Жінка Діва в Любові

Чоловіки, записуйте: жінки Діви в любові є своєрідними дівами з чистими помислами щодо любовних інтриг, так як їм не притаманне почуття кокетства і тим більше розбещеність. Не варто плекати ілюзій, що вона не володарка чоловічих сердець справа в тому, що вона не розмінюється на сумнівних кавалерів, а терпляче чекає свого єдиного. В особистому житті вони самозабвенна і вірна своєму партнеру.

Сподобатися жінці Діві не так-то просто, а будучи закоханою в вас, вона ніколи не покаже справжніх почуттів і буде тривалий час ховати ключик, від свого серця старанно заплутуючи свої сліди. І тільки найбільш наполегливі і уважні шанувальники зможуть повільно, але вірно розкрити внутрішній світ своєї обожательницы.

Найбільш сприятливі спілки:

Діва — Телець. Справа в тому, що Тельці мають властивість накопичення багатств, що так імпонує Дівам, тому розважливість даного знаку зодіаку подобається злегка скупуватій і ощадливої Діві. Діва — Рак. Цей союз прийнято вважати найбільш успішним і довговічним за рахунок того що Дівам властиво займати в сімейному житті лідируючі позиції, а Раку дана ситуація абсолютно влаштовує. Так як в сімейному житті він не звик бути главою сім’ї. Діва — Козеріг. Щастя може чекати жінку Діву в любові до Козерога. Він знаходить в тихій Діві практичного психолога, здатного допомогти йому справитися зі своїми власними емоціями, які не завжди піддаються контролю з його боку. Діву даний союз приваблює можливістю м’яко керувати і бути впевненою в сильної психологічної залежності.

На жаль, всі інші знаки зодіаку споконвічно приречені на складності в союзі з Дівою. У союзі з Водоліями, Рибами і Вагами страждаючою стороною зазвичай виступає Діва. На відміну від можливих відносин зі Стрільцями і Близнюками, так як в більшості випадків чаша переживань обрушується на голови супутників.

Самим розуміючим і довговічним спілок як це не дивно може статися у Діви з ідентичним знаком зодіаку за рахунок того, що тільки він здатний тонко відчувати перепади настрою і адекватно реагувати на її шпильки. Жінка Діва в любові з цим знаком знаходить гармонію і взаєморозуміння.

Але крім гострого стилю спілкування Дівам властиво м’яке спілкування з милими усмішками і тонкими натяками. Тому вкрай важливо для успішного союзу мати поруч із собою партнера, так тонко чувствовавшего характерні особливості, які властиві тільки людям, які народилися під знаком Діва.


Залишити відгук