День Народження 11 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Народилися 11 жовтня — великі миротворці. Наділений чарівністю і духом співробітництва, ви вмієте зробити так, щоб людям було легко з вами спілкуватися. Дар розуміння дозволяє вам примиряти суперників. Однак таке дружелюбність не означає відсутності сили. Ви володієте рішучістю та витримкою, але розумієте, що мухи на мед летять, а не на оцет, і, керуючись цим правилом, отримуєте від життя набагато більше, ніж інші.

Народжені 11 жовтня схильні виснажливим або викликаних неправильним харчуванням хвороб внаслідок малорухливого способу життя. Вони повинні звертати особливу увагу на спину і нирки, якщо їм доводиться довго сидіти, їм також потрібно щодня пити багато води. Слід остерігатися переїдання і пристрасті до тютюну, алкоголю і кави. забезпечення, пов’язані зі столом і ліжком, важливі для народжених 11 жовтня, але треба пам’ятати про ціну надмірностей. Активні, але правильно виконувані фізичні вправи надзвичайно бажані не тільки для користі здоров’ю, але і для підтримки бадьорості, сили і енергії.

Народжені 11 жовтня мають жива уява, люблять збудження, прагнуть бути в центрі подій і вважають, що повинні грати важливу соціальну роль. Проте їх часто стримує їх чуттєва природа і любов до задоволень. Для них вкрай важливо знайти своє належне місце в цьому світі, що зрозуміло, так як у народжених 11 жовтня кар’єра зазвичай знаходиться в області, багатій на труднощами. Їм іноді доводиться міняти роботу з завидною регулярністю, перш ніж вони знайдуть сферу прикладання сил, до якої краще всього пристосовані. Незалежно від кар’єри, народжені в цей день прагнуть до громадської активності, оскільки не переносять ізольованого способу життя. Їх доля тісно пов’язана з долею оточуючих, тому вони цілком впораються з роллю представника групи або окремої особи.

Знак Зодіаку 11 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до повітряним знакам, які володіють наступними якостями: інтелігентність, плюралізм, раціональність, дипломатичність, помірність.

Планета Управитель: Венера. Зумовлює чарівність, гармонія. Вплив Венери ідеально для тих хто працює в індустрії краси, менеджерів по укладанню договорів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідальна за невпевненість, а також відсутність рішучості.

11 жовтня народжуються Ваги з унікальним даром розуміння, багатою живою уявою, гострим розумом і відмінним почуттям гумору. Вони також наділені даром комунікації. Для Ваг не існує заборонених тем і закритих дверей. Вони можуть однаково продуктивно спілкуватися з асоціальними елементами і білими комірцями. Представники знаку впевнені у своїй важливої соціальної місії. Це робить їх життя наповненим змістом. Як і всі представники знаку, що народилися 11 жовтня Ваги борються за справедливість, правду, мир у всьому світі.

Народжені 11 жовтня бувають іноді навіть дуже милими і легкими у спілкуванні. Часткова невизначеність в кар’єрі або тенденція покірно миритися з тим, що підвернулася під руку, можливо, пояснюється повною відсутністю спрямованого (егоїстичного) честолюбства. Ці люди не люблять складнощів і тому можуть просто не захотіти кинути виклик труднощам. Однак бути цілком влаштованим і щасливим, мати образ життя, що дозволяє розподіляти увагу між кар’єрою, любов’ю, сім’єю, відпочинком та розвагами, — вже достатньо для самореалізації.

Народжені 11 жовтня люблять працювати з іншими, бути частиною команди. Завдяки приємному характером вони легко можуть переходити з однієї соціальної або робочого середовища в іншу. Вони відчувають себе однаково добре нагорі і в самому низу суспільства, а ті з них, хто отримав елітну освіту або має багатство, рідко бувають снобами або наполягають на своїй обраності. Народжені 11 жовтня не повинні дозволяти використовувати себе або маніпулювати собою більш енергійним, цілеспрямованим особам, які знають, чого вони хочуть, і готовим зробити все, щоб цього домогтися. Вважають, що у випадку подібних намірів народжені 11 жовтня зазвичай дають друзям і знайомим шанс виправитися.

Народженим 11 жовтня слід в такому випадку зважити свої мотиви: якщо вони діють з позиції сили, таке поступливий поведінка може бути правильним і навіть свідчити про духовне зростання, з іншого боку, якщо ця поступливість диктується мазохістськими спонуканнями, позицію треба переглянути. Коли народжені 11 жовтня дійсно задоволені тим, що мають, вони відчувають блаженство, невідоме багатьом. Відсутність проблем з поступливістю не гарантує, однак, що і в інших сферах духовного життя все настільки ж добре. Тому їм треба зібрати сили для того, щоб розібратися в собі і розвинути свою особистість, інакше неминуче почнеться застій.

Чоловік Терези — народився 11 Жовтня

Чоловіки, які народилися 11 жовтня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — гармонійний, витончений, мрійливий, привабливий. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 11 Жовтня

Жінки, чия дата народження припадає на 11 жовтня, виділяються особливими рисами: така дама — миролюбна, дипломатична, естетична, пристосовуються. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 11 Жовтня

Уяві народжених 11 жовтня, міг би позаздрити сам Леонардо да Вінчі, вони справжні мрійники, але на цьому їх потенціал не закінчується, вони завжди прагнуть втілити в реальність вигадані ними шедеври. Їх немов метеликів на яскраві вогні притягують всілякі події, вони не пробачать собі, якщо не опиняться у вирі цих подій. Це гедоністичні натури, для них задоволення відіграє, мабуть, найважливішу роль в їх існування: смачна їжа, подана, немов на стіл імператора, красиві жінки і чоловіки, висока література і музика, це те, що по-справжньому порадує цих Ваг.

Робота, народженим 11 жовтня знак зодіаку Терези, зазвичай дається легко, і вони готові звалити на свої плечі безліч завдань, але це тільки в тому випадку якщо народжені 11 жовтня дійсно люблять її. В іншому ж випадку вони знайдуть тисячі відмовок, щоб уникнути її. Перш ніж дійсно віддатися якійсь справі може пройти чимало часу. Ваги, народжені 11 жовтня, повинні бути щільно пов’язані з соціальною діяльністю, самітництво пригнічує їх.

Іноді, народжені 11 жовтня знак зодіаку Терези, бувають надмірно м’яким і милими, від чого можуть постраждати, так як відсутність внутрішнього стрижня і готовності кинути виклик долі, притягують тих людей, які раді використовувати це в своїх корисливих цілях. Тому, час від часу, слід демонструвати своє невдоволення, а не тихо мовчати про це, оскільки люди, що мають залізний характер і готові йти по головах заради досягнення своєї мети можуть неприємно вразити Вас. Не чекайте того моменту, коли доведеться тікати з поля бою, підібгавши хвіст, спробуйте зарекомендувати себе таким чином, щоб нікому не захотілося на Вас напасти.

Народжені 11 жовтня знак зодіаку Терези, можуть трансформуватися і звиватися, вони однаковим чином поводяться і на вершині соціальної драбини і в самому її низу, у них вистачає спритності вести себе з елітою таким чином, що ніхто і не помітить що ця людина з іншого прошарку суспільства. Ну, а якщо Ваги і в правду належать «вершків суспільства» ніколи не стануть демонструвати свою зверхність в колі людей, хто не досяг таких висот.

Народжені 11 листопада знак зодіаку Терези дійсно здатні бути щасливими, і якщо вже отримують того, чого хочуть, досягають певної ейфорії, яку здатний випробувати далеко не кожен. Вам потрібно не зупинятися, і не бояться кидати виклик долі, застій шкідливе для будь-якої особистості, не бійтеся битв, можливо, це здасться Вам досить захоплюючою грою.

Любов і Сумісність

Ви расцветаете в атмосфері уваги і взаємних почуттів. Оскільки ви не любите бути в самоті, близькі стосунки для вас дуже важливі. Однак ви — ідеаліст-романтик, і мало хто може відповідати вашим завищеним очікуванням. Невдалі стосунки можуть довести вас до хвороби. Якщо ж вони стають зовсім поганими, ви розриваєте їх і відправляєтеся на пошуки більш гармонійного і спокійного спілкування.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народилися 11 жовтня славляться миротворцями. Вони ненавидять конфлікти. Такі люди наділені унікальною здатністю до співпраці. Вони можуть помирити практично кого завгодно. У міжособистісних відносинах народжені 11 жовтня пропонують замість скандалу компроміс. Відмовитися у опонента шансів практично немає. Народилися 11 жовтня наділені також витримку, цілеспрямованість, силу волі. Вони до кожної ситуації підходять раціонально. Відповідно, отримують від життя часто більше, ніж хто-небудь. При цьому зусиль народилися 11 жовтня прикладають аж ніяк не допустимий максимум. Таким людям все дається порівняно легко.

Кар’єру Ваги роблять у складній сфері діяльності. Швидке і просте просування їх не приваблює. Що стосується самої сфери діяльності, Ваги тривалий час перебувають у професійному пошуку. Вони приміряють на себе різні посади, поки не знайдуть роботу, що приносить хороший дохід, моральне задоволення і суспільне визнання. Заради кар’єри представники знаку готові на багато що. Але жертвувати чим-небудь вони будуть тільки в тому випадку, якщо бачать реальні перспективи.

Здоров’я і Хвороби

Добре від природи здоров’я може підірвати гіподинамія. Малорухливий спосіб життя, доповнений незбалансованим харчуванням, може привести Ваги на лікарняне ліжко. Проблеми зі здоров’ям, як правило, накочують сніговим комом. Терезам рідко доводиться боротися з одним недугою. Найчастіше вони отримують «букет». Для збереження здоров’я Терезам, народженим 11 жовтня, рекомендується відмовитися від будь-яких надмірностей. Боротися з наслідками гіподинамії допоможе активне проведення часу. Спорт, прогулянки, пробіжки Терезам тільки на здоров’я.

Доля і Удача

В цей день народжуються пестуни долі. Вони легко йдуть по життю, удача і успіх супроводжують їм всюди. Все, за що вони беруться, напитано енергією успіху і благополуччя. Проявити себе можуть в будь-якій сфері діяльності, оточивши себе комфортом і затишком. Але вони не повинні чинити зло, зобов’язані пам’ятати про милосердя і добре ставитися до людей, пам’ятаючи, що своїм успіхом зобов’язані оточуючим.

Поради Терезам, Народженим 11 Жовтня

Терезам, народився 11 жовтня, варто уникати зацикленості на чому-небудь, будь то соціальна місія, кар’єра, турбота про здоров’я. Остерігайтеся самозадоволення, змушуйте себе ворушитися. Життя без проблем не означає, що треба жити без боротьби. Кожен день вдосконалюйте себе. Бажання — частина життя. Нехай ваші очі будуть спрямовані в небо, а ноги твердо стояти на землі. У будь-якій ситуації кличте на допомогу почуття міри.


Залишити відгук