Жінка Скорпіон в Любові

Любов – це почуття, яке зводить з розуму за кілька секунд. Це саме стосується жінок скорпіонів. Жінки Скорпіони в любові настільки пристрасні натури, що для них любов це практично те ж саме, що і секс. Їй нецікаві прогулянки під Місяцем, якісь дрібні подарунки та сюрпризи, якщо все це не підтверджено якісним сексом. Тому жінка в особистому житті відноситься до тих людей, які сьогодні люблять, обожнюють, а завтра – ненавидять і вбивають.

В силу внутрішньої пристрасті і природної сексуальності у жінок Скорпіонів завжди багато шанувальників, кожен з яких прагне не просто пізнати силу її пристрасті, а всю її. Але не завжди чоловіки враховують той момент, що Скорпіони дуже енергетично сильні та їх пізнання може закінчитися їх виснаженням.

Жінки Скорпіони самі вибирають, кого їм любити, а кого – ні. Вони чудесним чином вміють контролювати свої високі почуття. Ці жінки досить меркантильні. Вони легко проживе в шлюбі без високого почуття, якщо там все нормально буде в ліжку.

А якщо ні – вона все одно може жити в шлюбі (за своїм причин), але вести статеве життя з іншими чоловіками. Це часто порушує її симбіоз понять про матеріальне і духовне, але вона справляється. Тому жінки Скорпіони у коханні можуть бути не просто непередбачуваними, але і реально небезпечними.

не Можна сказати, що представниці цього зодіаку ревниві. Ні! Вони просто власниці і ненавидять конкуренцію. Вони вважають себе кращими і гідними найкращого. Скорпіони постійно перебувають у пошуках свого щастя, причому за цим не здатні помічати те, що є на даний момент.

Вони можуть кинути все і втекти на інший кінець світу в пошуках додаткових утіх і сексуального задоволення. Взагалі жінки Скорпіони здатні на довгострокові і стабільні відносини. Для них це дуже важливо, тому якщо щиро любити таку жінку, вона готова робити абсолютно все для свого чоловіка.


Залишити відгук