Чоловік Водолій

Чоловік-Водолій відчуває себе самотнім практично завжди. Йому властиво себе жаліти, сумувати про те, що його ніхто не розуміє. У теж час на людях він веселий, легкий, не викликає антипатії, не скандальний. Чоловікові-Водолію важко налаштуватися на досягнення однієї мети, тому в життя його плани мінливі, результати не завжди задовільні. Натура Водолія непередбачувана, можливі несподівані вчинки любові, він здатний вступити в небезпечні авантюри. До питання шлюбу, відноситься прохолодно, йому важко зважитися. Часто діють під тиском, або від втоми і невизначеності, або на емоціях.

Для створення міцних сімейних відносин з чоловіком-Водолієм, жінка повинна бути, перш за все, йому другом. Для нього цінні саме якості відданості, жертовності. Йому потрібна людина, здатна слухати, вникати і брати участь в його житті, тільки така жінка підійде йому на роль дружини. Краса, близькість та інше, все це для чоловіків-Водоліїв важливо, але не першочергово. Чоловік-Водолій не домосід, любить розвиватися, постійно чогось навчається і пізнавати. Він часто в поїздках і подорожах. З ним цікаво розмовляти, у нього живий і ясний розум, він легко ставиться до порушення різних правил, законів, моралі.

Його жінка, повинна повністю в ньому «розчинитися», ділити з ним його засмучення, перемоги, втішати і всіляко опікувати. Цінує жінок, які вміють обходиться без скандалів і істерик, які будують свої вимоги конструктивно, зрозуміло і доступно для здійснення. Водолія приваблюють жінки товариські, відкриті, але з таємницею, загадкою. Як усі чоловіки, так і Водолій не виняток, хоче бачити поруч розумну, скромну, життєрадісну, чуттєву дівчину.

Не слід провокувати Водолія, спеціально викликати ревнощі, розігрувати драми, все це лякає і обтяжує чоловіка. Йому не властива відповідальність, він не стане розбиратися у важких і складних тонкощі душі жінки. У відносинах чесний, втративши інтерес, прямо скаже своїй партнерці все як є і зникне. Брак гармонії в стосунках, постійне зневіру і несхвальні слова в адресу Водолія, лише прискорять розрив.

Чоловік-Водолій не вміє фальшивити, прикинуться, накопичувати образи. В інтимному житті чуттєвість Водолія дещо спокійніше, темперамент більш стриманий. Поєднавши свою долю з чоловіком-Водолієм, жінка відчує захист, надійного, цікавого і привабливого супутника.


Залишити відгук