Жінка Телець в Любові

Її партнеру пощастило: жінка Телець в любові не закатує істерик і приймає рішення обдумано, хоча в цілому вона і любить ризикувати, завдяки чому часто стає прекрасною бізнес-леді або просто успішною за життя. Особливо вона унікальна в любовних відносинах. Особливо нестандартним характером відрізняється жінка такого знака в особистому житті і в кар’єрі. Вона любить планувати своє життя, робить всі справи швидко і найчастіше успішно.

Кожна людина, яка знає хоча б одну жінку Тельця, може з упевненістю сказати, що під маскою скромною леді ховається дуже пристрасна й емоційна натура. Найчастіше у таких жінок з’являються проблеми в любові. Причина в тому, що вона надто обережно підходить до сексу, її моральні принципи не дозволяють їй пізнати справжню радість і насолоду.

Жінка, яка народилася під знаком Тельця, рідко буває романтичною, швидше навпаки, вона надто приземлена. Вона тримає себе в руках, як на роботі, так і в особистому житті. Навіть якщо вона закохується, ніколи не дозволяє собі зробити необдуманий вчинок і рідко про що жаліє.

Жінка Телець любить залицяння, з величезним задоволенням приймає компліменти, але ніколи нікому не дозволяє володіти собою повністю контролювати її. Жінка Телець рідко буває щирою, вона не викладає карти на стіл до останнього. Можливо, тому чоловікам цікаво з нею, вони намагаються її розгадати і розкусити, але у них рідко виходить.

Незважаючи на те, що жінка Телець не володіє яскравою зовнішністю, вона надовго залишається в серці і пам’яті у чоловіків завдяки своєму шарму і дивовижного шарму. Побачивши таку жінку хоча б один раз, чоловік не в силах її забути і ким-небудь замінити. Проте саме такі жінки в любові незвичайні і тому залишаються незрозумілими. Навіть, якщо жінка Телець закохана, з нею дуже складно впоратися.

Причина в тому, що вона не підкоряється жодному чоловікові, вона міцно стоїть не ногах і ніколи ні під кого не прогинається. Саме ці, на перший погляд позитивні якості можуть привести до самотності леді — Тельця або постійним невдалим шлюбам.

Незважаючи на це, якщо така жінка зможе впоратися зі своїм норовом і комплексами, що і справді захоче сім’ю, вона піде на все, щоб її зберегти. Однак обов’язковою умовою повинна бути мотивація з боку чоловіка, він повинен «носити її на руках» і всіляко заохочувати своєю увагою і любов’ю.


Залишити відгук