Чоловік Водолій і Жінка Лев — Сумісність

Їхня зустріч була з тих, що неможливо забути. З тих, що ділять життя на «до» і «після». В той момент обом здалося – ні про кого іншого вони не будуть більше і мріяти… Але як довго триватиме ця феєрія? Чи зможуть вони утримати її?

Рожеві окуляри не дуже до лиця навіть ідеалістові Водолію – реалистке Левиці ж і поготів. Якщо перше їх враження один про одного можна описати одним ємним словом «захват», то друге… невже «розчарування»? Не хочеться так думати, адже тоді вони б розлучилися, картаючи себе за хвилинне божевілля.

У Лева і Водолія схожі темпераменти, представники обох цих знаків дотримуються активної життєвої позиції – але їхні цілі так сильно різняться, що одними дорогами ці люди не ходять. Навіть якщо припустити таку дивну ситуацію – Водолій і Левиця задумали вчинити яку-небудь спільну справу, це буде схоже на потуги лебедя, рака і щуки везти віз кожен в свою сторону. На користь це нікому не піде, що очевидно.

У чому ж причина настільки катастрофічних розбіжностей? Якби Левиця була чоловіком, з неї вийшов би прекрасний військовий або політик (хоча, мало жінок на цих теренах в наші дні?..). У справі досягнення результату будь-якою ціною їй немає рівних. Самий шик – запустити кігтики у видобуток, проломившись через цілу юрбу конкурентів, попутно оттоптав кожному з них ноги. Якщо для цього потрібно жертвувати чимось або кимось, це Левицю не зупинить: їй важлива перемога і тільки вона. Слава генерала, що взяв неприступний замок, пісні менестрелів на честь прекрасної войовниці і можливість підняти свій прапор над баштами… Непохитна цілеспрямованість – це, безсумнівно, прекрасна якість характеру. Такі люди як вона обертають колеса історії. Але хіба так сказав би Водолій? На жаль, немає.

«Твоє завзятість гідно кращого застосування» – ось як він би сказав. Він теж готовий до знемоги боротися за те, що вважає правильним. Але це не буде його особистою перемогою: Водолій бажає лише допомогти перемогти Істині. Істини – в якомусь глибоко своєму розумінні цього слова. В її пошуках він перебере всі морально-філософські ідеї, придумані людством до нього, і ще придумає пару-трійку своїх.

Нерідко Водолії глибоко релігійні. Настільки глибоко, що їм мало вірувати самим – вони проповідують серед друзів, знайомих і навіть незнайомих людей, так як жадають всім допомогти. Хоча б поділитися власним теплим світлом – і якщо вони роблять це без агресії і фанатизму, до їх слів прислухаються. Щирість – одна з тих речей, яку не підробиш. І ті знаки, що нею володіють, користуються незмінним авторитетом, не докладаючи до цього особливих зусиль.

І от уявіть собі, що такий проповідник одного разу вирішить наставити на шлях істинний короновану войовницю… Ні, вона не вигукне обурено «Голову з плечей!». Вона всього лише обпалить його хижої зі своїх улибочок і скаже «Будь ласка, не заважай мені». І будь-який інший на його місці зрозумів би, що краще промовчати, але Водолій… Дозвольте дати дуже цінну пораду Водолію (а втім, і Леву теж): не допускайте, щоб напруга між вами сягала критичної точки.

Якщо відчуваєте, що ось-ось почнете кидати один в одного громи і блискавки, наймудріший з вас нехай скаже «Вибач, продовжимо пізніше – у мене термінові справи, про яких я зовсім забув(а)». Ну-ка, хто з вас самий мудрий? Все-таки здається, що Левиця, але можете спробувати мене переконати. Коротше – часті і бурхливі конфлікти без особливого сенсу геть вб’ють вашу любов (Читай детальніше про Любовний гороскоп Лева), тому остерігайтеся їх. Адже, по суті, не так важливо перемогти в суперечці – важливо зберегти мир. Все одно ви партнера ні в чому не переконаєте, так само як і він вас.

Для багатьох пар збереження максимальної емоційної дистанції є порятунком, для цього теж. Нехай кожен займається своєю справою і не занадто глибоко цікавиться справами партнера. Чітко розмежуйте обов’язки, не контролюйте дозвілля, доходи і витрати один одного. І тоді приводів сперечатися у вас просто не буде – а те велике і світле, що звела вас разом, залишиться. Любов не живе в будинках, де сваряться. Від взаємного нерозуміння вона меркне. Так збережіть свою тендітну казку у всій красі, залишившись назавжди коханими, навіть будучи чоловіком і дружиною.

Широта душі кожного із цих партнерів просто приголомшує. Чоловік Водолій і жінка Лев окремо можуть претендувати на звання Месії, прийшла, щоб допомогти стражденним і нужденним людям знайти сенс життя. Разом ця пара настільки сильна я ярка, що затьмарює собою сонце. Де б не з’являлися наші герої – вони скрізь залишають незабутнє враження на глядачів, вражаючи своєю красою, мудрістю і силою.

Схожість чоловіка Водолія і жінки Лева зовсім не гарантує цим партнерам мирного та безхмарного життя. Навпаки – їх світогляд, ідеали будуть постійно зіштовхувати їх один з одним, змушуючи шукати Істину в усіх інстанціях. На стадії знайомства чоловік Водолій і жінка Лев притягуються один до одного, немов магнітом, але вже зовсім скоро вони розуміють і відчувають всі відмінності їх характерів. В принципі, деякі пари розлучаються відразу ж, як тільки пролунає перший дзвоник протиріч. Для особливо стійких пар доля приготувала масу цікавих відкриттів та сюрпризів, що їхнє спільне життя буде схожа на цікавий і небезпечний атракціон.

Чоловік Водолій і жінка Лев мають волелюбний, гордий і трохи авантюристичний склад характеру. Якщо інші представники зодіакального кола уникають сюрпризів і неясностей, то ці двоє прагнуть до них, всіляко дивуючи один одного, а також оточуючих людей. Товариськість цієї пари тягне їх до людей – вони з задоволенням будуть подорожувати, відвідувати друзів і громадські заходи, намагаючись скрізь справити враження на оточуючих людей. Але їх спільність на цьому і закінчується. Чоловік Водолій і жінка Лев мають зовсім різні цілі у всьому, що вони роблять.

Якщо для партнерки важлива власна значимість, і вона прагнути блищати, самостверджуватися, завойовувати успіх, то для її супутника дуже важлива сама Істина. Чоловік Водолій, борючись за високі ідеали, зовсім не переслідує мету своєї особистої вигоди, збагачення чи успішності – він буде радіти успіхам інших людей так само, як своїм власним, якщо цей успіх буде завойований в результаті чесної боротьби. Чоловік Водолій більш покладливий, ніж його царствена партнерка, у нього відсутня зарозумілість і честолюбство. Для жінки Лева нестерпна сама думка, що хтось може перевершити її, і вона буде намагатися добиватися успіху будь-якими шляхами – навіть деколи нечесною грою.

Кожен з них буде залишати за іншим право бути вільним за домашніми стінами, і за це вони один одного дуже поважають. Діти, народжені у шлюбі чоловіка Водолія і жінки Лева, дуже красиві і щасливі. Відносини цих партнерів з часом стають лише міцніше – якщо їх не розвалили перші конфлікти. Краще всього ці відносини зберігаються в тих парах, в яких партнери домовилися про взаємні компроміси і загальних правилах.


Залишити відгук