Чоловік Водолій і Жінка Рак — Сумісність

Якщо хтось скаже, що в цих знаків Зодіаку немає нічого спільного – він помиляється. У них дуже багато спільного! Головне, вони, як би це сказати… однаково дивні. Цим все сказано. Вони обидва непередбачувані. Правда, перепади настрою Раку можна хоч якось співвіднести з фазами Місяця. А Водолій знаходиться під заступництвом загадкового Урану. Хто може знати, які і коли гелієво-водневі урагани і грози вирують на цій гігантській сьомий планеті! Правда, сам Водолій не вважає себе незвичайною. А якщо раптом він не співпадає з реальністю, то вперто думає: це Світ іде не в ногу і навіжений, а він, Водолій, зразок нормальності.

Жінці Крабові Водонос здається незбагненним створенням (що не дивно), так як є для неї восьмим Будинком. Чоловік Водолій вважає Місячну жінку вельми корисною в практичних питаннях (вона для нього – шостий астрологічний Будинок). Ще він дуже любить жартувати над нею (ну, подобається дивитися, як вона реагує!). У цієї пари виходить дружити і співпрацювати. А більш близькі стосунки вражають, на перший погляд, своєю непередбачуваністю.

Є один вірний спосіб розлучитися з Водолієм: запитати мимохідь, куди він подів решту з булочної. І додати, що ввечері він повинен бути вдома рівно о 18.45. Такого замаху на свободу особистості Водолій не витримає. Хоча, взагалі-то, він любить, щоб про нього подбали, але без фанатизму. І ніяких звітів і обмежень! Йому в будь-якому віці потрібна ніжна, всепрощающая матуся. Вітряний Водолій може піти, грюкнути дверима і заявитися тільки через місяць, коли захоче грибного супу і не зможе знайти квитанцію з хімчистки. Прийде, наче не він розбив серця бідному Крабику, та ще звинуватить її у всьому:

Ти винна, що я полюбив твій грибний суп! Я відчував страшний дискомфорт без нього. Мені довелося з-за цього повернутися. І навіщо, скажи на милість, треба було привчати мене носити речі в хімчистку? Як мені тепер жити накажеш?

Водолій непрактичний, не ходить прямими шляхами, втрачає речі і не вміє планувати фінанси. Хоча заробляє в союзі Водолій-Рак саме він, а Рак планує, направляє і розпоряджається грошима. (Детальніше про ставлення Раку до грошей і кар’єрі) Їх сексуальне тяжіння – щось особливе і неймовірне. Чоловічому знаку Водолія протегує «чоловіча» планета Уран. Його магнітом тягне до жіночною Місяці, він вважає Місячну діву надзвичайно сексуальною! Такою нищівною ніжності Водолій не пізнає більше ні з ким. А Місячна діва ні з ким більше не зазнає такої магнетичної, як місячне мана, пристрасті, яку в неї будить Водонос.

Можливо, з віком Водолій стане стриманіше, і менше буде влаштовувати «сюрпризів», від яких Рак не знає, не то плакати, чи то сміятися. Але частіше, все-таки, жінка-Рак сміється. Її почуття гумору – одне з якостей, що просто зачаровує Водолія. Навіть якщо він покидає її (так, він – вітрогон), в його вухах дзвенить її срібний сміх, і він пам’ятає її все життя.

Жінки Раку, що зважилася на союз з Водолієм, треба чітко усвідомлювати: він ніколи не стане «як всі». Речових доказів любові і подарунків від нього теж не дочекатися. Любов Водолія виражається в іншому, нематеріальних та нематеріальних сферах; він уміє відкривати двері в майбутнє і дарувати зірки з неба. Рідкісний дар, між іншим!

Обидва партнера схильні ідеалізувати і переоцінювати характер один одного, але, між тим, союз чоловіка Водолія і жінки Раку може бути дуже цікавим і сприятливим. Поєднання в ньому двох стихій – Повітря і Води – показує видимі відмінності партнерів, але, разом з тим, вони не схильні суперечити один одному. Відмінності характерів цих двох дозволяє їм успішно доповнювати один одного – як в сімейному житті і спілкуванні, так і в професійній сфері, творчості чи бізнесі.

Чоловік Водолій і жінка Рак – вільні художники, які сходяться один з одним на ґрунті однакових поглядів на життя. Вони терпіти не можуть прихильності, зобов’язання або рутину, і всіма силами прагнуть прикрасити своє життя, зробити її набагато яскравіше і цікавіше. Політ мрій чоловіка Водолія так зачарує його супутницю, що вона несподівано для себе відкриє нові горизонти, до яких спрямується всією душею. Жінка Рак більш обережна і прагматична, ніж її обранець. Вона більше за нього переймається матеріальним становищем сім’ї, турбується про фінансові заощадження на майбутнє, створення міцної і стабільної бази цих відносин.

Іноді у партнера буде виникати бажання назвати свою супутницю надто прагматичною або меркантильною, хоча це неправда – жінка Рак намагається тільки знайти упевненість і стабільність в житті, не ставлячи матеріальні цінності в главу кута. Чоловік Водолій, прагнучи до незалежності і свободи, буде топтати ті правила, які його партнерка намагається встановити в сім’ї. Це протиборство з часом може призвести до конфліктів, хоча партнери віддають перевагу всі непорозуміння вирішувати мирним шляхом, не доводячи справу до сімейних чвар.

Чоловік Водолій не хоче бути прив’язаним до сім’ї – він вважає себе «людиною світу», і поспішає приносити користь і радість всім оточуючим людям. Жінка Рак іноді буде звинувачувати його в надмірній легковажності, повній відсутності уваги і почуттів з його боку, але ці звинувачення не мають під собою ґрунту – партнер завжди дуже любить свою родину, але намагається вивести всіх у великий світ. Його любов виражається в тому, що він відкриває двері в майбутнє, дарує улюбленої ідеї і мрії. Чоловік Водолій щиро дивується, коли його звинувачують у бездушності – як же, а «Кохана, я подарую тобі цю зірку?!»

Стосунки чоловіка Водолія і жінки Раку схожі на вічні випробування один одного, експерименти і ребуси. Партнери то будуть сходитися в любовному пориві, то розходитися, ображаючись один на одного – і ця гра може тривати роками, поки почуття, дійсно, не вичерпаються. Порятунок стосунків чоловіка Водолія і жінки Раку – у цілях, які пара має перед собою ставити, а також у правильному розподілі ролей. Якщо партнер може подбати про нові ідеї і напрямках, то його супутниця стане тим стабілізуючим фактором, який додасть повітряним конструкцій особливу стійкість і практичність. Гроші в цій родині заробляє чоловік Водолій, але зберігає і примножує їх – жінка Рак.


Залишити відгук