Жінка Стрілець в Любові

Статистика стверджує, що Жінка-Стрілець нерідко слід першим романом протягом усього життя і прагнути отримати ще такої в подальшому житті. Жінка Стрілець в любові меншою мірою обтяжений сімейними путами, ніж представники цього знака зодіаку чоловічої статі, але і вона дуже високо цінує свою свободу.

через любов до свободи в особистих стосунках вона не буде терпіти чоловіка, що вимагає від неї: докладного звіту про її життя або звітувати за витрачені гроші. Подібне відношення вона розцінює не інакше, ніж посягання на її незалежність, яку вона тісно пов’язує зі своїм матеріальним благополуччям.

Всім Стрельчихам — Мисливиці, я хочу побажати щастя і щоб ваші «стріли амура» напевно попадали в задані цілі. Вона категорично відхиляє любов з представниками сильної статі молодша за віком, а всім іншим представникам сильної статі не дає спокою власними сексапільними фантазіями. Шлюб з Жінкою – Стрільцем завжди буде цікавий, веселий і неоднообразен.

Але не потрібно самовпевнено сподіватися, що жінка цього знаку весь день буде крутитися біля плити і догоджати чоловіка. Заради сім’ї така жінка роботу не кине. Для того, що б відчувати себе вільною, жінці стрільцеві необхідно жити в красивому будинку, побудованому в тихому містечку міста, щодня мати готівкою велику суму грошей і виїжджати на відпочинок за кордон. Причому, якщо чоловік не може її супроводжувати в цій поїздці, вона на цей час знайде йому заміну.

Марнотратство Стрільців жіночої статі, нерідко, приводить у відчай їхніх чоловіків. На спробу дружина ввести обмеження на її фінансові витрати, вона може вибухнути цілою тирадою на його адресу, що складається з зневажливих слів. Подібні сцени лише прискорюють неминучий розрив.

Легко переживши черговий розлучення, жінка Стрілець, «прагнучи знайти свободу», а точніше, матеріальну незалежність, знову спрямовує свої погляди на багатих чоловіків. Незабаром, вона знову виходить заміж. Справедливості заради, слід зазначити, що жінка Стрілець у любові може бути вірною і ніжною, якщо їй на життєвому шляху зустрітися гідний її чоловік. З ним вона буде їздити на рибалку, легко переносити тяготи похідного життя, і, викликати щире захоплення і заздрість його друзів.

До тих пір, поки не сталася ця доленосна зустріч, Стрілець в особі особи жіночої статі не обтяжує себе особливими моральними зв’язками. Як тільки вона опиняється за межами власного будинку, в ній одразу ж прокидається чуттєвість і сексапільність. Вона дуже легковажна і, часто, не замислюючись, вступає в статевий контакт.

Як і всі Стрільці, вона в ліжку може відчувати певний внутрішній гальмуючий фактор, зумовлений суперечністю між її сексуальним апетитом і бажанням виглядати скромною жінкою. Нейтралізувати його стримуючий вплив допомагає вживання невеликої кількості алкоголю. Жінка Стрілець в коханні і сексі відрізняється палкістю, активністю і пристрасністю, що і привертає до неї чоловіків. Вона не комплексує, і точно слід словами, котрі свідчать, що в ліжку можна все.


Залишити відгук