Чоловік Овен і Жінка Водолій — Сумісність

Необачний у своїй вогненній рішучості Овен і дивакувато-мудра, чарівно-навіжена жінка Водолій напишуть неймовірну історію кохання. Тверезим і розсудливим людям деколи незрозуміло, як цій парочці вдається жити за власними правилами, але, при цьому, досягати неймовірних успіхів. Так, у них є талант: з повітряних цеглин вони можуть звести міцні кам’яні стіни прекрасного замку любові.

Вони сподобаються один одному відразу: обидва волелюбні, обидва зневажають лицемірство і святенництво, вміють нестандартно мислити і мають власний погляд на речі. Обом начхати на думку оточуючих. З невеликою різницею: жінка Водолій взагалі байдужа до того, що про неї думають, а Овен байдужий до думки сторонніх тому, що, в першу чергу, зациклений на власних бажаннях і прагненнях. А в іншому-то він впевнений, що все повинні любити його і захоплюватися ним.

Мабуть, це ще одна причина, чому Овен серйозно захопиться жінкою Водолієм: вона не буде бігати за ним, поздоровляти з днем народження, приставати з ідеями відсвяткувати річницю їхнього знайомства або першого поцілунку; але не тому, що їй все це байдуже! – Ні, просто ці дати у неї як-то весь час випадають з пам’яті. Але Овен не знає про це (принаймні, на початковому етапі знайомства). Тому розцінить її поведінку, як байдужість до власної персони. Як хтось не убитий наповал його мужністю, красою, талантами? Тут починає брязкати зброєю його покровитель, Марс: ура, є привід когось завойовувати! Овен домагається дівчину Водолія з усім завзяттям і натиском своєї вогненної натури (стихія Баранів – Вогонь).

Як би не складалися їхні любовні стосунки, вони завжди будуть відмінними друзями. Навіть розлучившись і посварившись, Овен і Водолій будуть зберігати дружнє розташування. Втім, Для жінки Водолія не зовсім зрозуміло, чим «любов» відрізняється від «дружби». Вона часто любить друзів і дружить з коханцями. Ускладнює традиційне протягом їхнього роману те, що обидва ставляться до чоловічому знаку Зодіаку; вони однаково енергійні та активні. Тобто, жінка Водолій ніколи не буде представляти серпанкову панянку або романтичну зачаровану принцесу. Вона – рівноправний партнер по життю, а не «слабка стать».

Типові представники цих знаків не поспішає вступати в офіційний шлюб (свобода – понад усе!). Коли-небудь чоловік Овен і жінка Водолій вирішуватися узаконити відносини: що може стати останнім поштовхом, прогнозувати неможливо, адже мова йде про діву, керованої загадковим Ураном. Але, швидше за все, вона дасть згоду, якщо Овен зможе переконати її: шлюб не означає ув’язнення, він не буде робити замах на її свободу особистості!

Нарешті, настає час щасливого сімейного життя і повної гармонії. Дня на два. Потім вона може занудьгувати, а він – впасти в меланхолію від нестачі уваги. Овну треба врахувати, що його обраниця обожнює різноманітність. Йому не доведеться пригощати на лаврах, вона мінлива, сьогодні вона мріє побувати в Сікстинській капелі, а завтра – вивчати санскрит. Для неї мало одних тілесних радостей, їй постійно треба чогось більшого.

А Водолейской діві не завадить знати, що цей вибуховий, енергійний чоловік насправді, ранимий. Ніхто не каже, що це просто – носиться з його его, постійно нахвалювати і заохочувати. А що, йому легко – якось пристосовуватися і уживатися з калейдоскопическими змінами в її фантазіях?

Їх відносини завжди будуть скріплюватися цементом земної пристрасті і неймовірного сексуального тяжіння. Єдина розбіжність: Овен дуже велике значення надає романтичної складової сексу, а дівчина Водолій відноситься до сексу кілька утилітарно, як до прояву життєвих функцій. Його будуть коробити її практичні висловлювання вранці за сніданком після ночі кохання. Він може надутися і сказати, що вона його не любить. Вона на хвилинку задумається, згадає минулу ніч, і… спокусить його на підлозі кухні. Порив пристрасті буде нищівним, найкращім і примиряє. Так, такі вони, Водолейские діви: ніяких ритуалів, обмежень і нудьги. Овну доведеться змиритися з її неймовірними планами і прожектами, які навіть на його погляд здаються дивними. Пройде якийсь час, і він переконається, що вона була права. Водолії мають дарма бачити крізь час.

І останні: дуже добре, якщо у цієї пари будуть близькі стосунки з батьками, родичами або друзями, які б іноді допомагали їм практичними порадами. А ще краще – самі б робили щотижневі купівлі в маркеті і наймали робітників для ремонту в будинку. Не сказати, що жінка Водолій вже зовсім погана господиня. Але її звичка все робити по своєму: фарбувати стіни, зашнуровувати черевики і варити суп – може іноді приводити до неймовірних результатів.

Ця пара завжди красива, її видно в будь-якій компанії і обстановці. Любов чоловіка Овна і жінки Водолія завжди така сильна, що партнери буквально занурюються один в одного, не помічаючи нікого навколо. Деякий час вони будуть насолоджуватися своїми відносинами, впиватися пристрастю, адже з першої хвилини знайомства вони відчувають схожість один на одного. Думаючи, що знайшли ідеального чоловіка, кожен з них готовий все життя прожити з цим партнером, завдяки долю і небо за це щастя.

Але через певний час чоловік Овен і жінка Водолій все більше починають відчувати різницю в характерах. Енергійність партнера, його прагнення йти напролом протиставляється проникливості і повільності партнерки, прагненню все ретельно обміркувати, зважити, перш ніж зробити крок. Ці знаки Зодіаку, як правило, мають дуже бурхливу молодість, і багато потім змушені ретельно приховувати. Але, коли падають один за іншим бастіони цих таємниць, і все, що приховане в глибині, стає явним, партнери починають дивитися один на одного зовсім іншими очима. Їх зможе помирити і навіть зблизити взаємне бажання йти на компроміс, забути про помилки минулого і починати зовсім нову, іншу за якістю життя.

Якщо ж у парі розгорнуться воєнні дії, продовження романтичних стосунків буде дуже проблематично. Їх спільне життя може бути вдало і цілком мирно побудована на своєрідній грі уяви. Коли обидва партнера з задоволенням приймають умови гри — пара буде жити щасливо і довго. Певну деструкцію у відносини може внести бажання чоловіка Овна витягнути свою партнерку на арену активного соціального спілкування, але жінка Водолій, не звична бувати в центрі уваги, буде завжди активно пручатися енергійним діям свого чоловіка.

Розвиток відносин в цьому випадку залежить від того, наскільки розумний партнер у своєму прагненні змінити обраницю. Відносини будуть добре розвиватися і загартовуватися, якщо у пари є великі спільні цілі, спільна робота, сімейний бізнес. Любов кличе цих людей за собою, вона дає їм сили і активну життєву позицію, змушує постійно змінюватися заради коханої людини. Такі пари розпадаються дуже рідко, в основному – за непорозуміння. Піднесені і романтичні почуття чоловіка Овна і жінки Водолія може погубити приземленість побуту, відсутність цілей спільного розвитку і прагнення. Розлучившись, ці люди продовжують пам’ятати і любити один одного, їх почуття зберігаються іноді і після розлуки, на все життя.

Щоб уникнути сумного фіналу таких прекрасних відносин, чоловік Овен і жінка Водолій повинні прагнути до постійного їх розвитку, вдосконалення. Не потрібно чекати від свого партнера занадто багато чого – необхідно навчитися цінувати те, що маєш, радіючи кожному новому дню спільного життя. Партнерам також не варто витати в хмарах – слід іноді спускатися на землю, дивитися на світ і речі навколо об’єктивно.


Залишити відгук