Чоловік Водолій і Жінка Близнюки — Сумісність

Коефіцієнт сумісності пари чоловік-Водолій – жінка-Близнюки вселяє оптимізм. Два повітряних знака завжди знайдуть точки дотику, тому що вони розуміють один одного на вищому, ментальному рівні. Ця любовна телепатія обумовлює їх довговічність відносин, при цьому навколишні тільки диву даються – як ця стрибуха-Близнючка змогла стати розсудливим? Поряд з чоловіком-Водолієм з цією жінкою відбуваються дивовижні метаморфози. У житті їй часто доводилося стикатися з тим, що через її надмірної енергійності чоловіки просто знітилися.

Але збентежити Водолія, на чий характер впливає величний Уран, практично неможливо. У любові він готовий йти на будь-які експерименти (крім тих, які зачіпають його особисту гідність). Якщо його пасія запропонує йому на час заморозити відносини, щоб розібратися в почуттях, він сприйме це абсолютно спокійно. Чоловік-Водолій впевнений, що те, що призначено долею, нікуди від нього не дінеться, а якщо дінеться, значить, це не доля. Він скаже своїй Близнючки, яка в черговий раз візьметься роздувати з мухи слона: «Я тебе люблю і поважаю, але утримувати не буду» – і ці слова прив’яжуть її до нього сильніше будь-яких умовлянь або навіть погроз.

Кожна жінка-Близнюки по своїй природі екстраверт, їй дуже важливо наявність кола спілкування, якому вона може віддавати свою б’є через край енергію. І якщо чоловік-Водолій не зможе влитися в нього, залишаючись на периферії як «надійний тил», рано чи пізно настане момент, коли він втомиться від її активності. Якщо він буде спостерігати, як його кохана цвіте і пахне, але не для нього, а для інших, його любовний запал зникне, залишивши лише флер прихильності.

Витрачаючи свою енергію на інших, дівчина-Близнючка може захопитися і не помітити, як її чоловік віддаляється від неї. Він прощає їй багато її дрібні недоліки, однак неуважність до своєї персони дуже образить його. І як би вона потім не намагалася знову заманити його в павутину своєї ніжності, їх любовний вогнище охолоне. Тому головна порада для жінки-Близнюки: не можна будувати власний імідж у соціумі на шкоду відносинам.

Ну а чоловікові-Водолію можна порадити контролювати свою другу половинку менш явно. Він не Отелло, але періодично в ньому прокидається затятий власницький інстинкт. З самого початку їхнього роману він ставить Близнючку перед фактом: у відносинах він не стерпить брехні, якою б вона не була невинною. Але Меркурій, який управляє характером всіх, хто народився під знаком Близнюків, дуже лукавий бог. Близнючка вважає, що недоговорювати-не значить обманювати, а ось Водолій вважає навпаки.

Він може бути дуже точним у своїх підозрах, намагаючись розгледіти обман там, де його немає. Його партнерка-Близнюки спочатку сприймає це з поблажливістю і навіть радіє ревнощів чоловіка – адже, на її думку, це доказ його глибокої прихильності до неї. Але вплив Урану на характер Водолія нерідко призводить до гіперболізації деяких якостей, і якщо його ревнощі стає патологічною, з цим стає дуже важко жити.

Стосунки чоловіка Водолія і жінки Близнюків, безсумнівно, є дуже перспективними і добре розвиваються. Спокою в такому союзі очікувати не доводиться, але партнери легко знайдуть спільну мову, зрозуміють один одного. Це – один з тих рідкісних спілок, у якому любовні стосунки стають ще й дружніми, партнерськими, дозволяючи чоловікові Водолію і жінці Близнюкам успішно створювати власний бізнес або працювати в одній професійній галузі.

Сварки і спалахи невдоволення, які так лякають і руйнують інші пари, в цьому союзі є стимулюючим чинником, який змушує чоловіка Водолія і жінку Близнюків не зупинятися на місці, рухатися вперед, розвиватися. У певному сенсі, конфлікти в цій парі стають умовно-бажаними, тому що дозволяють до межі загострити увагу, рішучість і впевненість у собі кожного партнера. Крім того, чоловік Водолій і жінка Близнюки схожі один одному за духом – вони легкі на підйом, не люблять консерватизму і стримуючих факторів у житті, легко навчаються нового і прагнуть до постійного оновлення свого життя.

Еволюція їх життя завжди буде рухатися вперед, і з цієї точки зору союз чоловіка Водолія і жінки Близнюків є одним з найбільш вдалих для них обох. З іншого боку, обом нашим героям доведеться добре попрацювати, перш ніж їх ставлення один до одного придбає необхідну тонку ограновування. Оскільки і він, і вона неодмінно спробувати нові враження в інших романах і любовних зв’язках, інші зодіакальні поєднання часто терплять крах через такого вільного погляду на любов. Але в цьому союзі чоловік Водолій і жінка Близнюки добре розуміють один одного, і кожен готовий дати партнеру необхідну ступінь свободи, щоб відносини не стали банальними і нецікавими.

До речі, за іронією долі саме в цих відносинах обом партнерам найменше захочеться змінювати, тому що обидва вони легко змінюються, і кожен день представляють один для одного абсолютно нові типажі. Ці відносини, які з легким серцем можна назвати ідеальними, можуть потерпіти крах через різного розуміння обома партнерами поняття правди. Чоловік Водолій, зі своїм складним ставленням до мрій, схильністю до фантазування, все ж віддає перевагу прямоту у відносинах, істину, і завжди намагається її знайти і затвердити. Жінка Близнюки схильна брехати. Для неї правда – це щось, завжди грубе і непріукрашенное, а вона ж звикла прикрашати своє життя, навіть, якщо це – брехня і фальшиві емоції. Якщо брехня партнерки буде постійною, чоловік Водолій може не винести її напору, і просто піде.

не Можна судити про союз чоловіка Водолія і жінки Близнюків із звичайної позиції, адже їхні стосунки не піддаються ніякій логіці. Вони обидва можуть прощати один одному гучні провали і помилки, і розлучатися з-за якоїсь дрібниці. Але те, що лежить на поверхні цих відносин – тільки верхівка айсберга, основна ж не доступно нікому, найчастіше – їм самим теж. Ці цікаві взаємини будуть продовжуватися до тих пір, поки вони мають бажання відкривати таємниці душі. На щастя, наші герої частіше розуміють, що не розуміють один одного – в цьому і полягає секрет їхнього довголіття у шлюбі.


Залишити відгук