Чоловік Водолій і Жінка Терези — Сумісність

Особливість гороскопів чоловіка Водолія і жінки Ваг така, що всі розбіжності між ними згладжуються без особливих зусиль з їх боку, за велінням зірок. Вірно, що шлюби здійснюються на небесах. Але як би не сприяли зірки союзу, конфлікти, все ж, неминучі. Сварки Водолія і Ваг схожі на весняні грози: зливи з поривами вітру і блиском блискавок, а потім все навколо освітлюється сяйвом сонця в синяві небес. Одним словом – настає цілковита ідилія. Так і ллє-виблискує все дуже пристойно і пристойно: жінка Ваги відрізняється тактом і вмінням обходити гострі кути. Вона ненавидить, коли люди жахливо кричать один на одного, і ніколи не допустить подібного.

Обидва ці знаки належать стихії Повітря. Терези – знак кардинальний, чільний та, що повелівав. Водолій – знак постійний, що говорить про неймовірну завзятість і впертості. Водолій не погодиться, щоб жінці належала перша скрипка у відносинах. Ну і що, що у неї по Зодіаку більше повноважень? Чоловік то – він! Хоча, справа навіть не в тому, хто чоловік, а хто жінка: його не дуже цікавлять питання традиційного самоствердження підлог, він, швидше за загальну рівність. Просто чоловік Водолій абсолютно не переносить, коли з ним не погоджуються.

Дівчина Ваги легко переконає кого завгодно, але тільки не Водолія. Вода, яку він вічно ллє з посудини, покликана втамувати спрагу знань всього людства. Такого всезнайку складно перемогти. У бій вступає важка артилерія: чарівній красуні Терезам приходить на допомогу її чарівна посмішка. У поєднанні з аналітичним розумом це щось, проти чого він встояти не може. Все, сонце сяє, пташки співають, гроза закінчена. Але іноді сварки можуть відбуватися за іншим сценарієм. Якщо посмішка не подіє, і вона буде продовжувати наполягати на своєму, Водолій скористається найпотужнішим водолейским аргументом: капелюхом. Він її одягає і йде. І так, хто переміг у суперечці?

Через якийсь час статус-кво буде встановлено: він завжди на півкроку попереду. Жінка-Терези згадає, що вона не тільки кардинальний знак, але ще й управляється Венерою – планетою, дарує їй м’яку жіночність. Інший сценарій відносин неможливий, тільки так: він на півкроку попереду, але останнє слово – за нею. Втім, для них це не буде дуже складним: яка різниця, хто йде попереду, чиє слово останнє, якщо майже завжди вони говорять про одне й те ж? – У них однакові погляди на виховання дітей, освіту, відпочинок, релігію, філософію і мистецтво. Навіть такі дрібниці, як любов Ваг до сибаритства і комфорту і ексцентричність Водоліїв їм не заважають. Водолій може сказати дівчині Ваг:

- Проте, ти розпещена ледащо! – коли вона пролежить півтори години у ванній, наводячи на себе красу за допомогою сотні баночок з гелями, мусами і скрабами.

А вона його може відчитати (м’яко) за яку-небудь неймовірну витівку. До речі, про ескападах Водоліїв (так, вони люблять робити все не як інші, це риса характеру Водоліїв): Терезам вдасться втиснути їх у рамки вимушених пристойності, якщо вона не буде:

вимагати пояснити мотиви поведінки; заставилять відповідати, що було метою безглуздого вчинку.

Краще Водолія залишити в спокої, просто сказати йому, що не треба наступного разу дивитися телевізор догори ногами і при цьому колоти горіхи.

І все ж, як ставиться до них прихильно зірки! В процесі самих жарких дебатів вони все одно захоплюються один одним і сповнені поваги, адже ні в кого більше вони не зустрічали такого гострого розуму і вміння насолоджуватися словесними баталіями. Водолій і його подруга Ваги – справжні гурмани слова і думки. Ці знаки Зодіаку пов’язує золота нитка розуміння, яку неможливо порвати. Тому у них завжди є можливість для примирення.

Про сексуальної сумісності Водолій-Ваги можна складати легенди. Коли він вперше обійме її, в обох виникне почуття: Боже, як це чудово, схоже, що вони зустрілися після довгої розлуки. Їх тіла і душі ніби створені один для одного. Може бути, вони вже любили один одного в минулих життях? Можливо. Така гармонія не може бути випадковою!

У чоловіка Водолія і жінки Ваг є хороші шанси побудувати міцні і тривалі відносини, основані на взаєморозумінні і любові. Партнери можуть бути успішними в одному бізнесі або творчості, добре доповнять один одного в професійній сфері або громадській роботі. Як правило, чоловік Водолій і жінка Ваги добре сходяться з людьми — у них багато друзів, з якими вони із задоволенням спілкуються.

Чоловік Водолій і жінка Ваги можуть познайомитися один з одним на одній з вечірок, які із задоволенням відвідують обидва, або ж в діловій обстановці, в офісі або на зборах. Вони одразу ж виявлять спільні творчі плани, схожі погляди на життя, поділяться один з одним свіжими оригінальними ідеями – і вирішать більше не розлучатися. Найчастіше цей союз дає початок нового бізнесу або підприємництва, тому що чоловік Водолій і жінка Терези дуже добре доповнюють один одного, практично зливаючись одну велику рушійну силу.

Чоловік Водолій досить упертий, і деколи це стрімке і дружне рух вперед буде перериватися на прикрі зупинки, коли партнер буде продовжувати гнути свою лінію, а жінка Терези – прагнути відвести його зовсім в іншу сторону. Їх сварки часом будуть нагадувати ділова розмова – обидва прагнуть аргументувати свою точку зору, привести наукові доказові факти, блиснути красномовством та ерудицією. На щастя, сварок в цій парі буде небагато, та й ті, які відбудуться, тільки сприятимуть зближенню їх один з одним.

Жінка Ваги, більш ґрунтовна у своїх справах і думках, ніж її «повітряний» партнер, буде претендувати на безумовне лідерство в парі. В їх спорах, до речі, найчастіше буде перемагати жінка Ваги, тому що поки не народився чоловік, здатний її перемогти. В особливо напружений і критичний момент чоловік Водолій або зробить «добру міну при поганій грі», представляючи собою верх байдужості – але відступаючи від предмета спору, або випарується взагалі, віддаючи перевагу більш вільне плавання, ніж такі поразки.

Примиряти, зблизити партнерів будуть численні розмови, які вони дуже люблять. Якщо у бесідах жінка Ваги намагається встановити істину, довести до відома партнера все, що вона знає про цей предмет, то чоловік Водолій, насолоджуючись власним красномовством, здатний взагалі забувати про теми бесіди, ведучи розмову в інше русло. Партнери бачать один одного цікавого співрозмовника, вони ніколи не сумують разом – навіть, якщо при цьому виконують рутинну роботу. Вони складуть відмінний тандем у керівництві власним бізнесом або творчої майстерні, являючи оточуючим зразок подружніх і ділових стосунків, що призводять до вражаючого успіху в житті.

Навіть у спорах чоловік Водолій і жінка Ваги поважають один одного, захоплюються талантами і красномовством. Їх ділові та особисті бесіди здатні зміцнювати відносини, наповнювати їх змістом, але за однієї умови – якщо однією із сторін не буде чинитися надмірного тиску на партнера. Эксцентризм чоловіка Водолія здатний порушувати рівновагу його партнерки, але при цьому він буде намагатися виправити свої помилки, загладити провину. Все життя цих партнерів може нагадувати один тривалий медовий місяць, з хвилинами нерозуміння і годинами ніжного щастя.


Залишити відгук