Жінка Близнюки в Любові

Закохавшись в цю товариську красуню, жінка Близнюки в любові не терплять одноманітності і посередності. Не становить винятку і любовна сфера. Якщо чоловік, який ризикнув розпочати відносини з Близнюками, не хоче її втратити відразу ж після першого побачення, йому доведеться бути винахідливим, проявити максимум фантазії, щоб завоювати таку жінку і не дати їй сумувати.

Жінка Близнюки в чоловікові насамперед помітить:

Небанальну організацію побачення: чим більше розважальних заходів чоловік придумає для неї, тим більший у нього шанс справити враження на близнюка; Неабиякі інтелектуальні здібності: допоможіть їй зі складними питаннями в кросворді або підкажіть неабияке рішення якої-небудь проблеми, яка займає її думки; Широке коло інтересів: жінка цього знаку зодіаку буде приємно здивована, якщо ви зможете підтримати розмову про літературу, неважливо, сучасної або ні, про мистецтво, а не будете постійно розмовляти про футбол і політику.

Проте всі ці поради хороші лише для початку, щоб справити перше враження і зацікавити. Саме ж складне почнеться вже потім, коли вам потрібно буде постійно знаходитися поруч з нею, але при цьому не набриднути й не дати сумувати. Інакше жінка близнюк швиденько знайде вам заміну цікавіше.

Жінка близнюк в любові, як і взагалі по життю, подібна феєрверку: постійно в русі, вибухає від найменшого приводу (а часто і без нього), занадто гучна я постійно чимось зайнята. Вона терпіти не може (та, в принципі, і не збирається!) нудьги у відносинах, і вже тим більше не збирається щодня займатися господарством. А якщо і буде, то через силу.

Найчастіше жінки-близнюки бувають одружені не по одному разу, а вже про кількість швидкоплинних романів і захоплень з тактовності краще промовчати. Це жінка, вся діяльність якої залежить від настрою, а воно, у свою чергу, — ні від чого не залежить. Просто щомиті змінюється. Однак якщо її супутник зможе підлаштуватися під цей божевільний ритм – він анітрохи не пошкодує, бо у відповідь вона зробить все, що необхідно йому.

Чоловікові, який вирішив підкорити жінку — Близнюки, слід бути готовим, що від неї можна домогтися чого завгодно, якщо знайти підхід, але тільки не стабільності! Вона обожнює подорожувати, не зможе подорожувати – почне міняти інтер’єр, не буде можливості і для цього буде змінюватися сама!

Успішний союз у жінки Близнюки в любові може скластися з Терезами, Стрільцем, Водолієм. А ось Дів і Риб краще уникати.


Залишити відгук