Телець в Любові

В силу свого спокійного характеру Тілець в любові не сильно емоційний або товариський, але це аж ніяк не означає, що він не вміє любити. Часто він веде себе розмірено і неквапливо, але нерідко саме це є запорукою його успіху. Адже перш, ніж щось зробити у нього завжди буде час добре подумати.

Телець може довго обирати об’єкт своєї пристрасті, але коли вибір все-таки зроблений, не стане навіть слухати думку з цього приводу інших. Всі запевнення друзів або рідних в тому, що ця людина йому зовсім не підходить, він буде незворушно пропускати повз вуха. Закоханий Телець сповнений ніжності, романтики і завзятості. Чоловік-Телець здатний кожен день дарувати квіти і робити своїй коханій подарунки. Як правило, така тактика виявляється вірною – жінка здається, не в силах протистояти натиску наполегливої Тільця. Телець налаштований на серйозні, міцні стосунки, а в ідеалі – на шлюб, який буде тривати все життя. Пов’язавши своє життя шлюбними узами, Телець буде вірний, надійний і цілком відданий сім’ї.

Телець, керований Венерою, — це знак любові, прихильності, ніжності. Почуття і бажання зливаються в гармонії пристрасті.

Телець, ви кидаєтеся в любов буквально стрімголов. Вона народжується повільно, протікає, як струмок, що перетворюється на річку, щоб потім стати неосяжним морем. З цього моменту ні ви, ні ваш партнер вже не можете зупинитися.Ідеальний чоловік для вас — це хто-небудь постійний і вірний, можливо, це інший знак землі, передусім Козеріг.Ви відчуваєте себе однолюбом і намагайтеся втримати свого партнера будь-якими засобами. Безтурботний і постійний, ви володієте дивовижною чуттєвої «стабільністю»: ви довго зберігайте вірність. Ви чимось схожі на плющ в тому сенсі, що вмираєте якщо до кого не прив’язується.

Любов необхідна вам для повного розквіту. Вона для вас — один із законів, які керують світом. Венера робить вашу любов сильною і чуттєвої. Ви дуже люб’язні і бажаєте висловлювати свої почуття з величчю і притаманним вам великодушністю. Як невиліковний романтик, ви буквально осыпаете подарунками улюблене істота. Ви завжди запропонуйте коханій людині надійний дах, але ваше життя протікає за правилами,які можуть здатися іншому занадто суворими. Тим не менш, щоб відчувати себе в безпеці, вам необхідно залишатися вірним власним принципам, не допускаючи ніяких змін. З цієї причини вам неважко жити в самоті. Ніжний і чутливий, ви дуже чутливі до всіх проявів натури коханої істоти. Вам подобається і його голос, і його запах. Під зовнішньою безтурботністю ховається справжнє прагнення до пристрасті. Ваше почуття розвивається повільно, але може тривати дуже довго.

Ви — егоїст і схильні поневолювати істота, яку любите. Часто роль вашого партнера зводиться до ролі улюбленого предмета, зрозуміло, гідного щирого захоплення, але перш за все є вашою особистою власністю.Глибоке бажання, в свою чергу, цілком належати коханому суті також свідчить про це почуття власника.

При найменшій загрозі сімейного щастя ваша нав’язлива ревнощі може спровокувати у вас вибух руйнівної люті.Якщо зневірилися у вас, ви постараєтеся, щоб вас пробачили; але якщо ваш власний ревнивий гнів виправданий, вам потрібні тижні, місяці і навіть роки, щоб забути про свою образу. Якщо вас обманюють, ваша помста буде справді жахлива!


Залишити відгук