Жінка Овен в Любові

Волелюбна жінка Овен в любові не оцінить золотої клітки. Вона готова створити своє життя самостійно без будь-чиєї допомоги, тим більше допомоги партнера. Він їй потрібен, швидше, для повноти життя. Коли Овен закохується, це видно відразу. Жінка Овен в кохання палає, але може також швидко заспокоїться. Завоювати її важко, але якщо ви потрапили у поле зору жінки Овна, швидше за все, ви зав’язати з нею стосунки. Якщо ж ви розлучитеся, то в більшості це буде ініціатива з її боку.

Якщо в парі є жінка Овен, чекайте від неї вчинків, які відкрито говорити про любовних почуттях. Ось тільки ваші бажання і дії пройдуть практично непоміченими на тлі цих відносин. Дівчата Овни часом не помічають, чого хочуть їх половинки, дбаючи виключно про реалізацію власних планів в особистому житті. В інтимному житті все те ж саме. Тут вона «править балом». Боротися проти такого лідерства – марна трата часу. Але якщо зрозуміти суть коханки-Овна, можна отримати чимало користі для себе і в деяких випадках давати вирішувати їй, що буде далі.

Якщо вже заводити серйозні стосунки жінкам під знаком Овна, то шукати половинку виключно серед представників стихій Води і Повітря. Вони можуть витримати таку активність з боку партнерки.

Якщо вийде охмурити голову чоловікові Рибі, це буде зародження найбільш міцних і стійких відносин. Риби славляться талантом пом’якшувати удари – вони добре знімають наростаючу напругу в конфліктних ситуаціях. Вони спокійні і зможуть заразити цим спокоєм навіть саму ініціативну жінку Овна.

Більш гострі та гарячі відносини чекають зі Скорпіонами. В ліжку жінки Овни будуть повністю задоволені, адже чоловік Скорпіон в інтимному житті дуже пристрасний, що підходить по норову дівчатам.

У випадку союзу з Близнюками Овнам доведеться постійно завойовувати свою пару, але їм це буде по душі – вже така у жінок Овнів натура.

Чоловік Телець стане стіною, за якою жінка буде відчувати себе захищеною. Крім того, все, що вона не почне, знайде підтримку у Тельця, від чого її плани та ідеї будуть звершуватися, а вона – отримувати невимовне задоволення.

Категорично не варто зав’язувати стосунки з чоловіком під знаком Діви. Жінка Овен в любові з Дівою повинна бути готова до постійної ревнощів, тиску, обмеження свободи. І в такому союзі дівчата Овни перетворюються або в рабинь, яких довго і сильно переживають розставання з партнером.


Залишити відгук