Жінка Риби в Любові

На радість протилежної статі, жінка Риби в любові чарівна і загадкова. Вона завжди і з усіма усміхнена, привітна і довподоби. Від неї, прямо віє шармом, який приваблює, і нікого не залишить байдужим. Це романтична і мрійлива натура. Їй хочеться завжди мати поруч опору — чоловіка. Любов у таких жінок жертовна, вони ідеалізують свого партнера.

Дуже часто такий захоплений погляд розбивається об жорстоку реальність і закінчується повним розчаруванням. Але вона володіє неперевершеною інтуїцією, яка разом з сильним характером дозволяє виплутуватися з найскладніших ситуацій. Жінка, народжена за знаком Риб, дуже віддана, особливо якщо її обранець ставиться до неї з повагою.

Це дуже чутливі і ранимі натури, нерідко у них відчувається недолік життєвої енергії і сил. Їм треба виділяти час для відпочинку, займатися мистецтвом, музикою.

Таким жінкам потрібно терплячий партнер. Він повинен буде миритися з вибуховим темпераментом коханої, і зможе протистояти з нею, коли вона почне шукати вихід у пляшці з горілкою або таблетках. Іноді їй допоможуть досить жорстокі заходи щодо приборкання її темпераменту і характеру. Може бути доведеться навіть обмежити її виходи із будинку. Їй постійно потрібно бачити і відчувати підтвердження любові.

Жінки Риби в любові меркантильні і люблять отримувати від своїх коханих дорогі подарунки. Їм весь час здається, що їх недостатньо цінують і обдаровують. Жінки Риби люблять прикрашати себе всілякими дрібничками, дрібничками, багато часу приділяє своєму зовнішньому вигляду, особливо перед виходом з дому. А ось вдома вони часом завдають собі задоволення розслабитися.

Їм імпонує, коли їх виділяють, вони просто не виносять бути на другому плані. Природний смак і почуття міри стримує їх бажання вбиратися, як новорічна ялинка. Вони люблять відчувати себе на керівних позиціях, навіть якщо це просто маленькі діти.

Тому, часто жінки Риби вибирають професії виховательок в дитячому саду або педагогів початкової школи. Там вона завжди знайде підживлення для задоволення свого прагнення бути лідером, ловити закохані і захоплені погляди.

найкращими партнерами для жінок Риб вважаються чоловіки, які народилися під знаками Діви, Скорпіона або Раку. А от з чоловіками знаків Стрільця і Близнюком відносини будуть складатися дуже складно, та і навряд чи стануть тривалими.


Залишити відгук