Чоловік Водолій і Жінка Телець — Сумісність

У них буває божевільний роман, у чоловіка Водолія і жінки Тельця! У них така любов, що зірки тьмяніють від заздрості. От тільки іноді Водолій, чомусь вважає, що це, швидше, дружба. У нього взагалі дивні поняття про любов і дружбу, вони мало схожі на загальноприйняті. Дівчина Телець вмирає і знову відроджується від поцілунків в його обіймах. Він заворожений і зачарований її ніжністю й нестримної земної пристрастю, її гумором і вмінням одержувати задоволення від життя. Але майже кожного разу, прощаючись після чудесного побачення, Земна Діва буде оскаженіла, задаючи йому питання:

Коли ми побачимося наступного разу? – чесно кажучи, вона вже на взводі: її переповнюють почуття, а він, хоча ще поруч з нею, схоже, думками вже дуже далеко… Тут буде довга пауза, яку жінка Телець сприйме, як відмова від продовження відносин. А Водолій, на самому справі, вирішує, коли і де. Нарешті, він призначає час і місце побачення. А Тельцю замість цього хочеться почути визнання у вічній любові і пропозицію руки і серця. Може бути, нам краще розлучитися, відносини так мало для тебе означають? Якщо так буде краще для тебе – я не проти. – Так, він справді не проти! Тому, що ніколи, нікому і нічого не нав’язує.

І все, вона падає з запаморочливих висот любові на дно прірви образ і нерозуміння. Жінка-Телець просто знищена його небажанням стабільних відносин. Він теж не розуміє: їм так гарно, так весело, ну чому вона скандалить і все псує? Він так старався бути її другом, молодшим братом під час їх пригод: походів в кіно і катання на каруселі в нічному парку…

Треба визнати: Земна дівчина Телець завжди страждає в заплутаних, невизначених відносинах більше, ніж Повітряний чоловік Водолій (для нього все, що оточує його предмет вивчення; тому – чим заплутаніше, тим цікавіше). Вона живе тут і зараз, її земні бажання цілком конкретні, вона знає, чого хоче: вдома, сім’ї та продовження їх любові, але в інтер’єрі комфортного побуту й офіційного шлюбу.

Вона може піти. Всі дорослі (і навіть не дуже) люди знають ці любовні ігри: піти, щоб повернути іншого. І адже Водолій може серйозно замислитися, йому є що втрачати: дівчина Телець, дійсно, чудо! Він може втратити набагато більшого, ніж зручною, необтяжливою дружби. Але, перш, ніж вирушати в такі ігри, їм треба дещо знати. По-перше, Водолію: повернутися і повернути можливо, якщо прийняте Тельцем рішення про розставання було «понарошку».

Але якщо вона всерйоз вирішила розлучитися – не зрушити з місця, це безповоротно! А Земна діва повинна пам’ятати: Повітряний чоловік може легко злетіти. Він – великий любитель змін і нових вражень. Так що грати з ним треба помірковано, результат може бути непередбачуваним. І ще. Спокушати Водолія земними благами (у вигляді власного будинку, товстих килимів та дорогих меблів) – абсолютно безглузде заняття. Він – інший, він не такий, як вона, у нього інша шкала цінностей і пріоритетів.

Чоловік Водолій не живе «тут і зараз». В його голові вбудована портативна машина часу, багато Водолії можуть передбачати майбутнє, і це цілком серйозно! Для чоловіка цього знаку осмислення глобальних проблем важливіше, ніж міркування на тему «якого кольору покласти кахель у ванній». Вважається, що під знаком Водолія народжуються генії або божевільні. Ні ті, ні інші не будуть серйозно цікавитися оплатою рахунків і робити це головним у своєму житті. Але якщо Земна Діва прийме Водолія таким, який він є, і навчиться подорожувати в його четвертому вимірі, а він зрозуміє, як це – коли двоє різних людей перетворюються в єдине ціле, Любов, володіє безмежною владою, з’єднає їх назавжди. Наперекір стихіям і розташуванням зірок.

Чоловік Водолій і жінка Телець важко сумісні в житті, але, тим не менш, такі пари утворюються досить часто. Кожного з партнерів приваблює в іншому ті риси характеру, яких ніколи не було і немає у них самих. Чоловікові Водолію дуже сподобається хазяйновитість, працелюбність партнерки, її орієнтованість на створення затишку і матеріальних благ. Жінка Телець потягнеться до життєрадісності, оптимізму свого супутника, адже їй самій в житті так не вистачає легкості і товариськості.

Стосунки чоловіка Водолія і жінки Тельця будуть складатися дуже непросто. Їх союз будуть випробовувати на міцність то крижаний холод і відчуженість один від одного, то напади пристрасті чи ревнощів, гніву і взаємних звинувачень, які стануть вивертати ці відносини буквально навиворіт. Щоразу після таких бур партнери будуть починати стосунки спочатку, з чистого аркуша, і щоразу вперто будуть повертатися до тієї точки, з якої щойно вибралися. Не факт, що чоловік Водолій і жінка Телець приймуть рішення розлучитися після перших бур – вони можуть жити роками, сподіваючись, що коли-небудь їх відносини стануть краще.

Вони непередбачувані один для одного – як, втім, і для себе самих, відносини цих двох різних людей не піддаються ніяким правилам або логіці. Жінка Телець буде відчувати постійне занепокоєння за бажання свого партнера все постійно міняти реформувати, піддавати новаторським перетворень. Вона любить свій усталений світ, і не хотіла б, щоб хтось, навіть кохана людина, руйнував все побудоване. Чоловік Водолій, навпаки, буде стурбований надмірної хазяйновитістю партнерки, її «земними» перевагами в життя. Однак, якщо подружжя подивляться на свої відносини трохи під іншим кутом зору, вони зможуть побачити всю цінність свого становища.

Жінка Телець, під впливом оптимізму і цілеспрямованості свого партнера, зможе вивести для себе нові перспективи і устремління, а чоловік Водолій стане більш стабільним у своїх польотах думки, знайде опору під ногами. Ці відносини мають свій розвиток, завдяки чоловікові Водолію, і свою стабільність, забезпечену жінкою Тельцем. За удаваним сумбуром відносин можна розгледіти інтерес подружжя один до одного, а за хаотичністю їх дій – поступальний рух до загальним цілям, причому кожен партнер діє по-своєму, як звик.

Розвиток стосунків чоловіка Водолія і жінки Тельця залежить від того, наскільки вистачить терпіння, розуміння, поваги один до одного. Цей шлюб буде існувати рівно стільки, скільки буде жити інтрига їх відносин. Втративши інтерес один до одного, чоловік Водолій і жінка Телець втратять сенс своїх стосунків назавжди.


Залишити відгук