Чоловік Водолій і Жінка Овен — Сумісність

Союз чоловіка Водолія і дівчата Овна – казковий і божевільний. Ще б пак, чого можна чекати від двох ненормальних – необачного у своїх поспішних рішеннях Овна і дивакуватого, не від світу цього, мудреця Водолія? Але ось що дивно, недоступне розумінню і гідно захоплення: їх спільно збудовані повітряні замки міцніші і надійніші кам’яних стін.

Вони живуть наввипередки, обганяючи час: дівчині Овну вчорашній день нецікавий, для неї є тільки тут і зараз. А чоловік Водолій випереджає навіть торопыжку-Овечку; понеділок ще не закінчився, а він вже думкою і мрією у вівторок, якщо навіть не суботи. Обидва обожнюють бути в гущі подій з тією лише різницею, що Овен хоче стати центром загальної уваги, а мета Водолія – присутність, він лише спостерігає за кипінням і бурлінням пристрастей.

Вони не будуть заважати один одному жити, як подобатися кожному. Дівчина Овен може спокійно бігати на дівочі вечірки, поки Водолій в колі однодумців стане розмірковувати про долі світу або про здоров’я нації. Щоправда, ліки від кашлю для неї він знову забуде купити. Для Водолія загальне важливіше приватного, це не прояв егоїзму, а, скоріше, прояв широти поглядів. Сперечатися з ним або переконувати – тяжка праця; адже він вибрав дівчину Овна саме тому, що вирішив: у них так схожі характери та інтереси, що вона не буде його переробляти.

Даремно сподівався! Дівчина Овен буде боротися з водолейским впертістю. І досить успішно – ще б пак, під гуркіт військових барабанів її планети-покровителя, войовничого Марса. Для Марса в цьому союзі багато роботи: він буде воювати з непередбачуваністю Водолія, його дивацтвами, що межують з ексцентричністю, його черствістю по відношенню до близьких. Інший би втік від такої подруги, не витримавши марсіанського напору; але Водолія благословляє терпінням Уран (вірніше, терпимістю). Мало хто витримає крик:

Ти справжній садист! – з-за того, що він не перевів бабусю через дорогу.

Є один маленький секрет, крихітний ключик сімейного щастя для Водолія і Овна: дівчина Овен повинна знати, що коли її ненаглядний Водолій нестримно веселий, це означає, що печаль оволоділа його серцем. І навпаки: якщо він похмурий і задумливий – все просто чудово! Тому, коли він буде прикидатися байдужим (хоча насправді вмирає від любові), вона підтримає правила гри, розуміючи, що це чергові водолейские трюки. Овни і самі обожнюють азартні ігри і вміють у них пограти (але терпіти не можуть програвати).

Що буває, коли стикаються чоловічі планети з серйозними характерами, такі, як її Марс і його – Уран? Зрозуміло, що продукт у результаті буде один: гримуча суміш. Овни – Кардинальний знак, що означає лідерство. Водолій – упертий, самий впертий знак зодіаку! Вона – пристрасна і енергійна, а він більше любить споглядати і вивчати, ніж діяти. В цьому союзі визначальне початок належить їй.

Хоча, є деякі моменти, з якими дівчині Овну доведеться змиритися: друзі. Так, їх у Водолія багато. Він буде віддавати їм весь вільний час. І не вільний теж. Ревнивець Овен знайде масу приводів поревнувати! Але в цьому випадку Водолій не поступиться. Їй доведеться або грюкнути дверима, або зрозуміти: вона не замінить для нього весь світ. Якщо він доріг їй, треба прийняти Водолія разом з його друзями, навіть якщо деякі з них їй неприємні.

Цілком можливо, що фізична близькість допоможе їм домовитися раз і назавжди. Її гаряча, щира пристрасність може пробудити в ньому небачені глибини ніжності. І тоді її бойові барабани зазвучать не войовниче, а в такт ніжним флейт любові.

Союз чоловіка Водолія і жінки Овна може стати майже ідеальним для них обох, якщо партнери переймуться повагою один до одного. Вони – яскраві особистості, і ареною їх становлення часом є цілий світ. Вони не будуть впадати в крайнощі – їх відносини служать зразком умиротворення і взаєморозуміння. Але, між тим, партнерам буде зовсім не зайвим звернути увагу на свої власні амбіції, щоб ті не завадили благополучному існуванню пари.

Чоловік Водолій завжди відкритий цілого світу. Він легко спілкується і має багато друзів, у компанії він завжди заводила і балагур. Чоловік Водолій легко погоджується на авантюри, хоча вміє чітко визначати для себе межу дозволеного, не переступаючи через неї. Він не прагнути зневажати суспільні закони і порядок, хоча особливого прагнення жити за статутом або правилами наго немає – його душа прагне до вільного польоту, адже по натурі він – « вільний художник».

У своїй партнерці чоловік Водолій поважає прагнення до незалежності, самостійності і яскраву особистість, він ні за що не стане порушувати межі її власного особистого світу, якщо тільки вона сама цього не захоче. Жінка Овен, яскрава, приваблива, енергійна, буде зачарована харизмою свого партнера. Її життя стане зовсім іншою, коли вона, захоплена його ідеями, відкриє для себе нові горизонти і можливості. Вони можуть задумати спільний бізнес, пуститися у вільне творчість або організувати дизайнерське підприємство – все буде втілюватися в життя найкращим чином.

Якщо жінка Овен не буде занадто авторитарно тиснути на свого партнера, і залишить за ним право на особисті секрети, він віддячить свою кохану щирою відданістю і вірністю. Чоловік Водолій, натхненний енергійністю своєї обраниці, відправиться на подвиги в ім’я неї — він може зробити великий прорив у творчості, створити геніальний твір або зробити відкриття в науці. Жінка Овен дуже мудрий чоловік, буде спрямовувати рух свого чоловіка, але сама залишиться в його тіні, входячи в роль «сірого кардинала». Якщо в інших зодіакальних поєднаннях і чоловік Водолій, і жінка Овен були б задоволені таким розкладом, то в союзі один з одним вони погодяться з логічністю і довершеністю своїх ролей, що дозволяють їм разом побудувати щастя.

Такі піднесені відносини чоловіка Водолія і жінки Овна може згубити тільки рутина побуту. Якщо всі проблеми і цілі, які стоять перед цією парою, поступово перейдуть у площину простого накопичення матеріальних благ та облаштування сімейного гніздечка, то і відносини, так поетично починалися, поступово зійдуть на «ні». Цій парі необхідні високі цілі, ідеали, які змушують їх іти за собою, удосконалюватися. У створенні нових ідей велика роль жінки Овен – вона може буквально «окрилити» свого супутника, поділившись з ним перспективними думками. Чоловік Водолій, в свою чергу, повинен подбати про матеріальної стабільності сім’ї, адже навіть для дуже повітряних конструкцій потрібна міцна і стабільна база.


Залишити відгук