Чоловік Водолій і Жінка Стрілець — Сумісність

Дівчина-Стрілець з дитинства багато разів чула від знайомих не дуже втішну характеристику – «ти дивна». Дивна – тому що дружила з хлопчаками, віддавала перевагу лялькам активні ігри, ніколи не вміла брехати… «Дивна» – почує вона від кавалера, який подарував їй сережки і почув замість радісного крику бурчання: «краще б ти купив мені спінінг». «Божевільна!» – прохлюпает розбитим носом грабіжник, який хотів поцупити у неї гаманець, але був спійманий за руку і отримав по заслузі від цієї безстрашної дівчини. І ось Стрілець зустрічає Водолія… і дивується: це її вважають дивною?!

Водолії – дивовижні люди. Думається, все самі проривні і божевільні відкриття були здійснені представниками цього знаку. У них завжди мільйон ідей: музи шикуються в чергу, щоб дати їм натхнення. Але, як будь-якого божевільного вченого (художнику, поету…), Водолію часом складно перебувати в суспільстві простих обивателів. Його не розуміють, а за очі насміхаються. Його не-логіка так сильно дисгармонує з логікою навколишнього світу, що цей світлий і легкий людина одного разу може сповзти у морок зневіри – адже він сам розуміє, що не такий як усі. І повірте, не дуже цим пишається.

І ось наш дивак зустрічає дивну дівчину-Стрільця. Вислухавши з досить серйозним обличчям його сбивчивую мова про черговий фантастичною ідеєю, вона, замість того щоб покрутити пальцем біля скроні, раптом без тіні сумніву скаже: «Відмінно! Так і зробимо». І в той самий момент Водолій зрозуміє, що знайшов друга. Про це безумовно найкращий комплімент з усіх, які він міг би сказати своїй новій знайомій. Шкода, що Водолій занадто боязкий і навряд чи зважиться озвучити їх – а це найкраще, що дівчина-Стрілець хотіла б від нього почути. Дружба для неї свята. Адже зв’язок двох товаришів набагато міцніше, глибше і чесніше, ніж любовні відносини. Але ще краще, коли те і інше можна поєднати.

Їх роман буде дивним і божевільним – а яким ще міг бути?.. Вони відчувають один в одному споріднені душі. Їх об’єднує невгамовна жага пригод, вражень і відкриттів. «Не можна осягнути неосяжне» – кажуть нудні люди, а Стрілець і Водолій саме це і намагаються зробити… дивно, але у них виходить. Хто б ще зміг одночасно вчитися, працювати, народжувати дітей, грати в рок-групі і писати наукову працю з астрономії? Їх секрет у фантастичній енергійності обох партнерів… і може бути ще трохи в тому, що вони все роблять ніби граючись?.. Водолій вірить, що в будь-якому занятті доречний творчий підхід, а Стрілець – що удача любить жвавих. Тому, коли вони разом, їм море по коліно: вони вийдуть переможцями з сутички з будь-якою проблемою – та ще з такою витонченістю, що всі ахнуть.

Мабуть, потрібно додати в цю бочку меду маленьку ложечку гіркоти. Незважаючи на повне взаєморозуміння між Стрільцем і Водолієм, кожен з них у побутовому плані – людина досить складний. Вони обидва не сімейні, не домашні люди. Дівчина-Стрілець, коли їй лінь або ніколи готувати (тобто, практично завжди), купує в магазині булку хліба і упаковку кефіру. Якщо ж ви пустіть на кухню Водолія, він може випадково переплутати сіль з цукром, оцет з сиропом, покришити в салат мирно стояв досі на підвіконні кактус – а ви зітхнете з полегшенням: добре хоч не влаштував пожежу або потоп.

Добре, якщо хоча б у одного з цієї парочки є жаліслива мама, яка зрідка буде годувати наших дивних хлопців домашнім супом і пиріжками. Якщо ж ні… приповідка про рай у курені може стати для них реальністю. Але навіть серед вічного безладу, поруч з порожнім холодильником, Водолій і Стрілець будуть так зворушливо і ніжно, з кожним роком все сильніше, вростати один в одного, що за них можна лише порадіти. Вони щасливі. Хіба що-небудь ще важливо?

Пара чоловіка Водолія і жінки Стрільця дуже розташовує до себе своєю доброзичливістю, взаємною симпатією і повагою. Вони можуть бути схожі на що почали пустувати галасливих дітей, постійно грають і змінюють правила гри. Цих партнерів об’єднує не тільки чуттєва любов один до одного, але і сотоварищество, істинно дружні відносини, партнерство в роботі і творчості. Цей союз розпадається вкрай рідко, тому що почуття партнерів один до одного з роками тільки міцніють.

Стосунки чоловіка Водолія і жінки Стрільця дуже легкі, повітряні. Вони обожнюють зміни, прагнуть експериментувати, реформувати своє життя, повністю співпадаючи в цих бажаннях і поривах. Чоловік водолій і жінка Стрілець ні за що не будуть обмежувати свободу іншого партнера, тому що самі дуже цінують власну незалежність. Їх спілкування перейнято здоровим іскрометним гумором – вони не ображаються на жарти один одного, і, в свою чергу, намагаються жартувати з оточуючими.

Труднощі для цієї пари здаються лише захоплюючими випробуваннями, які можуть служити приводом проявляти всі свої здібності, і тому навіть у часи поневірянь ця пара не втрачає оптимізму і почуття гумору, продовжуючи активно діяти в ім’я майбутнього. З’являються діти роблять цю пару монолітною, нероздільної. Любов до дітей об’єднує їх у загальних зусиллях забезпечити майбутнє сім’ї, а головне – дати гідне виховання та освіту підростаючому поколінню. Діти стають для чоловіка Водолія і жінки Стрільця друзями, здатними, в свою чергу, дуже сильно впливати на їх звички і світогляд.

Такі пари, доживши до похилого віку, не втомлюються змінюватися і оновлюватися, легко приймають у своє життя віяння, властиві в молодіжному середовищі, і часто нагадують собою парочку шалящих тінейджерів. Чоловік водолія і жінка Стрілець відмінно доповнюють один одного у всьому, і можуть з успіхом працювати на одному підприємстві або брати участь в одному бізнесі. Партнери один з одним завжди чесні – вони позбавлені лицемірства і фальші, і тому добре розуміють один одного. Ревнощі в цій парі не буде – кожен з них визнає право супутника на особисте життя. Правда, власницькі настрої в обох партнерів також присутня. Тому лояльність кожного до витівок обранця буде тривати з обох сторін до тих пір, поки партнер не почне зловживати довірою.

Якими б ідеальними та безхмарними стосунки чоловіка Водолія і жінки Стрільця не виглядали, пережити бурі сварок їм все-таки доведеться. Союз, що спочатку створювався, як союз двох соратників і однодумців, об’єднаних загальними ідеями, може потерпіти крах від банальних побутових проблем, або догляду цілей у площину суто матеріальних і господарських питань. Пару чоловіка Водолія і жінки Стрільця зміцнить їх спільна турбота про дітей, спільні справи і цілі, які вони поставлять перед собою.


Залишити відгук