День Народження 9 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Ідеалізм, співчуття і доброзичливість — основні якості народжених 9 січня. Ви інтуїтивно розумієте людську природу, а тому намагайся зробити світ краще і чистіше, висуваючи оригінальні ідеї, спрямовані на досягнення гармонійного існування. Ви амбітні, добре розбираєтеся в бізнесі, наділені прекрасними організаторськими здібностями та вмінням робити гроші. Ваші таланти різноманітні, але найяскравіше вони виявляються у владі. Почуття обов’язку перед суспільством йде рука об руку із прагненням до успіху, а тому, втілюючи в життя свої плани по досягненню особистих цілей, ви продовжуєте допомагати людям, що потрапили у важкі обставини.

Народжені 9 січня можуть відчувати весь спектр нездужань, пов’язаних зі стресом: головний біль, занепокоєння, напруження м’язів, низька опірність інфекціям, безсоння. Для підтримки здоров’я необхідно навчитися розслаблятися і не відмовляти собі в задоволеннях. Важливу роль в цьому відіграють сімейні та суспільні відносини, регулярні канікули. Різноманітна дієта з включенням в неї екзотичних страв додасть повноти відчуттів. Народженим в цьому день рекомендуються лише м’які фізичні навантаження, що перемежовуються з відпочинком, у тому числі післяобіднім сном. Народженим 9 січня слід звернути особливу увагу на стан своїх кісток і зубів, не можна нехтувати вітамінами і особливо кальцієм.

9 січня народжуються надзвичайно амбітні особистості, які бажають у що б то не стало дістатися до самих верхів. Треба, щоправда, помітити, що вони не просто хочуть зайняти високе положення, але і дійсно стати найкращими і того ж бажають для членів своїх сімей. Вельми примітна їх здатність рік за роком діяти в цьому напрямку і присвячувати цьому всю або принаймні більшу частину своєї енергії. Не можна недооцінити силу волі людей, народжених 9 січня, — вони здатні чинити сильний тиск на оточуючих і підпорядковувати собі практично кого завгодно. Більше того, вони володіють чудовою здатністю використовувати навіть найменші можливості, в результаті чого ніколи (або, принаймні, відносно рідко) не упускають шансу поліпшити своє становище.

Знак Зодіаку 9 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Землі, які характеризуються наступними якостями: наполегливість, стриманість, практична мудрість, аскетизм, акуратність, обережність, реалізм.

Планета Управитель: Сатурн. Її «дари» Козерогові — прагнення до порядку. Вплив Сатурна ідеально для професій у сфері будівництва, а також для чиновників. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідає за суворість, а також брак емоцій.

У народжених 9 січня знак зодіаку Козеріг. Це амбітні люди, які люблять працювати і мріє зробити кар’єру, досягти цієї влади і багатства. Тільки рухає ними милосердя і бажання зробити життя краще, допомогти людству, втілити якісь свої реформаторські ідеї в життя. Народжені 9 січня – це відповідальні люди, для яких обов’язок – це не порожнє слово. Вони талановиті і найкраще можуть проявити себе як політики і адміністратори, у них відмінні організаторські здібності та прагнення змінювати життя оточуючих на краще. Якщо влада не зіпсує цих людей, вони дуже багато хорошого можуть зробити для соціуму. Вони чуйні і завжди готові прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду.

Незважаючи на все сказане вище, народжені 9 січня іноді роблять серйозні помилки і прорахунки. Періодично їм доводиться терпіти поразки або підраховувати збитки. На щастя, вони мають настільки добре розвиненими гнучкістю і почуттям мети, що, як правило, їм не становить особливої праці оговтатися від чергового потрясіння. Нанести цим людям остаточної поразки або змусити здатися практично неможливо. Народжені 9 січня надзвичайно високо цінують особисту ініціативу, особисту відповідальність та особисту свободу. З цієї причини вони можуть іноді випускати з уваги деякі більш перспективні завдання або недооцінювати тих, хто віддає перевагу працювати в колективі.

Мабуть, народженим в цей день варто навчитися сприймати оточуючих як до звичайних людей, здатних викликати інтерес своїм характером, ставленням до життя, талантами, нарешті, а не як засіб для досягнення якихось своїх вузькокорисливих цілей — це може дати їм перевагу в їх довгострокових планах. Для особистого зростання, розвитку і, зрештою, для успіху народжених 9 січня велике значення має прихильність таким, може бути, менш динамічним, зате більше людських цінностей, як доброта, розуміння і, головне, терпимість.

Народжені 9 січня, як правило, настільки серйозно налаштовані на боротьбу і роботу, що у них рідко з’являється бажання відійти від справ і спочивати на лаврах своїх досягнень, ведучи спокійне і щасливе життя. Вони буквально одержимі своєю роботою, і тому їм, звичайно, важко розслабитися в кінці трудового дня. У таких випадках дуже важливо, щоб поруч з ними завжди знаходився хороший друг або член родини, здатний допомогти їм у цьому відношенні. Також не варто недооцінювати значення сміху та гарного настрою. Народжені 9 січня дуже погано ставляться до спроб перешкодити їм в їх починаннях.

У таких випадках вони здатні проявити себе далеко не з кращого боку. Будучи бійцями за натурою, вони можуть використовувати всі наявні в їхньому розпорядженні види зброї для того, щоб здобути перемогу над своїми противниками. При цьому вони розраховують на таку ж поведінку з боку опозиції. Щоб позбутися від вантажу нікому не потрібних проблем, народженим в цей день потрібно дивитися на світ більш широко, не обмежуючи себе лише двома альтернативами («біле» чи «чорне»). Усвідомлення такого факту, що сьогоднішні супротивники, можливо, в майбутньому стануть соратниками і друзями, може значно розширити діапазон рішень їх проблем, а також суттєво посилити позиції народжених 9 січня в суспільстві.

Чоловік Козеріг — народився 9 Січня

Чоловіки, які відзначають день народження 9 січня — володіють наступними якостями: такий кавалер — продуктивний, економний, що володіє почуттям гумору, законослухняний. а протягом всього свого життя, ця людина буде прагнути досягти вершини, довівши на цьому шляху не тільки собі, але й оточуючим, що здатний взяти все те, що тільки побажає.

Законно вважаючи, що він гідний найкращого, і домагаючись його, що народився під знаком Зодіаку Козеріг 9 січня, прагне забезпечити всіма життєвими благами і своїх рідних. У цих людей достатньо життєвої сили і природної енергії, щоб з року в рік рішуче діяти в обраному напрямку, і в підсумку домагатися свого, отримати від життя бажане.

Жінка Козеріг — народилася 9 Січня

Жінки, що народилися 9 січня, не схожі на інших такими відзнаками натури: така дама — відповідальна, стабілізуюча, лояльна. Жінки Козероги тільки силою своєї волі можуть чинити сильний вплив і тиск на інших. Іноді, здається, що вони здатні підпорядкувати собі будь-кого.

Консервативні Козероги, як представники стихії землі, не прагнуть до життєвих змін, їх в більшій мірі цікавить стабільність. Характерною особливістю цього знака, є те, що він упертий і твердий у своїх переконаннях, а зростання в кар’єрі одна з головних цілей його життя.

День Народження 9 Січня

Народжені 9 січня знак зодіаку Козеріг, у що б то не стало, прагнуть бути кращими у всіх аспектах життя. Немає перешкод, які б зупинили їх амбіційність. Секрет їх успіху є завидну завзятість. Їх девіз нагадує китайську мудрість, яка говорить: «Для досягнення мети 100 років не строк». Вони готові роками просуватися вперед, не опускаючи рук, адже відомо, що завзятість фактично завжди приводить до успіху. Завдяки своєму внутрішньому потенціалу, до сорока років вони вже займають високі посади. На цьому вони не зупиняються, адже немає межі досконалості.

Іноді народжені 9 січня знак зодіаку Козеріг, здійснюють необачні вчинки. Це трапляється вкрай рідко, від чого вони терплять великі збитки. Але завдяки їх природженої стійкості, гнучкості та наполегливості через деякий час, вони знов опиняються на гребені хвилі. Яких би зусиль їм це не коштувало, вони не дозволять собі впасти обличчям в бруд перед суспільством.

Це досить різкі натури, що володіють навичками маніпуляцій. Їм по силам підпорядкувати собі навіть найбільш норовистих людей, і підпорядкувати їх волю. Як не дивно, така поведінка не відштовхує оточуючих людей, а навпаки притягує з величезною силою, як би людина не оспівував свободу волі, йому часто хочеться потрапити в підпорядкування сильної особистості. Близькі цих Козерогів, відчувають себе як за кам’яною стіною. Народжені 9 січня знак зодіаку Козеріг, намагаються їх забезпечити матеріальними благами і увагою, оскільки для них дуже важливо визнання близьких людей. Вони ще з малого віку прагнуть стати краще за всіх інших.

як ворога мати цього Козерога, значить передчасно приректи себе на поразку. Ці люди не прощають образ, у них вистачить винахідливості розтерти в прах свого кривдника. Народжені 9 січня знак зодіаку Козеріг, дуже дбайливі друзі, але дуже жорстокі противники. Боротьба це те, що рухає цими людьми, іноді створюється враження, що вони роботи з певними програмами, «бачу ціль, не бачу перешкод», мабуть, з цієї фрази в голові, починається їх кожен прожитий день. Вони ніколи не бувають задоволені тим, чого досягли. Немов невидима сила, що змушує їх рухатися все далі і далі.

Оскільки народжені 9 січня знак зодіаку Козеріг, звикли працювати на знос, їх просто необхідно час від часу відстороняти від важких буднів. Поруч повинен бути близький друг, який буде допомагати їм по-справжньому розслабитися. Іноді навіть в примусовому порядку, оскільки Козероги можуть проявити опір. Відпочинок необхідний всім, і ці люди не виняток.

Часом їм непросто будувати відносини з навколишнім світом і вони часто не розуміють у чому полягає сенс нерозуміння з суспільством. Відповідь дуже проста, оскільки кожен судить по собі, і Козероги вважають, що всі інші з такою ж самозабвенностью повинні віддаватися процесів роботи, а якщо цього не відбувається, вони здатні перетвориться в деспотичних тиранів.

Любов і Сумісність

У відносинах дуже вимогливі; їх партнер повинен володіти інтелектом, бути дотепним і честолюбним. Але найважче випробування для партнера – змусити народжених 9 січня сміятися як можна частіше, а також присвячувати родині більше часу, ніж роботі.

Знайти точки дотику і загальні інтереси зі Скорпіоном, Рибами і Дівою, у нього вийде краще всього. У цих людей сім’я буде основою їх благополуччя і підкріплена спільними інтересами. Шлюбний союз в поєднаннях з Водолієм, Тельцем і Козерогом можливий, але тільки при певних умовах, запорукою яких є спільні поступки. Представник Козерога, людина сталості, він не любить змінювати уклад свого життя, вважаючи за краще змін стабільність, саме тому, йому не варто шукати собі долю серед Львів, Баранів, Стрільців, Ваг і Раків. З усіма ними, йому складно буде спокійно жити.

Робота і Кар’єра

Народилися 9 січня володіють розвиненим даром навіювання і силою волі. Як правило, оточуючі слухаються їх. Ми пам’ятаємо, 9 січня — який знак зодіаку, це Козеріг, тому дані свої здібності він використовує для кар’єри і втілення своїх амбітних планів у життя. Ці люди прагматичні, незважаючи на свій ідеалізм, вони по-своєму хитрі і ніколи не упустять можливості хоч на міліметр наблизитися до своєї мети.

вони використовують Будь-який шанс на всі сто, в цьому можна бути впевненими. Так, вони теж люди, а не боги, а людина часто робить помилки. Іноді їх роблять і народилися 9 січня, але це не змушує їх опустити руки і здатися. Вони досить легко здатні оправитися від переживань, провали і неприємності на дорозі не лякають їх. Ці люди ніколи не здаються, впавши, вони піднімаються і знову йдуть в атаку.

Народжені 9 січня – яскраво виражені індивідуалісти й одинаки. Вони вважають за краще працювати поодинці, ніж в колективі. Помилка, яка може підстерігати на цьому шляху: вони недооцінюють тих, хто віддає перевагу командну роботу, а даремно. Також велика ймовірність ставитися до оточуючих лише як до інструментів для досягнення мети. Варто навчитися бачити в людях насамперед людей, а не тільки можливості і шанси. Не забувайте про терпимості, ми всі різні, способи роботи і вирішення проблем у всіх людей теж різні, але не можна огульно визнавати не схожий на Ваш метод – поганим.

Здоров’я і Хвороби

Що стосується здоров’я цих людей, то, раз вже Козеріг — знак зодіаку народилися 9 січня, то і хвороби їх переслідують «козерожьи». Невміння розслаблятися і давати собі відпочинок викликає неснимаемое напруга м’язів, нервові посмикування, судоми, головний біль, тривожність, зниження імунітету і, як наслідок, часті застуди. Низька стресостійкість відкриває ворота для інфекцій. Тільки регулярний відпочинок і розслаблення можуть врятувати ситуацію. Не відмовляйтеся від зустрічей з друзями, від веселощів у вихідні дні, від допомоги друзів і близьких, якщо Ви відчуваєте, що не можете самостійно впоратися зі стресом. Обов’язково використовуйте відпустку, навіть від улюбленої роботи Вам потрібен відпочинок, і заведіть собі хобі, які теж би приносило Вам задоволення.

Урізноманітніть, як можете, своє харчування, не нехтуючи екзотичними стравами час від часу. Не перевантажуйте себе фізичними навантаженнями, але і не позбавляйте себе їх зовсім – просто чергуйте з відпочинком. Якщо є така можливість, хоч трохи часу спите вдень. Слідкуйте за тим, щоб Ваш організм отримував достатню кількість кальцію з їжі, так як Ваші кістки особливо вразливі. Регулярно відвідуйте стоматолога, хворі зуби можуть доставити Вам багато неприємностей. Навесні пийте вітаміни.

Доля і Удача

В цей день народжуються енергійні, вольові, рішучі, неспокійні натури. Діючи з властивим їм напором, вони швидко досягають своїх цілей. Їх життя буде наповнене різноманітними подіями, вони наділені від народження якостями лідера, організаторськими здібностями. Вміло плануючи всі справи, аналізуючи найдрібніші деталі, вони, як правило, захищають себе від багатьох помилок, що сприяє швидкому зростанню добробуту. Перша половина їх життя буде не дуже успішною, але в зрілі роки, придбавши мудрість, знання, ставши мудрішим, вони зможуть досягти високого положення в суспільстві. Можливо, перший шлюб буде невдалим; створивши сім’ю вдруге, вони будуть щасливі і кохані.

Поради Козерогам, Народженим 9 Січня

Народився 9 січня дуже потрібен близький друг або дружина/чоловік поруч, який допоможе їм розслабитися, зняти стрес увечері буднього дня. Самостійно розслабитися ці одержимі роботою трудоголіки здатні далеко не завжди, що може викликати проблеми зі здоров’ям і психікою. На пенсію ці люди добровільно виходять дуже рідко. Вони невгамовні і нездатні насолоджуватися тим, чого досягли, постійно вони рвуться вгору.

Ще одна небезпека, яка підстерігає цих людей, — це максималізм і поділ всіх людей на два полюси, на «хороших» і «поганих». Якщо їм здасться, що хтось хоче перешкодити їм в їх ініціативи, то в народилися 9 січня прокинеться боєць, воїн, який використовує всі засоби, часто навіть досить підлі, щоб битися з ворогом. Більш широкий погляд на світ дозволяє звалювати на себе все менша кількість проблем. До того ж ідейні противники сьогодні через якийсь час можуть стати колегами або навіть друзями, а підлі методи боротьби можуть спалити всі мости і залишити про Вас у інших людей невірне враження.


Залишити відгук