але це не відповідає дійсності.

Партнери можуть обожнювати один одного, і хвилини їх примирення завжди пристрасні, повні вогню і безмежної ніжності один до одного. Овни вміють зберігати свої почуття. Вони – невиправні романтики, які щастя всього свого життя бачать у боротьбі, душевному непокое, пошуку себе. Обидва Овна – максималісти, які з однаковою силою й кохають та сваряться один з одним. Образи і скандали між чоловіком Овном і жінкою-Овном довго не забуваються – ні їм, ні всім оточуючим людям.

Демонстрація своєї зверхності завжди входить у плани соціалізації кожного представника цього зодіакального сузір’я, і тому конфлікти пари нерідко вихлюпуються назовні, стаючи захоплюючим видовищем для великої кількості народу. Загадка і сила цієї пари полягає в тому, що Овни добре розуміють і відчувають один одного, буквально до дрібниць, це розуміння є головним фактором, що стримує їх союз на плаву навіть у сильні шторми.

Іноді Овни так звикають до своїх постійних війн, що не намагаються якось змінити своє життя. Але якщо конфлікти стають перешкодою на шляху до щастя, обидва партнера повинні взяти участь в стабілізації обстановки. Без компромісів з обох боків в парі не обійтися. Тільки обопільне бажання прийти до згоди може привести їх до порозуміння та миру. Овнам необхідно не тільки вимагати обмеження амбіцій один від одного, але і давати один одному розумну ступінь свободи. Секрет щастя двох Баранів – в умінні кожного з них любити свого партнера так само сильно, як і себе самого.


Залишити відгук