Чоловік Водолій і Жінка Козеріг — Сумісність

Любов завжди опікуються Вищі сили. Але як бути у випадку Водолія і Козерога: покровитель Козерога – благовидний бородатий старий, мудрий, але строгий Сатурн, сповнений почуття власної гідності. А у Водолія – Нептун, изрекающий загадки гучним голосом, метає блискавки з очей, із дзиґою в руках і квітами в пишною гривою волосся. Уявляєте парочку таких «вищих сил»? Як вона буде зберігати любов чоловіка Водолія і жінки Козерога? І все ж – ніхто не може сказати, що істинна Любов між ними неможлива.

Дуже юну Козерожку Водолейские манери та стиль одягу можуть відштовхнути. Так що роман, швидше за все, стане можливим у більш зрілому віці: Козерожка, чим старше, тим терпиміше до недотримання формальних пристойності і людям з дивацтвами. А що ексцентричний Водолій часто виглядає дивним – це м’яко сказано! Але є одна властивість характеру жінки Козерога, яке може прийти їм на допомогу: пам’ятаєте казку про червону квіточку, де красуня закохалася в чудовисько?

Красуня точно була Козерогом. Бо тільки Козероги володіють даром чарівного ясновидіння: вгадувати прекрасного принца в чудовисько або красуню – в зеленій жабі. Дівчину Козерога може не налякати марсіанський костюм Водолія або його різні туфлі, якщо він переконає її в щирості й силі своїх почуттів.

Діти Сатурна народжуються глибокими старичками, життя Козерожки тече в зворотному напрямку: від обтяженої суворої мудрістю старості до веселощів і безтурботності дитинства. Водолії ж проходять свій життєвий шлях у звичайному порядку (наскільки це для них взагалі можливо). Тому, якщо жінка Козеріг і чоловік Водолій зустрінуться в зрілі роки, шансів на щасливий шлюб у них набагато більше. До того ж, сексуальність жінки Козерога прокидається досить пізно.

І все одно, розбіжностей не уникнути. Якщо вони зможуть домовитися з питань її зайвої прихильності до родичів і його звички заводити купу друзів – залишаться сущі дрібниці. Лише викорінити звички Водолія зразок прогулянок в негліже під місяцем і прослуховування духового оркестру в міському саду, коли оркестру, насправді, ніякого і немає, а музика вищих сфер звучить тільки у нього в вухах. Так, вони такі, Водолії! Якщо здивована Козерожка заявить: «Та що ви кажете, я такого за ним ніколи не помічала», то це означає тільки одне: час не настав. І Водолій її ще здивує!

Дотримання зовнішніх пристойностей для Водоліїв не найголовніше в житті (на відміну від Козерогів). Їх більше хвилюють глобальні питання життя і смерті, шляхів розвитку людства, контактів з інопланетним розумом. Тому життя з Козерогами для них стає благом: повинен же хтось думати про оплату рахунків і ремонті даху в будинку! Але вона зможе його зрозуміти. У неї самої в голові бродять ідеї і думки, зовсім не схожі на загальноприйняті. Тільки розсудлива Козерожка завжди тримає їх при собі (щоб не порушувати пристойності), а йому – чхати, поважають його сусіди чи ні.

Основою для цього союзу буде здатність Водолія підтримувати, в першу чергу, інтелектуальну зацікавленість. Для нього, що належить до стихії Повітря, любов починається з інтелекту. А ось для земної жінки Козерога основа любові – стабільність у сфері емоцій. На жаль, тут їй буде складно: Водолій не стабільний, мінливий і забудькувата. Іноді вона буде ревнувати, приймаючи його нового друга жіночої статі за кохану. Ні! Це не так. До того ж, треба врахувати: поняття дружби у Водоліїв розмиті і не схожі на загальноприйняті. Він і тітку-контролера в електричці, бачену один раз, може запросто назвати подружкою.

Чоловіка Водолія і жінку Козерога об’єднує любов будувати плани. Але якщо плани Козерожки ґрунтуються на фактах, то його – 50 на 50: на першу половину – строго вивірені посили реальності, на іншу – геніальні прозріння, що не мають ніякої основи. Так вони і живуть… Але якщо вона спробує хоч трошки полюбити його друзів, і буде час від часу нагадувати, що вони одружені (він іноді забуває, що шлюб – це на все життя) – то у неї буде самий відданий чоловік на світі. А у нього – затишний будинок і стабільність.

Стосунки чоловіка Водолія і жінки Козерога кілька ілюзорні, як би відірвані від реальності. Як показує практика життя – ці партнери будуть «відірваними» також і один від одного, часто являючи собою два самотності, з якихось причин опинилися на одній території. Їм дуже складно знайти спільну мову, хоча в деяких ситуаціях вони будуть демонструвати завидну єдність поглядів і вчинків.

Чоловік Водолій і жінка Козеріг легко очаруются один одним, хоча вже через невеликий проміжок часу це чарівність може змінитися взаємним розчаруванням. Партнери ведуть подвійну гру, назовні вони одні, а в душі – зовсім інші. Чоловік Водолій, який чекає від своєї обраниця постійності і стабільності, з подивом виявить, що вона дуже хитра, підступна і непостійна у поглядах.

Жінка Козеріг легко пристосовується до зовнішніх обставин, і тривалий час може ніяк не виявляти свого істинного характеру. Чоловік Водолій, який захоче дізнатися свою обраницю краще, так і не зможе проникнути в таємниці її душі. Ексцентричність партнера, в свою чергу, буде турбувати жінку Козерога. Вона в глибині душі дуже сподівається, що він буде належати лише їй і сім’ї, намагаючись назавжди прив’язати його до побуті, домашнім зобов’язаннями, отримавши, таким чином, повну свободу для себе.

У цій ситуації в родині буде відбуватися постійне «перетягування каната» відносин – навіть якщо зовні все виглядатиме спокійно, чинно і благородно. Чи можна чоловікові Водолію і жінці Козерогові зберегти мир в парі? Звичайно, можна – і це доводять численні подібні союзи, мають пристойний стаж спільного життя. Чоловік Водолій дуже легкий на підйом. У нього багато ідей і мрій, але він рідко піклується про те, щоб частина з них втілити в життя, якщо у нього на це немає певного серйозного приводу. Ця людина завжди уникає чіткої структури, впорядкованості або конкретних зобов’язань, воліючи «вільне плавання» і творчість.

Чоловік Водолій із задоволенням приймає у своє життя зміни, але при цьому він намагається зберегти закритим і стабільним свій внутрішній світ. Жінка Козеріг завжди дуже серйозна і зосереджена, хоча вона володіє прекрасним м’яким почуттям гумору. Вона ніяк не може прийняти того факту, що її обранець відмовляється від обов’язків і правил. У що б то не стало, жінка Козеріг намагатиметься прив’язати до себе обранця, приборкати його неприборканий норов, і для цього буде вдаватися і до хитрих маневрів, і до відкритого тиску.

Саме на цьому грунті виникають конфлікти, які в найкоротші строки можуть довести пару до розлучення. Однак, якщо до врівноваженою розумності жінки Козерога додати завзятий, зухвалий оптимізм чоловіка Водолія, то вийде прекрасний інструмент, здатний розкривати майбутнє легко, як консервні банки. Чудеса, обіцяні і побачені партнером, жінка Козеріг буде самим чудовим чином охороняти і примножувати, ні на хвилину не послаблюючи своїх дій.

Виходом із кризових ситуацій у стосунках чоловіка Водолія і жінки Козерога може бути їх гарне почуття гумору – партнери будуть просто жартувати один над одним, згладжуючи гострі кути у відносинах. Вони повинні бути турботливими і терплячими один до одного, щоб не втратити те істинно цінне призначення своїх відносин, яке їм даровано самою долею.


Залишити відгук