Жінка Водолій в Любові

Напевно, одна з найбільш непередбачуваних знаків всього гороскопу. Вона сексуально розкута! Жінки Водолії в любові дуже романтичні, доброзичливі, чуйні й щедрі. У теж час вони можуть бути прохолодні, незалежні і високо інтелектуальні. Підхід до чоловіків у них дуже простий: «Ти чоловік, значить, ми йдемо в постіль». Ці жінки з-за свого романтичного, ідеалізованого уявлення про справжньої любові можуть переплітати реальність і фантазії, вони можуть втручатися в купу. Спілкуючись з цими жінками, вам може здаватися, що ви її коли-то вже бачили.

Жінка Водолій не дуже сильна в домогосподарстві, але всіляко намагається оберігати сімейне вогнище. Якщо вам потрібна весела, дотепна, недурна жінка, жінка Водолій ідеально для цього підходить, вам ніколи не буде з нею нудно. Жінки цього знаку дуже доброзичливі. При зустрічі з нею дуже легко вести діалог. Вона прекрасний слухач і співрозмовник.

Якщо ж ви чоловік, і у вас стосунки з цією жінкою, можете не хвилюватися, вона ніколи не буде симулювати оргазм. Оргазм вона отримує дуже легко і швидко. Також, вона отримує справжню насолоду і від будь ласки, і від самого моменту близькості, і від розслаблення після цього. Багато жінки, народжені під цим знаком, обожнюють будити своїх партнерів, рано вранці, дуже ніжними, легкими дотиками губ, язика, пальців.

Жінки цього знака є прекрасними дружинами. Вона не буде чіплятися до дрібниць, лестощі в справи свого чоловіка. Вона не буде постійно підозрювати вас у вірності, вона не ревнива. Жінка Водолій в любові вірна. Вона дуже любить готувати і, дуже навіть не погано, експериментувати на кухні.

Ці жінки дуже люблять своїх дітей, вони їм намагаються вселити, що їх народження не звичайний процес, а подарунок згори. У любові жінка Водолій дуже відверта. Якщо закохається в когось іншого, то не буде водити свого чоловіка за ніс, вона скаже все прямо в обличчя.

Вона буде для вас і прекрасною дружиною і чудовою матір’ю, і просто хорошим другом. У сімейному житті вам буде вистачати всього. Будь-які негаразди і перешкоди вона подолає разом з вами. Жінки цього знаку ніколи не залишать вас у біді. Але якщо ви вирішите їй сказати про те, яка вона хороша прямо в обличчя, вона просто кокетливо вам відповість: «Я знаю!».

На роль другої половинки вона може без сумніву вибирати чоловіка — Лева, Близнюка або Ваги. А от чоловік-Телець або Скорпіон не принесуть їй великого щастя.


Залишити відгук