Жінка Ваги в Любові

Як жодна інша, жінка Ваги в любові до своєї стихії — вони просто створені для любові. При цьому вони не повинні любити, а їх. Причому не просто любити, а буквально обожнювати і звеличувати до небес. Тільки в атмосфері обожнювання жінка Ваги буде відчувати себе щасливою в особистому житті. Їй потрібно постійно відчувати захват з боку партнера, їй потрібно, щоб її розуміли без зайвих слів і натяків.

Вона готова сидіти і насолоджуватися життям, в той час як її обранець буде ламати голову над тим, як же їй догодити зараз. Але чоловікам не слід «перегинати», тому що у таких жінок завжди є властивість залишатися незадоволеними. Жінки — Терези хоч і є сімейними натурами – їм не просто догодити, і вибирають чоловіків вони собі самі. Їм потрібно відчувати чоловіче начало в чоловікові.

Взагалі жінки-Терези досить сильні натури природи, тому для них важливо, щоб поряд був такий чоловік, який буде на порядок сильніше, ніж вона сама. Інакше їй просто не буде сенсу шукати собі чоловіка для спільного життя, адже їй і в звичайному житті вистачає шанувальників.

Зазвичай ці жінки впевнені в собі і вважають себе сексуальними і сексапільними. Вони всіма силами підкреслюють свої сильні сторони, ніж підкорюють серця чоловіків і надовго залишаються в їх свідомості.

Взагалі жінки, знак зодіаку яких Ваги, дуже товариські. Можна навіть сказати, що надмірно товариські. Але жінка Ваги в любові не завжди готова багато говорити. Вона буде прислухатися до кожного слова чоловіка, намагаючись викрити його в брехні, або просто в неписьменності. Це відразу поставить крапку будь-яких відносин. Вона не прощає навіть найдрібніших помилок з боку протилежної статі. Вона – Богиня, але їй важливо, щоб поряд був хтось не такий же, а ще краще.

Перше, на що завжди звертають увагу жінки-Терези – це зовнішність. Вони просто не здатні побачити душу чоловіка, якщо спостерігають тижневу неголеність або відчувають неприємний запах. Так само для них немало важливо матеріальне становище потенційного коханого.

Керуватися тим, що з милим можна жити і в курені, жінки-Терези в любові можуть керуватися тільки в ранній юності. І то це досить рідкісні випадки. В основному вони завжди намагаються оточити себе шиком. Їм абсолютно все одно, скільки заробляє партнер! Але їм важливо, щоб чоловік витрачав на неї не менше коштів, ніж вона цього хоче.

А де чоловік буде заробляти додаткові гроші, її не цікавить. Вона готова служити опорою, бути люблячою і щиро розуміє, але це буде тільки тоді, коли вона сама відчує, що без конкретного чоловіка не уявляє життя. А для того, щоб досягти такого бажання з боку жінок-Терезів, потрібно прикладати чимало зусиль.


Залишити відгук