Чоловік Водолій і Жінка Водолій — Сумісність

Парочка закоханих Водоліїв являє собою щось, абсолютно не вписується в нормальний плин життя. Один Водолій – це приголомшливий геній або чарівний божевільний. Але коли їх двоє – всі якості зводяться в квадрат! Під цим знаком народилися Крістіан Діор і Володимир Висоцький, велика провидиця Ванга і Григорій Распутін, Галілео Галілей і Микола Коперник, і ще безліч унікальних особистостей, що володіють даром передбачення, талантом існувати в минулому, сьогоденні і майбутньому. Плюс до всього – Водолії живуть за своїми законами і відчувають глибоку байдужість до того, «що люди говорять».

При першій зустрічі повітряні діти Урану відведуть очі і піднімуть їх до стелі – вони завжди так роблять. Потім обов’язково вивідають статус одне одного; для них священні узи шлюбу. Трошки дивно для людей, які не визнають загальноприйняті норми, але це так. Якщо один з них виявиться у шлюбі, то відносини обмежаться платонічною любов’ю. Якщо вони будуть вільні почнеться… палка дружба. Ні, звичайно, стосунки закоханих Водоліїв далекі від братських, але їх поняття любові і дружби лежить за межами розуміння звичайних людей. За великим рахунком, ерогенна точка Водоліїв – це мозок. У них загадковим чином виходить любити (в першу чергу) саме мізками.

Вони так схожі, так чудово не заважають один одному жити! Девіз цього знака Зодіаку: живи сам, як тобі подобається, і не заважай жити іншим – у цьому союзі здійснюється на сто відсотків. Але такий збіг поглядів не означає, що закохані (або, все ж, друзі?) відразу побіжать в ЗАГС. Немає. Вони пред’являть один одному мільйон вимог: вишуканих, витончених і витончених. І якщо кожен здасть іспит на вісім з плюсом за п’ятибальною системою, вони зважаться на офіційні відносини.

Можливо, у цієї пари виникнуть проблеми в інтимній сфері. Є у Водоліїв одна характерна особливість: іноді бажання спалахує раптом, моментально, і вимагає такого ж моментального задоволення. Все добре, але от біда: на кухні п’ють чай нові подруги, в спальні восьму тиждень живе старовинний друг, у ванній приймає душ випадковий знайомий, а в передпокої тільки що прийшли і роздягаються гості.. Питання «де?!» у парочки Водоліїв, з їх прихильністю до друзів, постає дуже часто. Коли в одному будинку живуть два Водолія, то він перетворюється на заїжджий двір.

Водоліям може заважати в спільному житті завзятість. Завзятість – це якість, яка в три рази крутіше впертості. Наприклад, якщо обидва хочуть спати з лівої сторони ліжка, це стає нерозв’язною проблемою. А з урахуванням того, що Водоліями управляє Уран, причини для завзятості можуть набувати витончені і непередбачувані форми. Наприклад, бажання чоловіка Водолія прогулювати свого пітона на повідку. Не питайте, як та навіщо; це ж Водолій…

Єдина можливість мирного співіснування – загальні цілі: просвітницька або місіонерська діяльність, наукові дослідження тощо Ідеально, якщо обоє з подружжя забажають одного і того ж: вигулювати пітона на повідку або писати науковий трактат. Будьте впевнені, що вони досягнуть видатних результатів у будь-яких своїх починаннях.

Водолії іноді погано впливають один на одного: стають ще більш ексцентричними, забудькуватими, нетерпимими до тих, хто не згоден з їх думкою. Але зате вони щасливі! За великим рахунком, хто визначив, що для них погано, а що добре? – Вирішувати тільки їм. І все ж, подібний довгостроковий і щасливий союз не часто зустрічається. Два свободолюбного, кожен зі своїми фантазіями і примхами, важко уживаються. Але, напевно, так і має бути: у природі все прекрасне і дивовижне зустрічається вкрай рідко.

Одним зіркам відомо, чому партнери, що належать одному зодіакальному сузір’ю за датою народження, в одних випадках ідеально підходять один одному, а в інших – є антагоністами один одного. Як би там не було, а якщо чоловікові Водолію і жінці Водолію судилося зустрітися і полюбити один одного, вони повинні зробити все, від них залежне, щоб ці відносини стали продуктивними і щасливими.

Як ми вже сказали, чоловік Водолій і жінка Водолій дуже рідко заводять стосунки і вступають у шлюб. У більшості випадків, такий союз підтримують істинно дружні відносини, які засновані на рівноправності і взаєморозуміння. Обидва партнера чудово обізнані про переваги і недоліки один одного, тому що самі є дзеркальним відображенням свого партнера. Добре це, чи погано – покаже час, а на початку відносин це потрібно приймати за безумовний плюс, що дає кожному з пари багато переваги в пізнанні душі обранця.

Товариськість двох Водоліїв дозволить їм встановити максимальну кількість контактів з друзями один одного. Їм не буде нудно і самотньо, тому що партнери з задоволенням будуть відвідувати вечірки і громадські заходи. Обидва Водолія чудово відчувають настрій один одного, знають особливості душевних поривів і потенціал інтелекту, тому легко знайдуть спільні теми для бесід або спорів. Водолій – зразок волелюбності і незалежності, і тому обидва партнери будуть прагнути до свободи, охоче надаючи іншому таку ж можливість.

Перші вісники конфліктів можуть з’явитися у фінансовій сфері. Обидва Водолія дуже легковажно відносяться до фінансових витрат, і тому будуть відчувати постійну нестачу грошей, викликаний неправильним господарюванням і креном балансу. Так як в глибині душі Водолій тяжіє до створення стабільного тилу, обидва партнери будуть звинувачувати один одного у відсутності стабільності, не помічаючи власних деструктивних дій. Хоча суперечки на тему фінансів можуть виникнути вже у Водоліїв зі стажем, молода ж пара навіть не помітить незручностей у своєму житті, тому що постійно дивиться за обрій, але не собі під ноги.

Кожен з партнерів схильний вважати, що він виконує якусь велику місію, і кожен день продукує для себе нові ідеї та думки. Ця сім’я може нагадувати клуб мудреців і експериментаторів, які будуть захоплено розповідати один одному про своїх власних відкриттях і досягненнях, і при цьому абсолютно не звертати уваги на перемоги іншої людини. Якщо партнери не знайдуть точок зіткнення один з одним, їх відносини все менше і менше будуть нагадувати подружні – вони будуть двома одиночествами, волею доль ув’язненими в загальний простір.

Результат стосунків чоловіка Водолія і жінки Водолія не береться передбачити ніхто, навіть зірки. Але одне зрозуміло – кожен з них розуміє іншого, як себе самого, і при загальних інтелектуальних або гуманітарних цілях вони утворюють завидну сильне єдність, яке принесе їм успіх, і разом з ним – щастя.


Залишити відгук