День Народження 10 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Динамічні Ваги, відзначають свій день народження 10 жовтня, так само доброзичливі і привітні, як і їхні побратими по знаку Зодіаку, однак час від часу можуть проявляти наполегливість і агресивність, властива радше протилежного знаку — Овну. Поки все йде так, як вам хочеться, ви ввічливі і люб’язні, але якщо щось змінюється, ви негайно заявляєте про своє невдоволення. Природжений лідер і борець за права людини, ви твердо йдеш своїм ідеалам і переконанням. Віра в рівність і чесність, сила духу і відвага можуть захопити вас в область юриспруденції, сприяти військовій кар’єрі чи роботи у правоохоронних органах. Особливо добре вам вдається починати нові проекти та організовувати людей для реалізації своїх планів.

Народжені 10 жовтня не повинні дозволяти економності вставати на шляху захисту здоров’я. Їх часто доводиться переконувати в тому, що витрата грошей на екологічно чисті продукти, живильні добавки, клуби здоров’я, спортивне обладнання — це найкраще вкладення капіталу в їх життя. Що стосується характеру харчування, народжені в цей день зазвичай мають яскраво виражені пристрасті або, навпаки, явну нелюбов до тих або інших продуктів, що не завжди збігається з інтересами здоров’я. Їм треба включати в повсякденне меню свіжі овочі і фрукти. У світлі їх нелюбові до незвичайного в їжі рекомендується розвивати кулінарні навички, особливо в області екзотичної кухні.

Народжені 10 жовтня обережні у фінансових справах і взагалі у ділових зв’язках. Зазвичай вони вміють управлятися з грошима і вкладати їх. Гроші для них — не лише винагороду за працю, але і показник того, що їх судно не дало течу. Народжені в цей день дуже розважливі й аналитичность і з року в рік доводять своє неперевершене вміння забезпечувати процвітання власного бізнесу, сім’ї чи організації. Їх думку з питань управління можна довіряти, а оскільки збереження справи для них важливіше за все, вони зазвичай дуже надійні.

Знак Зодіаку 10 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до повітряним знакам, які характеризуються наступними якостями: дипломатичність, поміркованість, урівноваженість, плюралізм, цілеспрямованість.

Планета Управитель: Венера. Її «дари» Терезам — спокій, краса. Вплив Венери ідеально для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Несе відповідальність за сумніви у власних силах, а також відсутність бажання діяти поодинці.

Ваги сильні духом, сміливі і відважні. Вони – природжені правдолюбці. Справедливість для представників знаку понад усе. Народжені 10 жовтня Терези наділені лідерськими якостями. Вони можуть виступати організаторами різних заходів, кураторами складних проектів. Ваги чітко знають, що потрібно для реалізації їх планів. Але при цьому часто стають жертвами шахрайства. Виною всьому идеализирование людей. Представникам знаку варто пам’ятати про те, що їх ідеї справедливості близькі не всім.

Народжені 10 жовтня — саме ті, кого кличуть рятувати становище. Терпляче, але не гаючи часу, вони розчистять плутанину і все налагодять. Народжені в цей день зазвичай не тільки здатні націлитися на проблему і вирішити її (часто шляхом докорінного перетворення), але і працювати з іншими, з тим щоб проблеми не повернулися. Думаючи позитивно, вони терпіти не можуть порожні витрати, використання коштів не за призначенням та інші негативні дії, включаючи думки. Однак їх не можна назвати лицарями ідеї, якщо мати на увазі голий ентузіазм — вони скоріше тверезо дивляться на речі, особливо у справах. Що стосується приватного життя, народжені 10 жовтня можуть бути двох типів. До першого відносяться люди з емоційним складом, що відображає їх діловий підхід, — вони обережні, уникають непередбачувані і небезпечні зв’язки, нехай навіть дуже спокусливі. Це, швидше, інтровертний тип цікавиться не стільки особистими взаємовідносинами, скільки проектами, роботою, бізнесом, вважаючи, що емоції тільки відволікають. Другий тип щедрий на прихильності, необережний, іноді емоційно разбрасывающийся і навіть нерозбірливий. До нього відносяться вразливі екстраверти, наділені уявою і романтичністю.

Народжені 10 жовтня люблять робити свій будинок зручним і практичним. Незалежно від обмеженості в коштах, вони будуть прагнути створити красиву, нехай навіть скромну середовище проживання. Багаті чи бідні, вони вірять в прості радощі життя. Народжені 10 жовтня воліють займатися справами по черговості і в цьому сенсі мислять логічно. Вони ніколи не витрачають енергію даремно, тому народжені в цей день художники відомі не тільки прагненням прикрасити, але і опустити деталі. Найбільшого успіху домагаються ті з народжених 10 жовтня, хто вміє дати життя своїм грошам і правильно розподіляти ресурси. Найменш успішні, і часто найбільш нещасні, можуть бути скупі, боячись втратити те, що мають.

Народжені 10 жовтня повинні зрозуміти, що витрачати так само важливо, як і збирати, що розумне переміщення грошей робить життя яскравішим і цікавішим. Це застосовно і до їх емоційного життя. Народжені в цей день досягають більшого, якщо дають волю своїм почуттям і більше вірять коханцям і друзям. Найважливішим уроком, який вони повинні засвоїти стосовно до всіх областях життя, є те, що давати треба стільки ж, скільки береш.

Чоловік Терези — народився 10 Жовтня

Чоловіки, які відзначають день народження 10 жовтня — володіють наступними рисами: такий кавалер — витончений, неконфліктний, гармонійний, популярний. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 10 Жовтня

Жінки, що народилися 10 жовтня, не схожі на інших такими рисами: така дама — пристосовуються, чаруюча, вдумлива, витончена. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 10 Жовтня

Ваги народжені 10 жовтня трохи відрізняються від загальноприйнятих характеристиках про цьому знаку зодіаку, вони не так схильні до нескінченним аналізом того, що відбувається навколо дійства, як здатні на дрібні нерозсудливості. Звичайно, їх не завжди можна назвати бешкетниками, але час від часу, вони обтяжують потрапити в якусь авантюру, щоб відчути адреналін в своїх жилах. Народжені 10 жовтня знак зодіаку Терези, немов магнітом притягують до себе гроші, напевно, саме з цієї причини Ваги нехтують ними. Вони ніби тонко відчувають, що гроші прийдуть до них в будь-якому випадку, і для цього необов’язково особливо перепрацьовувати. До неробам ці люди теж не відносяться, просто вони не люблять працювати на «дядю» це обмежує їх вольовий характер.

Їм легко дається вивчення нових дисциплін, саме завдяки цьому вони часто займають високі посади, а ось на посаді начальника вони відчувають себе в своїй тарілці. Працювати з колективом їм теж нескладно, підлеглі з повагою ставляться до такого начальству, оскільки Терези наділені людяністю і співчуттям. З великим успіхом далася б професія педагога. Народилася 10 жовтня знак зодіаку Терези, такий вибір не здається перспективним, але в побутових ситуаціях Ваги не упускають підходящого моменту навчити чомусь оточуючих діточок.

До тих людей які Вам припадають до вподоби, Ви дуже добрі, часом більш ніж того вимагає ситуація. Нерідко Ви дозволяєте обвести себе навколо пальця. Це може вдарити по деяких операціях в бізнесі, але і викликати серцеві розлади і нашкодити Вашому здоров’ю. Тому, перш ніж відкриватися людям слід переконатися в їх щирості.

Світлу голову, народжених 10 жовтня знак зодіаку Терези, відвідує безліч світлих ідей, і Ваги дійсно здатні багато з них втілити в життя. Тільки намагайтеся братися за роботу за черговістю, щоб не перевантажувати себе, щоб не втратити внутрішню гармонію, яка дана Вам від природи. Але тут виникає певний парадокс, саме щільний робочий режим і дарує Вам цю гармонію, тому Вам просто необхідно знайти для себе золоту середину.

Народженим 10 жовтня знак зодіаку Терези, дано міцне здоров’я з самої появи на світ. Вразливими місцями прийнято вважати голову, мігрень часто приходить нізвідки, і Ви схильні страждати від зміни погоди, але в іншому Ви дуже міцна натура. У Вас міцна зв’язок з тонкою інтуїцією, тому багато Ваги, народжені 10 жовтня, мають екстрасенсорні здібності і наділені даром пророцтва, і якщо подібні знання викликають у Вас цікавість, Ви присвятіть цьому чималу частину свого часу.

Любов і Сумісність

Ви — ніжний, товариський і відкритий осіб. На емоційному рівні ви переживаєте конфлікт, прагнучи до міцного союзу, але при цьому бажаючи незалежності. Однак партнерські стосунки перемагають, оскільки жага любові до вас набагато сильнішою, ніж потреба у свободі.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народилися 10 жовтня привітні і доброзичливі. Але люди, що з’явилися на світ у цей день, натурами є суперечливими. Вони часто проявляють невластиві знаку Зодіаку агресивність, наполегливість. Приводом для останнього служить зміна ситуації не в кращий для народжених 10 жовтня бік. Люб’язними, ввічливими, привітними такі люди бувають тільки, коли все так, як хочуть вони. Своїм переконанням, ідеалам народилися 10 жовтня слідують завжди. Такі люди – природжені борці за справедливість. Вони готові відстоювати свої інтереси та інтереси однодумців зі зброєю напереваги.

Якості, якими наділені представники знаку, можуть допомогти їм у військової, поліцейської кар’єрі. Також пріоритетним є сфера юриспруденції. Не близькі Терезам, народився 10 жовтня, точні науки. А ось в медицині вони можуть досягти великих успіхів. Амбіційність Ваг дозволяє швидко зробити кар’єру. Але на досягнутому зупинятися представники знака не поспішають. Ваги твердо впевнені в тому, що завжди є куди рости на професійній ниві.

Здоров’я і Хвороби

Головним ворогом народжених 10 жовтня Ваг може стати економність. Економити на здоров’ї щонайменше необачно. Терезам рекомендується регулярно проходити профогляди, особливу увагу звертати на стан зубної, травної системи. У віці 40+ для представників знаку небезпеку становлять емоційні, нервові перевантаження. Від них може постраждати серцево-судинна система. Підтримати і зберегти здоров’я допоможуть правильне харчування, повноцінний якісний відпочинок і помірне фізичне навантаження. Моціон для Ваг краще атлетики в тренажерному залі.

Доля і Удача

В цей день народжуються незалежні, працьовиті, енергійні, прагнуть до справедливості і гармонії люди. Вони цілеспрямовано рухаються до намічених цілей, не зупиняючись на досягнутому. Властива їм незадоволеність і підвищена критичність заважає створити сім’ю і стати щасливими у шлюбі. Але в більш зрілі роки, багато зрозумівши і усвідомивши свої помилки, вони створять міцну, дружну сім’ю, що в їхньому будинку буде панувати атмосфера щастя і любові. У фінансовій сфері, пройшовши через невдачі, створять благополучне життя, оточивши себе розкішшю і затишком.

Поради Терезам, Народженим 10 Жовтня

Слід проявляти обережність при реалізації фінансових проектів. Також рекомендується уважно вибирати ділових партнерів. Не довіряйте старим репутацій. Краще перевірити партнера, ніж втратити гроші. Мисліть масштабно, відкрийте своє серце. Розвивайте артистичність, уяву. Розслабтеся.


Залишити відгук