Жінка Козеріг в Любові

Чоловіки, майте на увазі: жінка Козеріг у любові схильна до дещо збоченого сексуальному задоволенню. Найчастіше в цей час у неї проявляється тваринна хіть, у якої геть відсутня глибина чуттєвості і вдячність партнера. В основному вона окидає чоловіків привабливими поглядами. Хоча це пояснюється досить легко, адже в глибині душі у неї присутній страх бути відкинутою.

Часто у неї присутні думки про чудовому статевому акті з чоловіком, однак вони гаснуть в той момент, коли поруч з нею знаходиться сильний чоловік. При любовних відносинах жінка козеріг дуже обачна і має багатий життєвий досвід. Якщо ж чоловік все ж хоче її роздобути, то вогонь любові необхідно розпалювати повільно і цілеспрямовано. Лише це допоможе обійти всю її захист і сором.

Жінка козеріг часто дуже любить своє тіло. Тому при дотику до нього намагайтеся не зачіпати зачіску і все це робити досить повільно і пристрасно. Жінка Козеріг у любові дуже потребує в пестощах. Тому багато чоловіків, яким потрібний тільки секс практично не мають шансів. Навіть така поведінка може дуже засмутити її. Однак для успіху в любовних справах жінку Козеріг достатньо побачити в гарному настрої.

Для багатьох з них – це щось незвичайне і часто те, що відбувається після тривалого утримання і целомудренности. Якщо ж після нього вона відчує себе обдуреною або її очікування будуть виправдані, то цього вам вже ніхто не пробачить. Ніколи не слід ставитися до жінки козерогові тільки виходячи з зовнішніх вражень, що часто вони дуже стримані і оманливі.

Якщо ж вона вам розкриється, то ви відчуєте всю її винахідливість і пристрасть. І все це неспроста, адже недоступність часто дуже подобається багатьом чоловікам. Хоча декого це і відштовхує. Тому деякі жінки Козероги дуже довгий час можуть не мати близькості з чоловіком. Адже їм потрібен той партнер, якого не влаштує відмова, і він буде домагатися її знову і знову.

Від чоловіка вона часто вимагає бути працьовитим. Так само при необхідності вона познайомить вас з необхідними людьми, які допоможуть поліпшити матеріальне становище родини. При вихованні дітей у неї дуже особливий і часто діловий підхід, при цьому у домашніх вона користується повагою.


Залишити відгук