Діва в Любові

Діва у любові відрізняється постійністю. Вимогливість Дів примушує їх з особливою ретельністю підходити до вибору свого партнера. Причому найменшу невідповідність списком допустимих якостей обранця змусить Діву без праці викреслити його зі списку кандидатів на її серце. Але якщо людина, народжена під цим знаком, зміг знайти свою долю, його чуттєва і романтична натура одразу ж розкривається, немов квітка на весняному сонці.

Любов для Діви – це тривалі і в першу чергу партнерські, навіть дружні стосунки. Швидкоплинні романи і вже тим більше випадкові зв’язки не для неї: їй потрібен міцний союз, в якому партнери будуть по-справжньому розуміти і підтримувати один одного. На менше вона не згодна і не має наміру розмінюватися на дрібниці. Ось чому перший шлюб і навіть перша любов у вимогливою Діви може статися досить пізно. Зате вступивши в любовні відносини і вже тим більше в законний шлюб, Діва готова зробити для свого обранця все. Щоб принести достаток у родину, вона здатна працювати на декількох роботах, її будинок напевно буде сяяти чистотою, а діти не будуть відчувати нестачу батьківської опіки. Діва чесна, вірна, турботлива і на неї можна покластися.

Діва рідко робить перший крок, так як боїться бути відкинутою.

Діва, вашим вірним коханцям доведеться неабияк потрудитися й виявити винахідливість, щоб витягти вас з вашого лігва. Дійсно, ви прекрасно почуваєтеся та в самоті. Вас не лякає така перспектива хоч на все життя — лише б ваші нечисленні друзі зберігали з вами братерські відносини. Як бути, що вдіяти, щоб направити вас, всупереч вашим страхам, до подружнього життя? Враховуючи вашу недовірливість і стриманість, потрібно закликати на допомогу веселий і радісний тон, легку ненав’язливу раптовість і товариськість. Грубо кажучи, саме те, що вам особисто не властиво. Трохи експансивності і жвавості — і ви зацікавитесь претендентом. Добре, якщо він пояснить вам, що любов — не така страшна стихія, як ви її собі уявляєте, а, навпаки, чарівна і щаслива країна.

Вам страшно, Діва, тому що ви занадто скромні і живете, «стримуючи себе. Хоча вас це мало турбує ви не прагнете бути соблазненными. Ваші міркування цілком справедливі: ви щиро переконані в тому, що ніколи не відчуєте божевільної пристрасті, про яку втане мрієте, і захищаєте себе від «недосконалих» відносин, аж ніяк не здатних задовольнити вас. Чесно кажучи, до свого ідеалу ви ставитеся до крайньої непохитністю.Вибачте,немає на світі людей, що задовольняє таким вимогам! Остережіться оточувати себе міражами, ваші уявлення про обранця (обраниці) абсолютно не адекватні. У любові велику роль відіграє інстинкт, необхідний, щоб викресати іскру пристрасті між двома істотами, — тут не можна занадто довго зважувати всі «за» і «проти» і розглядати обранця в лупу, тим більше в електронний мікроскоп.

Отже, вам, Діва, не загрожує любов з першого погляду. Все кинути заради когось,кого навіть не знаєш, вам здається просто немислимим. Тим більше, що ви з властивою вам критичністю дуже швидко знаходите у партнера різноманітні недоліки і обрушиваете на нього свої не надто приємні спостереження. Більше того, з віком ніщо не змінюється: ваша недовіра до обранця і загальна схильність до перебільшень чужих недоліків тільки посилюються, перетворюючись в манію. Якщо партнер терпить ваш далеко не легкий характер заради того, щоб залишитися з вами, це закінчиться, можливо, тим, що він втомиться і впаде в депресію вже через кілька років спільного життя, так що краще вам скорегувати деякі свої погляди. Звичайно, якщо ваш обранець виявиться людиною мудрою і піде по шляху глибинного вивчення вашої натури, вам вдається мирно жити разом. Адже ви так потребуєте сильних і правдивих почуття… і так боїтеся невдачі!

Якщо не поспішати і вміло замазувати тріщини в чаші любові можна нарешті знайти в Діві споріднену душу і на все життя зберегти з нею спільність почуттів і бажань. Однак цей тривалий шлях вимагає великої і неодмінно взаємного терпіння… Не будемо говорити про розриви, які часто супроводжують Дів в любові і шлюбі, навіть у тих випадках, коли все починається благополучно. Зауважимо лише, що, всупереч видимої холодності, коли Діва втрачає предмет своєї пристрасті, вона відчуває такі моральні муки і так страждає, що може навіть важко захворіти.


Залишити відгук