День Народження 12 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Народжені у цей день — яскраві, товариські, веселі та енергійні люди. Завдяки рухомому, восприимчивому розуму ви легко вбирає нову інформацію. Самовираження — ваша сильна сторона, до того ж ви — прекрасний оратор. Широкі знання дозволяють вам точно і правильно відповідати на більшість питань і робити дотепні імпровізовані коментарі. Красномовство, гумор і вміння тактовно подати свої думки роблять вас природженим торговцем. Ви могли б продати ескімосів тонни снігу, але не будете цього робити, оскільки почуття справедливості не дозволяє експлуатувати інших.

Народжені 12 жовтня не повинні вважати своє добре здоров’я неминущим. Обов’язковими мають бути регулярні обстеження у сімейного лікаря. Народжені 12 жовтня зазвичай люблять блага життя, тому харчування їх може характеризуватися жирної смачною їжею, не завжди корисною для організму. Рекомендуються щоденні помірні фізичні навантаження — від ходьби до більш енергійних видів, таких, як плавання або теніс. Народжені 12 жовтня обох статей повинні побоюватися проблем зі спиною, нирками і нижніми відділами травного тракту, жінки — проблеми з яєчниками і сечовим міхуром.

Народжені 12 жовтня люблять домінувати, бути в центрі уваги. Вони володіють хорошими навичками спілкування і добре себе почувають в самій різній середовищі — від простих людей до еліти. Оскільки народжені в цей день пишаються якістю своєї роботи, вони хочуть, щоб їх цінували кращі з кращих, незалежно від суспільного становища. Народжені 12 жовтня володіють відмінним чуттям щодо фінансів, вони зворушливо готові поділитися грошима з членами сім’ї і друзями, які потрапили у скруту. Народжені в цей день ненавидять скупість і дріб’язковість, воліючи робити благородні жести без поблажливості.

Знак Зодіаку 12 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку належить до знаків стихії Повітря, які володіють наступними якостями: миролюбність, цілеспрямованість, плюралізм, справедливість, вихованість.

Планета Управитель: Венера. Зумовлює спокій, краса. Вплив Венери ідеально для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Її Ваги можуть подякувати за невпевненість, а також прагнення перекласти вибір на інших людей.

Для Ваг, що народилися 12 жовтня, одним з головних принципів в житті є справедливість. Представники знаку, завдяки своїм комунікативним здібностям і навичкам, могли б зробити запаморочливу кар’єру в сфері продажів. Але вони ніколи не будуть продавати людям зайві або непотрібні речі. Ваги, що народилися 12 жовтня, красномовні, чарівні. Вони доброзичливі, іноді надмірно довірливі. Ними можуть користуватися друзі і знайомі. Але якщо обман розкриється, то Ваги без жалю викреслять кривдника зі свого життя.

Народжені 12 жовтня ведуть себе так, що іншим легко прийняти від них те, що вони дають, хоча їм самим може бути важко отримувати таку ж допомогу від інших. Для них важливо якомога раніше навчитися легко давати і так само легко брати. Хоча народжені в цей день цінують традиції, їх не можна назвати консерваторами в думках, словах або вчинках. Вони екстравагантні, наділені гумором і люблять надмірність. Це виражається у всіх сферах їх життя — від сексуальних пригод до соціального нонконформізму.

Для них світ — це сцена, на якій розігрується їх власна трагедія. Однак при цьому вони примудряються бути цілком природними і рідко справляють враження людей, що спеціально намагаються привернути увагу. З іншого боку, народжені в цей день повинні побоюватися зарозумілості, чреватого для них крахом, якщо вони ігнорують вплив своїх дій на життя оточуючих. Хоча зазвичай вони добре знають традиції суспільства, їм іноді здається, що можна поставити себе вище існуючих правил, особливо у приватному житті. Народжені в цей день можуть являти собою цікаву суміш безкорисливих і егоїстичних нахилів. Їх прагнення проштовхувати власні інтереси і потреби може викликати прикрість партнерів.

У любові вони можуть бути небезпечні. Коли відбувається розрив у стосунках, ці люди звичайно реагують досить легко і швидко приходять до себе, чого, на жаль, часто не можна сказати про їх партнерів. Завдяки своєї компетенції і суспільного досвіду народжені в цей день можуть стати опорою для своїх колег, друзів, родини. У той же самий час виконання своїх обов’язків з належною увагою до інтересів інших людей від них вимагає серйозних зусиль.

Чоловік Терези — народився 12 Жовтня

Чоловіки, народжені 12 жовтня — відрізняються наступними характеристиками: такий кавалер — гармонійний, культурний, соціальний, витончений. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 12 Жовтня

Жінки, що з’явилися на світ 12 жовтня, володіють наступними гранями темпераменту: така дама — делікатна, чутлива, терпляча, податлива. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 12 Жовтня

Народжені 12 жовтня знак зодіаку Терези поводяться немов останні носії блакитної крові. Ваги, народжені 12 жовтня домінуючі особистості, як у професійній діяльності, так і в любовних стосунках. Але це зовсім не вказує на те, що ці люди надмірно різання з оточуючими їх людьми. Народжені 12 жовтня знак зодіаку Терези, знаходять спільну мову в будь прошарку суспільства, незалежно від того, яку посаду вони займають. Їм не так важливий соціальний статус, їм швидше важлива власна самореалізація. В людях вони цінують внутрішній потенціал, тому не є цинічними і самозакоханими особистостями.

Для народжених 12 жовтня знак зодіаку Терези, дуже важливо, щоб їх цінували і хвалили за їх працьовитість. Вони дійсно вміють викладатися по максимуму, і природно хочуть визнання, адже далеко не все дається їм так просто. Їм потрібно постійно знаходиться в русі і в оточенні подій, брати участь у соціальних заходах, адже це дає їм життєву енергію. Це не той тип людей, які споживають чужі плоди, для того щоб ставитися до себе з належною повагою. Вони вважають, що зобов’язані досягти самі. До грошей, народжені 12 жовтня знак зодіаку Терези, ставляться з легкістю, так як вони вміють їх заробляти. Люблять смітити грошима, вважаючи, що для цього їх і варто заробляти, адже дійсно так, яка користь від паперу, яка не матеріалізується у Ваші бажання. Народжені 12 жовтня на дух не переносять жадібності і дріб’язковості, від цього з особливою легкістю готові вберегти своїх рідних і близьких, якщо ті потрапили в фінансові неприємності.

Причому пропонують свою допомогу настільки безпосередньо, що навіть самим гордим нескладно прийняти від Ваг фінансову допомогу. Але якщо народженим 12 жовтня знак зодіаку Терези знадобляться гроші в борг, вони ніколи про це не попросять. Навіть якщо друзі прийдуть на допомогу, то Ваги, народжені 12 жовтня все одно з працею візьмуть підтримку близьких людей. Вони не звикли приймати допомогу ззовні, і переконані, що якщо вони візьмуть чужі гроші, то їх авторитет буде непоправно зіпсований, змиритися, з чим вони просто не зможуть.

Народжені 12 жовтня знак зодіаку Терези фактично завжди володіють чудовими манерами і потрібними навичками спілкування, їх не утруднить вести світські бесіди серед еліти, а на наступний день з такою ж простотою приїхати в село, на допомогу далеким родичам. Вони з радістю йдуть на різного роду авантюри, їм подобається відчувати прилив адреналіну, це те, що дозволяє їм відчути смак життя, їм подобається ризик у всіх його проявах.

В любові народжені 12 жовтня знак зодіаку Терези також спритні, незліченна кількість експериментів, іноді лякають їх партнерів, так як далеко не всі готові на таку свободу дій. Це не дуже засмучує Ваг народжених 12 жовтня, так як вони швидко відходять від розриву відносин, вже не люблять вони довго займатися страждань.

Ці люди намагаються перетворити своє життя в театральну сцену, так значно цікавіше існувати. Час від часу змінюють амплуа і декорації, актори з них дійсно виходять високоякісні, їх гра не дасть засумніватися ні одному глядачеві. Можливо, Вам слід бути трохи м’якше до своїх близьких, адже вони не завжди знають, що ви дійсно любите, іноді людям треба це почути. Крім Ваших власних бажань існують бажання дорогих Вам людей, послухайте їх, і Ви відкриєте для себе багато нового.

Любов і Сумісність

Основні суперечності, закладені у вашій природі, виходять на поверхню в близьких відносинах. Ви жадаєте партнерства, але при цьому незалежні і не любите відчувати себе зв’язаною по руках і ногах. Партнер повинен не лише любити, але й поважати ваш особистий простір.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

12 жовтня особистості народжуються яскраві, неординарні. Люди відрізняються товариськістю, відкритістю, величезним потенціалом. Вони енергійні, примхливий, але уміють знаходити компроміси. Народилися 12 жовтня відрізняють та комунікативні здібності. Ці люди – природжені оратори. Багато з них стають також відмінними слухачами. Поєднання таких якостей цінують близькі, друзі, роботодавці. Одним із життєвих пріоритетів для народжених 12 жовтня є саморозвиток. Такі люди постійно розширюють свій кругозір. Вони люблять книги, науково-популярні фільми, документальне кіно. Ерудованість робить їх цікавими співрозмовниками.

Ораторські здібності та комунікативні таланти – ось головний козир Ваг на ринку праці. Вибирати представникам знака рекомендується сфери, в яких передбачається часте спілкування з людьми. Розкрити свої таланти і здібності Ваги, які народилися 12 жовтня, можуть у педагогіці, юриспруденції, менеджменті, сфері продажів. Добиватися цілей представникам знака допомагають амбіційність, здоровий глузд, розвинений інтелект і безцінний практичний досвід. Більшість Терезів – практики. Наукова діяльність може бути для них занадто стомлюючим, ресурсозатратной.

Здоров’я і Хвороби

Ваги не відрізняються слабким здоров’ям. Вони досить сильні фізично і психологічно стійкі. Помилкою більшості представників знаку є нехтування профоглядами та недбале ставлення до свого здоров’я. Останнє не є постійною величиною. Що стосується небезпек, найбільш згубними для Ваг є шкідливі звички. Як і інші представники знаку, що народилися 12 жовтня схильні до залежності від стимуляторів.

Доля і Удача

В цей день народжуються амбітні, цілеспрямовані, наділені проникливим розумом і великою інтуїцією люди. Вони виношують грандіозні плани і завжди прагнуть втілити їх в життя. В шлюбі зазвичай щасливі та кохані, у фінансовій сфері їх чекає успіх. Не надмірне владолюбство і прагнення піднестися над людьми можуть призвести до того, що вони будуть самотні, втративши багато чого з того, чого досягли.

Поради Терезам, Народженим 12 Жовтня

Ваг рекомендується уважно вибирати друзів і партнерів. Надмірна довірливість – не найкращий порадник при прийнятті рішень.


Залишити відгук