Чоловік Овен

Чоловік – Овен по натурі відкритий, веселий, безжурний людина. Йому властиво дивувати оточуючих оригінальними вчинками. Овен м’який, елегантний, не скупий. Обожнює пригоди, йому по душі гострі відчуття, небезпечні авантюри. У жінок йому імпонує легкість, тонке почуття гумору, а головне краса. Красивих жінок, чоловік-Овен, ніколи не пропустить, стане фліртувати і відповідати на кокетство. Він не залишиться байдужим до сексуальних і розкутих жінок, його тягне їх еротичність, таємничість, магічне тяжіння тел.

Чоловік – Овен обов’язковий, виконавчий, надійний. Йому можна вірити на слово, рідко дає обіцянки, але якщо дав, то неодмінно виконає. Природна емоційність його відбивається на надмірної самовпевненості, поривах діяти не завжди обдумано, імпульсивно, непередбачувано.

В любові чоловік-Овен відданий, але за умови, що його партнерка повністю задовольняє. Це стосується і сексуального, і емоційного плану. Вона повинна бути «на одній хвилі» з Овном, швидко адаптуватися під його настрій і настрій. Крім того, важливо не забувати захоплюватися, хвалити, щиро дивуватися його геніальності, талановитим здібностям.

Овен власник і агресивний в пориві ревнощів. Головне залишатися для чоловіка-Овна вічною загадкою, незбагненною, тримати його на крихітній дистанції до своєї душі. До шлюбу чоловік-Овен підходить легко, не стане відкладати весілля, якщо міцно закоханий. У родині він стане лідером, якщо жінка спробує перехопити першість, то неминучі великі скандали. Чоловік – Овен підпорядковує жінку свій смак і бачення на абсолютно все, включаючи стиль одягу і вибір для неї косметики.

У сімейних відносинах його дратує мовчання дружини, сумнів у ньому, як у сильному і сексуальному чоловікові. Зради в його житті виходять не від спраги пригод, а від нестачі уваги і ласки обраниці. Інтимна сторона життя чоловіків-Овнів насичена, рясніє різноманітністю і гострими відчуттями. В його дусі легко міняти партнерів, експериментувати всілякими способами задоволення. Для тривалих відносин з чоловіком-Овном, секс є одним з головних утримують факторів і маніпуляційних прийомів, за умови, що жінка для нього бажана і улюблена.

У мріях Овна завжди є образ жінки, на який він спирається при виборі партнерки. Він бачить її невинною і порочної одночасно, лагідною і жорстокою. Для нього важливо, щоб вона була цікавим співрозмовником, інтелектуально розвиненою людиною.


Залишити відгук