Чоловік Водолій і Жінка Скорпіон — Сумісність

Крок назустріч – і вибух. У них У обох стільки енергії, що спільно вони могли б побудувати канатну дорогу до місяця за тиждень… але замість цього їх зусилля швидше будуть спрямовані на знищення один одного. Рідко ніжні почуття Водолія і Скорпіона бувають взаємними. Ще рідше представники цих двох знаків зав’язую відносини. І зовсім вже майже нереальна ситуація шлюб між ними.

Вони відчувають один одному незрозумілу, підсвідому ворожість. Вони обидва так дорожать своєю свободою, що готові приносити їй в жертву бажання любити і бути коханими. Однак якщо вже доля звела їх разом… можливо, це неспроста. Можливо, саме такий досвід потрібен їм зараз – досвід боротьби з рівним супротивником… або терпимості до людини, якого не розумієш?

Так чи інакше, Скорпіон і Водолій залишаться один одному чужими, навіть згораючи в полум’я взаємної пристрасті. Про духовній близькості, на жаль, мова навіть не йде – так само як і про шанс стати друзями. Союзниками – можливо, якщо вони спільно зайняті спільною справою, яка, до речі, може стати дуже успішним. Коли двоє енергійних і цілеспрямованих людини готові вкладати душу в що-небудь, результати їх праці приречені на успіх. От це та ситуація, коли Водолій і Скорпіон можуть бути парою – якщо їх взаємовідносини мають діловий характер ніж любовний. Емоційна дистанція між ними нездоланна, оскільки один одного вони не знаходять того, чого шукають.

Що бачить чоловік-Водолій, зустрівши жінку-Скорпіона? Манірну крижану брилу, з якої небезпечно навіть просто знаходитися в одному приміщенні: як знати, раптом вона, стримано посміхаючись тобі, в цей же момент розмірковує, куди б заховати твій труп. Що ж бачить Скорпіон? Безглуздого дивака з вітром у голові, який поступає по велінню лівої п’ятки, а значить передбачити, що він викине в наступний момент, рішуче неможливо. Прихована цілеспрямована загроза проти простого і безвекторного навіженства. В цьому і полягає трагізм їх відносин: по всьому виходить, що Скорпіон і Водолій один одному в якості коханих просто не потрібні. На жаль, не йде в цій парі мова й про взаємодоповненні – їм нема чому один одного навчити.

Водолій згоден зберігати емоційну дистанцію, поважати внутрішню свободу партнерки і не лізти їй у душу – Скорпіон ж буде з завзятістю, гідною кращого застосування, намагатися надіти на партнера нашийник і затягнути його тугіше. Але наткнеться на рішучу відмову. Знаки повітря взагалі не варто навіть намагатися закріпачувати: скільки не лови вітер, лише сам измотаешься. Принцип «хочеш зберегти – відпусти» жінці-Скорпіону не знає, але саме він міг би спрацювати. Зв’язку без зобов’язань жінок цього знака не цікавлять, а стабільні відносини з Водоліями вони навряд чи зуміють побудувати.

Та все ж не хочеться виносити суворий вердикт «безнадійно», якщо два складних і не дуже-то підходять один для одного людини примудрилися полюбити один одного. Любов здатна творити подвиги, роблячи неможливе можливим. Вам не буде легко – але зате ніколи не стане нудно.

Багато хто з оточення чоловіка Водолія і жінки Скорпіона дивуються – як цим двом абсолютно різних за вдачею, людям вдалося зустрітися, та ще — бути разом? Але життя інколи підкидає сюрпризи і головоломки, розгадати які не під силу простим смертним. Залишається спостерігати, як ці партнери будуть справлятися зі своєю астральної протилежністю, тому що видовище обіцяє бути яскравим і цікавим.

На будь-яких соціальних чи кар’єрних сходах не стояли ці партнери, коли зустрінуться один з одним, лідерство у стосунках чоловіка Водолія і жінки Скорпіона завжди буде належати партнерці, при цьому партнер буде на сто відсотків упевнений, що лідер – саме він. Мудра жінка Скорпіон дозволить йому взяти видиму славу, вміло маніпулюючи всіма його діями і думками. Ніхто не може занурити чоловіка Водолія в таку мережу прихильностей, як зробить це жінка Скорпіон.

Коли він почне усвідомлювати свою несвободу, виплутатися з цих відносин вже буде складно, залишиться тільки влаштовувати скандали і витримувати тривалі оборони щодо спірних питань, що партнер і буде робити. Їх так затягну ці складні, повні пригод відносини, що партнери навіть і не подумають про розставання. Якщо подивитися на ці чвари в родині з іншого боку, можна побачити очевидну користь – обидва партнери будуть намагатися вдосконалюватися, рости духовно, ставати успішними в кар’єрі і професійній сфері, щоб довести, нарешті, своєму судженому право на лідерство.

В якісь моменти стосунки чоловіка Водолія і жінки Скорпіона будуть нагадувати веселу гру, в якісь періоди – складні випробування, але їм обом незмінно не буде нудно один з одним. Вони будуть пристрасно миритися після чергового «бойового походу», а потім знову сваритися по дрібницях, привертаючи увагу до своїх розбіжностей все більше і більше глядачів. Чоловік Водолій буде звинувачувати свою обраницю в бездушші, черствості, хитрості, консерватизм, відсутність жалю і чуттєвості, а жінка Скорпіон, у свою чергу, буде вважати свого неординарного партнера геніальним безумцем, або божевільним генієм – що по суті одне і те ж. Вони обидва не зможуть дізнаватися думки і бажання один одного, хоча обидва дуже прагнуть це робити. Чоловік Водолій і жінка Скорпіон продовжують жити один з одним, намагаючись переконатися знову і знову, що нічого доброго з їх відносин не вийде.

Якщо б партнери могли відволіктися від своєї гри один з одним і подивитися на спільно пройдений шлях, вони б побачили, що складають відмінну пару, яка по дорозі до цієї точки впоралася з безліччю проблем – так і не помітивши своїх перемог в запалі чергових битв. Вразливі душі чоловіка Водолія і жінки Скорпіона могли б перейнятися глибиною і багатством один одного, якби партнери були трохи більш відкритими. Вони обидва люблять непередбачуваність, експерименти, і могли б скласти відмінну пару в науковій діяльності або творчості, домагаючись великих успіхів разом.


Залишити відгук