Жінка Рак в Любові

Чоловікам варто знати, що жінка Рак у любові відрізняється дуже тонкою душевною організацією. Як правило, Ракам важлива підтримка близьких людей, проте вони є надто боязкими і сором’язливі, щоб висловлювати вголос свої почуття. Жінка-Рак не любить критику і насмішки, вона вважає, що немає нічого жахливішого цього. Тому вона буде довго зберігати болючі спогади, поки не з’явитися можливість помститися.

Ці жінки надзвичайно хазяйновиті, вони здатні докласти чимало зусиль для облаштування свого житла. Раки зазвичай не порушують грань між економією і жадібністю, але мають дуже сильну потребу збирати гроші. Однак вони можуть у виняткових випадках користуватися шопінг-терапією для лікування душевних ран.

Жінка Рак в любовних відносинах

Ці жінки ніколи не зрадять друзів і, звичайно ж, коханого чоловіка. Жінкам-Ракам буває непросто завести романтичні відносини, хоча їх скромність і співчуття надають привабливе дію на чоловіків. Ракам, за великим рахунком, потрібні тільки дві речі – любов і захищеність. Жінка-Рак ніколи не пустить чоловіка в свою спальню, якщо у неї немає впевненості в тому, що він хоче довгострокових відносин. Жінка-Рак є прототипом жінки, яка ні за що не покине свого чоловіка, нехай він буде алкоголіком або бабієм. Вона буде продовжувати героїчно нести свій хрест.

Сумісність жінки Рак з іншими знаками зодіаку

Ідеальним супутником для жінки-Раку є чоловік-Скорпіон, хоча ці партнери надзвичайно емоційні, вони чудово доповнюють один одного. Ревнощі Скорпіона може відлякувати безліч жінок, однак не жінку-Раку: в його товаристві вона відчуває себе захищеною.

Ще однією досить непоганий партією для жінки-Раку є чоловік-Риби. Про нас легкістю повертає його на землю, займається організацією його життя і таким чином реалізує свій розвинений материнський інстинкт.

Чоловік-Діва і жінка-Рак перебувають на одній хвилі, тому вони просто «приречені» на довге і щасливе спільне життя, адже вони обидва хазяйновиті, економні і люблять порядок.

Дуже вдалою комбінацією є жінка-Рак і чоловік-Рак, оскільки у них надзвичайно багато спільного, вони ніколи не сумують один з одним. У цій парі панує взаємоповагу. Небезпека може представляти тільки депресія, якщо в неї впадуть обидва партнера.

Чоловік-Телець хоч і відрізняється впертістю, але може врівноважити крихкість і ніжність жінки-Раку, тому вони чудово доповнюють один одного.

Жінка Рак в любові добре уживається з чоловіком-Левом, оскільки вважає за краще бути не лідером, а веденою. Чоловік-Овен здатний змусити її сходити з розуму – спочатку від напруження пристрастей, а потім від безгосподарності.


Залишити відгук