Жінка Лев в Любові

Леви не можуть розмінюватися на дрібниці, тому жінка Лев в любові часто стикається з проблемами реалізації. Їй складно знайти чоловіка, якому вона може підкорятися і неможливо пов’язати долю з негідних об’єктом. Їй потрібен чоловік – сильний владний багатий, але який би ставив її на п’єдестал і рахувався з її думкою. Якщо вона зв’яже долю зі слабким чоловіком і буде придушувати його, їхнє сімейне життя буде нещасливою для обох.

Тому левиця не поспішає з заміжжям. Вона ретельно вибирає, прораховуючи всі варіанти. Навіть у любові вона не може піддатися впливу почуттів. Левиця красива і знає про це. Навколо неї завжди багато шанувальників, але вона досить розбірлива у зв’язках. Той, на кого впаде її вибір, може з повним правом вважати себе обраним, адже йому дійсно вдалося пройти нелегкий відбір.

Якщо жінку, яка любить, відкинули, її злість може бути руйнівною. Вона звикла завжди домагатися свого, ніхто не може стояти у неї на шляху. Жінка Лев у любові може зіткнутися з проблемою вибору між почуттями і становищем у суспільстві. Багатьом для щастя необхідно відмовитися від марнославства.

В любові Левиця не сприймає нерішучості і сумнівів, вона наполеглива у своїх бажаннях, а апетити її великі. Незважаючи на красу і чарівність, натовпи шанувальників, у левиці спокійний темперамент. Навіть у любові вона залишається розважливою і розважливою.

Її обранець не побачить особливої пристрасті не під час флірту, ні тим більше в ліжку. У той же час фригідними їх назвати не можна. Левиці здатні отримувати задоволення від сексу, але це не є для них головним. Будь-якого партнера левиця з-за своєї розважливості і практичності розглядає як потенційного чоловіка. Це може перешкодити розвитку відносин ще на самому початку. Адже той, хто не годиться в чоловіки, може виявитися прекрасним коханцем і іншому.

Жінка Лев в любові прагне до шлюбу, але занадто довго вибирає гідну кандидатуру. Прагнення Левиці до шлюбу виправдано, оскільки вона практично створена для щасливого сімейного життя. Вона буде хорошою дружиною і чудовою матір’ю.

Враховуючи її холодність в ліжку, її чоловік при своїх перевагах має володіти ще й невисокими домаганнями в сексі, адже Левиця не потерпить зрад. Левиці можуть бути щасливі з Вагами, Близнюками, Овнами і Стрільцями. Їй не варто чекати щастя в любові і дружбі з представниками знаків Тельця і Скорпіона.


Залишити відгук