Чоловік Водолій і Жінка Діва — Сумісність

Можливо побудувати повітряний замок, в якому можна буде жити, як в звичайному будинку? – Так, якщо візьметься за будівництво жінка Діва, а проекти буде створювати чоловік Водолій. Прекрасне заняття, їм вистачить на все життя. Ймовірно, це найвдаліший варіант відносин для цього союзу, адже Діва сувора, практична, обожнює облаштувати побут. А Водолій – прожектер і фантазер.

Дружина Діва для Водолія як якір, який міцно тримає його в порту благополуччя і реальності. І він, звичайно, цінує це (коли помічає). Але що Діву тримає біля цієї людини? Можливо, її розбірливість! Найпримхливіші клієнтки шлюбних агентств – саме жінки-Діви; вони сотнями перебирають кандидатів в чоловіки і не можуть знайти те, що їм потрібно. Ніякої нелогічності тут немає, навпаки: у кожного кандидата їй чогось не вистачає.

А Водолій – він може бути різним, в ньому досить (ну, мабуть, тільки нудним і постійним не буває). Водолейские фантазії схожі на калейдоскоп, а якщо до цього додати його енциклопедичні знання і приголомшливий інтерес до всього сущого (Водолій – самий цікавий з двоногих на Землі), то вибір Діви стає зрозумілим.

Головна біда, яка може трапитися з ними – це якщо Діва занудьгує наводити затишок, виховувати дітей, стежити за гудзиками на його сорочках – коротше, якщо їй набридне зводити стіни замку, поки він в черговий раз улизнет з дому в пошуках нових вражень. До того ж, він ненароком може забути, що почав якесь будівництво! А заразом і те, що колись одружився. Звичайно, Водолій вітрогон і фантазер, звичайно, він прожектер і тягне в будинок друзів, перетворюючи затишне сімейне гніздечко в караван-сарай. Так, ніхто не сперечається, що з ним не просто. Але в тому, що в один прекрасний день він може забути про свою Діві, є її вина.

Навіщо, питається, їй звалювати на свої плечі всі турботи? Навіщо займатися черговими друзями, яких приніс в будинок Водолій, а сам помчав кудись через пару хвилин? Звичайно, він вдячний, що вона пам’ятає, як звуть всіх його дядечків і тіточок. Водолії дуже забудькуваті, хоча втрата пам’яті у них вибіркова; вони, наприклад, можуть пам’ятати напам’ять таблицю Менделєєва, але на повному серйозі забути повне ім’я дружини. Водолій їй вдячний; вона така мила, завжди пам’ятає, яке треба випити ліки, коли у нього нежить, вона так стежить за його башмаками і шкарпетками! Але Діві треба зрозуміти: всі ці Водолейские «подяки» зовсім не зобов’язують її до виснаження брести по стежках боргу, блукаючи в нетрях його примх!

Не треба думати, що Діва буде нескінченно потурати всім Водолейским примхам. Вона – жінка стихії Землі, міцно стоїть на ногах і обов’язково висловить йому все, що думає. Швидше за все, Водолій прислухається і скоректує ставлення до сім’ї і сімейних обов’язків. Але якщо вона пуститься в дріб’язкові причіпки і капризи (на жаль, це у Дів трапляється) – його як вітром здує! Водолію занадто багато цікаво у цьому світі, щоб він сидів на одному місці, де його, до того ж, постійно пиляють.

Пройде якийсь час, і Діва навчить Водолія не плутати сьомій вечора і сім ранку. Він буде міцно стояти на ногах, і, можливо, навіть стане схожим на законослухняного обивателя. Але і Діва повинна змінитися! Як поразится Земна дівчина, коли зрозуміє, що йому більше до вподоби, коли вона дивиться на зірки разом з ним, а не пришиває чергові ґудзики…

Відносини між чоловіком Водолієм і жінкою Дівою дуже рідко переходять у розряд любовних, а ще рідше – стають подружніми. У переважній більшості випадків партнери, які вже на підході один до одного при першому знайомстві вже відчувають свою повну протилежність, просто не захочуть мати проблем у своєму житті, пов’язуючи себе по руках і ногах нестерпними зобов’язаннями. До того ж чоловік Водолій схильний взагалі не зв’язувати себе сімейними узами, і буде до кінця тримати нейтралітет, поки відносини або випадковість його не припруть до стінки.

Чоловік Водолій і жінка Діва можуть бути схожі один на одного так само, як можуть бути схожі стихії Повітря і Земля, відкритість і замкнутість, хаос і порядок. Вони завжди будуть протистояти один одному, ні на хвилину не сумніваючись кожен – в правильності своєї власної позиції. Незважаючи на м’якість характеру Ваги чоловіки, і спокій жінки Діви, ці партнери завжди будуть стояти на своєму, не бажаючи брати до уваги точку зору іншого. Вони покажуть небувале впертість у своєму протистоянні, намагаючись довести один одному правильність своєї позиції.

На жаль, за цією боротьбою, битвою ідеалів чоловік Водолій і жінка Діва дуже часто не бачать всіх сприятливих можливостей, які надає їм доля. Обидва будуть грати в екстремальну гру, але жінка Діва буде встановлювати правила цієї гри, а чоловік Водолій – постійно їх ламати, організовуючи хаос. Зрештою, стомлені й спустошені, вони прийдуть до згодою розлучитися. Чи є майбутнє у стосунків цих двох людей? Так, і досить непогане. По-перше, на стадії знайомства їм не потрібно форсувати події, намагаючись створити нові відносини.

Саме правильне – придивитися один до одного, вивчити правила гри, але на відстані. Період залицянь такої пари може бути тривалим. Але тим і цікаві будуть ці стосунки, що, не пов’язані ще сімейними зобов’язаннями, вони дозволять обом вільно перетікати з однієї форми в іншу. Чоловік Водолій і жінка Діва можуть приміряти на себе різні моделі цих відносин, поки не знайдуть найбільш прийнятну і привабливу для обох. По-друге, їх відносини можуть міцно зміцнитися на ґрунті спільного навчання, отримання досвіду. Чоловік Водолій дуже допитлива, жінка Діва також обожнює нові знання. Спільні заняття, розмови, читання та обговорення книг несподівано позбавить їх відносини від необхідності протистояти один одному – вони почнуть співпрацювати, причому на благородній ниві – освіту.

Чоловік Водолій і жінка Діва бережливі. Незважаючи на деяку «легковажність» партнера, він із задоволенням підтримає ідею своєї дружини створити затишний будинок, матеріальну базу сім’ї. Звичайно, партнери можуть добряче посперечатися щодо вибору місця для будинку або моделі меблів, але ці питання будуть різноманітністю в їх житті, а головне – загальні цілі, і вони вже поставили перед собою.


Залишити відгук